از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

Tenda 10/100 Single-Mode Media Converter TER860S

مبدل فیبر نوری به اترنت 10/100 سینگل مود تندا تی ای آر 860 اس

آخرین قیمت 119,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات مبدل فیبر نوری به اترنت 10/100 سینگل مود تندا تی ای آر 860 اس ( Tenda 10/100 Single-Mode Media Converter TER860S)

مشخصات کلی
نوع کارکرد چند حالته
ابعاد 26 × 70 × 94 ميلي‌متر
اسکن
سرعت 100Mbps
سایر مشخصات
پهنای باند 400Mbps
گواهی‌نامه‌ها CE, RoHS
مشخصات فنی
رابط‌ها RJ-45، رابط فيبر
منبع تغذیه AC100~240V 0.3A(Max) 50-60Hz
DC 9V 1A
استانداردها IEEE802.3, 802.3u 100BASE-TX and 802.3u 100BASE-FX,IEEE 802.3x,IEEE 802.3 Nway auto-negotiation
مشخصات بیسیم
برد 20 کیلومتر
مشخصات کپی
حافظه 128 کیلوبایت
مشخصات سخت‌افزاری
جدول آدرس مک 2K
نمایشگر
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه و نمایش وضعیت سیستم
مشخصات بدون دسته بندی
Forwarding Scheme Store-&-Forwarding
منبع تغذيه AC100~240V 0.3A(Max) 50-60Hz DC 9V 1A
گواهي‌نامه‌ها CE, RoHS
توضيحات LED دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه و نمایش وضعیت سیستم
پهناي باند 400Mbps