;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید پاوربانک وایرلس

1400/2/12 - 3:46 بعد از ظهر

شارژ کردن گجت های مختلف توسط پاوربانک وایرلس به راحتی انجام می گردد و این به دلیل وجود فناوری Qi  و عدم وجود سیم در آن می باشد. اگر قصد خرید پاوربانک وایرلس را دارید حتما با ما همراه باشید تا برایتان بهترین پاوربانک های وایرلس عرضه شده به بازار را معرفی نماییم. با گذشت زمان شاهد پیشرفت های بسیاری در فناوری ها و تکنولوژی هستیم که این پیشرفت ها سبب می گردد تا ابزارها و فناوری شارژ گجت های هوشمند نیز پیشرفت هایی داشته و به روزتر گردد و از نوع سیمی به نوع بی سیم تغییر پیدا کرده است.

امروزه جهت شارژ گوشی های هوشمند و دیگر دیوایس های الکترونیکی می توان از فناوری شارژ بی سیم همچون Qi بهره برد. با وجود این فناوری شاهد تولید پاوربانک های وایرلس بوده ایم که جایگزین خوبی برای پاوربانک های سیمی می باشد. بسیاری از افراد به دلیل شارژ سریع و راحت توسط این نوع پاوربانک به خرید آن اقدام می کنند. با وجود آن که پاوربانک های بی سیم همانند پاوربانک های سیمی و USB مورد استفاده قرار نمی گیرد اما محصول بسیار خوب و کاربردی به شمار می رود که می توانید به راحتی با خود به همراه داشته باشید.

در این مقاله شما را در خرید پاوربانک وایرلس راهنمایی خواهیم نمود و بهترین پاوربانک های بی سیم را به شما معرفی می نماییم تا با اطلاعات کافی در این زمینه اقدام به خرید پاوربانک بی سیم نمایید. همچنین شما می توانید از طریق صفحه لیست قیمت پاوربانک به قیمت انواع برندهای این محصول در فروشگاههای آنلاین معتبر سراسر کشور دسترسی داشته باشید.

 

پاوربانک وایرلس چیست؟

پاوربانک وایرلس جهت شارژ گجت های هوشمند به بازار عرضه شده است که بدون سیم می باشد. این نوع از پاوربانک ها قادر هستند انرژی را از پد شارژر به گجتی که در حال شارژ می باشد انتقال دهد و این به دلیل سیم پیچی که در درون پاوربانک وجود دارد می باشد. شما با خرید این نوع پاوربانک به وجود هیچگونه اتصالاتی نیاز نخواهید داشت. فناوری Qi امروزه توسط تولیدکنندگان بسیاری جهت تولید پاوربانک های وایرلس استفاده می گردد و توسط انواع گجت ها و گوشی های هوشمند پشتیبانی می گردد.


نکاتی که قبل از خرید پاوربانک وایرلس باید بدانید

خرید پاوربانک وایرلس شما را از به همراه داشتن کابل بی نیاز می کند و دیگر نیازی نیست برای حمل کابل دچار دردسر شوید. جهت خرید پاوربانک وایرلس نیاز به توجه به برخی موارد می باشد که حتما باید هنگام خرید موردتوجه قرار گیرد تا انتخاب شما یک انتخاب مطلوب به شمار رود. در ادامه این مقاله برایتان اصلی ترین نکات که باید برای خرید پاوربانک وایرلس مورد توجه قرار گیرد را ذکر خواهیم کرد تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایید.

