از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

اچ تی سی از میدان ویندوز فون کناره می گیرد؟

1392/5/23 - 1:07 صبح
بر کسی پوشیده نیست که اچ تی سی اوضاع خوبی ندارد و هر چند جدیدترین پرچمدار اندرویدی آن مورد تحسین قرار گرفته٬ ولی وضع درآمدی شرکت حکایت از ناسلامتی آن دارد. در چنین شرایطی٬ شرکت ها رو به کاهش هزینه های غیرضروری خود می آورند و شنیده های پراکنده نیز حکایت از انجام چنین کاری توسط اچ تی سی دارد.

وقتی از ویندوز فون ۷ صحبت به میان بیاید٬ همه یاد حضور قدرتمند اچ تی سی در آن دوره می افتند ولی با آمدن ویندوز فون ۸ آن ابهت رنگ باخت و 8X و 8S نتوانستند جایگاه درخوری برای اچ تی سی رقم بزنند. در حقیقت این شرکت کاملا قافیه را به نوکیا باخته.

این خبر که منابع ناشناس صنعتی بازگو کرده اند٬ به ترک اختیاری میدان توسط اچ تی سی اشاره دارد. شرکت تایوانی قصه ما دیگر از نوشتن یادگاری بر دیوار نوکیا خسته شده و می خواهد به تسخیر همه جانبه بازار ویندوز فون توسط فنلاندی ها اعتراف کند.

گویا اچ تی سی آنقدر نیرو ندارد که بخواهد در دو بازار اندروید و ویندوز فون به رقابت با حریفان بالادستی خود بپردازد و می خواهد نیروها را از میدان ویندوز فون به اندروید منتقل کند. اگر خبر صحت داشته باشد یک حرکت استراتژیک را از اچ تی سی شاهد هستیم و شاید با تاسف٬ دیگر خبری هم از مدل ویندوزی One نخواهد بود.

پرسشی که پدید می آید این است که آیا دیر نشده؟ اگر اچ تی سی در این یکی دو سال از ویندوز فون دست برداشته و با تمام قوا در دنیای اندروید فعالیت می کرد موفق تر نبود؟ کسی چه می داند. اما انگار کم کم دنیای ویندوز فون با نام نوکیا عجین خواهد شد.


منبع: نارنجی