از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

D-Link DES-102F 2-Port 100Base-FX Fiber Module

مبدل فیبر نوری دی لینک DES102F FX Fiber

393,000 تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات مبدل فیبر نوری دی لینک DES-102F FX Fiber ( D-Link DES-102F 2-Port 100Base-FX Fiber Module)

مشخصات کلی
نوع کارکرد چند حالته
ابعاد 7 * 10 * 2 میلیمتر
اسکن
سرعت 100 مگابیت بر ثانیه
سایر مشخصات
استاندارد IEEE 802.3u 100BASE-FX
مشخصات فنی
رابط‌ها رابط فیبر
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber
دارای 2 پورت 100Mbps
استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX
سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps
سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX
قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت
نمایشگر
نشانگر LED
مشخصات بدون دسته بندی
ساير مشخصات درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber دارای 2 پورت 100Mbps استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت 100.0Mbps تمام پورت‌ها از Full Duplex and Half Duplex پشتیبانی می‌کنند
گواهی‌نامه‌ FCC Class A CE Mark Class A VCCI Class A BSMI Class A C-Tick Class A
سازگاری با استاندارد رک های IEEE 802.3u 100BASE-FX