ظرفیت شارژ

یکی از مهم ترین نکات حائز اهمیت برای خرید پاوربانک وایرلس توجه به ظرفیت شارژ آن می باشد. این ویژگی هم در پاوربانک های سیمی و هم در پاوربانک های بی سیم حائز اهمیت می باشد و باید مطمئن شوید که محصول قادر به شارژ کامل گوشی شما می باشد. با افزایش ظرفیت شارژ باتری های گوشی های هوشمند جهت بیشتر شدن طول عمر باتری قطعا شاهد افزایش ظرفیت شارژ پاوربانک ها نیز خواهیم بود. حتما هنگام خرید به این مورد توجه بسیار داشته باشید زیرا خرید یک پاوربانک که قادر به شارژ کامل گوشی شما و یا دیگر دستگاه ها نباشد خرید آن هیچ فایده ای برایتان نخواهد داشت پس حتما ظرفیت شارژ آن را مدنظر قرار دهید. توصیه می کنیم پاوربانکی را خریداری نمایید که ظرفیت شارژ آن هم اندازه ظرفیت باتری گوشی و دیگر گجت ها و یا حتی بیشتر از ظرفیت آن باشد. همان اندازه که گوشی های هوشمند با مرور زمان تکامل می یابد و سرعت شارژ در آن افزایش پیدا می کند قطعا باید پاوربانکی خریداری گردد که در این زمینه با پیشرفت هایی روبه رو می باشد. خرید پاوربانک وایرلس با ظرفیت شارژ کمتر از گوشی سبب می گردد مدت زمان شارژ گوشی افزایش یابد و سرعت شارژ با کاهش روبه رو گردد. لازم به ذکر است که ظرفیت گوشی نیز باید جهت استفاده از پاوربانک با ظرفیت شارژ بالا افزایش داشته باشد برای نمونه استفاده از پاوربانک با ظرفیت شارژ بالا برای شارژ یک گوشی قدیمی نمی تواند موجب زودتر شارژ شدن آن گردد.


اگر بخواهیم پاوربانک های سیمی و بی سیم را بایکدیگر قیاس کنیم خواهیم دید نوع بی سیم از سرعت شارژ کمتری برخوردار می باشد. برای نمونه شارژ گوشی هوشمندی که با پاوربانک بی سیم شارژ می گردد تقریبا 3 الی 4 ساعت طول می کشد اما این زمان از طریق پاوربانک سیمی کاهش خواهد داشت.

سهولت استفاده

استفاده از پاوربانک های وایرلس بسیار راحت تر از مدل سیمی آن می باشد اما نیاز است هنگام شارژ گوشی هوشمند با پاوربانک بی سیم حتما آن را به خوبی بر روی پاوربانک قرار داده تا تکان نخورد و شارژ آن به خوبی انجام گیرد. هنگام شارژ گوشی هوشمند با پاوربانک بی سیم نباید آن را حرکت داد اما حرکت گوشی هنگام شارژ با پاوربانک سیمی هیچگونه ایرادی نداشته و مانع شارژ شدن گوشی نخواهد شد.

سایز و وزن

توجه به اندازه و وزن پاوربانک از دیگر نکاتی است که باید هنگام خرید پاوربانک بی سیم مورد توجه قرار گیرد. اهمیت اندازه و وزن پاوربانک بخصوص برای افرادی که بیشتر از دیگران به سفر می روند بالاتر می باشد. با افزایش ظرفیت شارژ پاوربانک شاهد افزایش ابعاد و وزن آن نیز خواهیم بود. افرادی که بیشتر وقت خود را بیرون از خانه سپری می کنند قطعا برای چند بار به شارژ گوشی خود با پاوربانک می پردازند پس باید محصولی خریداری شود که از سایز و وزن مطلوبی بهره مند باشد.


پشتیبانی از کابل و اتصالات برای شارژ معمولی

بهتر است پاوربانکی خریداری گردد که بتوانید از کابل و اتصالات جهت شارژ معمولی نیز بهره گیرید و از این قابلیت پشتیبانی نماید. گزینه ی مناسب جهت خرید پاوربانک بی سیمی می باشد که بصورت باسیم نیز قابل کار باشد. بیشتر پاوربانک های بی سیم از یک یا دو پورت USB جهت شارژ نمودن دستگاه های دیگر بهره مند می باشد که از طریق می توانید یک یا دستگاه های بیشتری را شارژ کنید.

شارژ شدن پاوربانک

جهت بهره مندی از پاوربانک برای شارژ گوشی خود باید پاوربانک شما نیز دارای شارژ باشد تا بتواند گوشی شما را شارژ کند. با افزایش ظرفیت شارژ پاوربانک زمان شارژ آن نیز با افزایش روبه رو خواهد شد. برای نمونه برای شارژ پاوربانک 5000 میلی آمپر ساعتی با کابل 1 آمپری به 5 ساعت زمان جهت شارژ کامل آن احتیاج دارید. پاوربانک های بی سیمی که دارای ظرفیت شارژ بالایی هستند جهت شارژ کامل با کابل شارژر 2.4 آمپری به مدت زمان 10 ساعتی احتیاج دارند. اگر قصد خرید پاوربانک بی سیم را دارید نیاز است به همراه آن کابل شارژ نیز خریداری نمایید زیرا هیچ یک از پاوربانک ها دارای کابل نمی باشند.

