از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

D-Link DMC-810SC Media Converter

مبدل فیبر نوری به اترنت دیلینک مدل DMC810SC

قیمت از
615,000 تا 655,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC ( D-Link DMC-810SC Media Converter)

مشخصات کلی
برند دی لینک D-Link
ابعاد 120 x 88 x 25 mm (4.72 x 3.46 x 0.98 inches)
وزن 300 گرم
سایر مشخصات
طول موج 1300 nm
گواهینامه ها FCC Class A, CISPR Class A, CE Class A, VCCI Class A
گواهی‌نامه‌ها FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick
اسکن
سرعت 1000BASE-T Gigabit
مشخصات فنی
رابط‌ها RJ-45، رابط فيبر
منبع تغذیه 7.5 V 1.5 A external power adapter
مشخصات بیسیم
برد 10 کیلومتر
نمایشگر
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاهدارای نشانگر LED با قابلیت نمایش وضعیت دستگاه
مشخصات بدون دسته بندی
Storage Temperature Storage Temperature -25 to 70 ˚C (-13 to 158 ˚F)”
OPERATING TEMPERATURE “Operating Temperature 0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)
OPERATING HUMIDITY 10% to 90% non-condensing
نوع فیبر قابل اتصال سینگل مود
مسافت 10 کیلومتر
نوع کانکتور فیبر SC
چراغ های وضعیتی Power (PWR), LINK/ACT
منبع تغذيه به وسیله آداپتور 7.5V 1.5A
نوع پورت ها 1 پورت گیگ, فیبر 1000Base
Conversion Scheme 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to - 1000BASE-LX Gigabit single-mode fber signals
Wavelength 1300 nm
Connectors SC
Cables Single Mode
Full Duplex
Auto MDI/MDIX
Transmission Method Stand Alone / with chassis
Hot Swap
Distance 10 Km
گواهي‌نامه‌ها FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick
توضيحات LED دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش وضعیت دستگاه