قیمت

قیمت در نظر گرفته شده برای پاوربانک های بی سیم بالاتر از قیمت پاوربانک های سیمی می باشد زیرا استفاده از پاوربانک های وایرلس آسان تر بوده و می توانید به راحتی با خود به همراه داشته باشید. پیش از خرید پاوربانک نیاز است بودجه ی خود را مدنظر قرار داده و متناسب با آن به خرید بپردازید.

بهترین پاوربانک های وایرلس بازار ایران


امروزه شاهد فروش بالای پاوربانک های بی سیم بوده ایم. تولیدکنندگان بسیاری به تولید پاوربانک های بی سیم می پردازند که هر یک دارای ویژگی های خاص و قیمت های مختلفی می باشند. اگر قصد خرید پاوربانک بی سیم را دارید حتما نکات ذکر شده را مدنظر قرار دهید تا انتخابی مطلوب را تجربه نمایید و رضایت کامل را از خرید خود داشته باشید. در ادامه برایتان بهترین پاوربانک های موجود در بازار ایران را معرفی خواهیم نمود که شما می توانید از میان آنها یک محصول باکیفیت را انتخاب و خریداری نمایید. امکان خرید این محصولات از فروشگاه اینترنتی پلازا وجود دارد که خرید از آن کاری بسیار راحت است.

پاوربانک وایرلس تسکو مدل TP 851WL

پاوربانک وایرلس مدل TP 851WL یکی از بهترین پاوربانک های بی سیم موجود در بازار می باشد. این محصول جز بهترین تولیدات برند تسکو به شمار می رود که دارای کیفیت مطلوبی است. تسکو این محصول را با قیمت مناسبی روانه بازار می کند. ظرفیت شارژ این پاوربانک 10000 میلی آمپرساعتی می باشد و وزن آن برابر با 180 گرم است. جنس بدنه ی این پاوربانک از جنس پلاستیک بوده و همین دلیل وزن کم آن به شمار می رود. تسکو بر روی این پاوربانک طرن گرافیکی صاعقه را حک نموده است که جهت قرارگیری گوشی را تعیین می کند. برای این محصول پورت USB در نظر گرفته شده است که باوجود بی سیم بودن می توان از طریق این پورت گوشی های هوشمند و دیگر گجت ها را شارژ نمود. جهت شارژ پاوربانک نیز می توان از درگاه میکرو USB و USB-C بهره برد. به همراه این پاوربانک وایرلس یک کابل MicroUSB  به خریدار ارائه می گردد. با وجود قیمت پایین این محصول می توانید قابلیت نمایش میزان شارژ را که به خوبی طراحی شده است را مشاهده کنید. برای اطلاع از میزان شارژ می توانید به نمایشگر آن نگاه بیندازید زیرا میزان شارژ بصورت درصد بر روی نمایشگر به نمایش گذاشته می شود و مانند برخی پاوربانک های دیگر از 4 چراغ LED ساده جهت نمایش میزان شارژ استفاده نشده است. قیمت پاوربانک تسکو مدل TP 851WL را از سایت ایمالز به صورت لحظه ای استعلام کنید

پاوربانک تسکو مدل TP 851WL ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

این محصول از دیگر تولیدات برند تسکو به شمار می رود. این پاوربانک از شارژ بی سیم Qi برخوردار است که توان آن برابر با 5 وات بوده و دارای شدت جریان 1 آمپری می باشد. افرادی که ترجیح می دهند گوشی هوشمندشان و یا دیگر گجت های خود را با سرعت بالاتری شارژ کنند بهترین گزینه بهره مندی از خروجی Type-A می باشد که از توان 5 واتی و شدت جریان 2 آمپری برخوردار می باشد. از مزیت های این محصول می توان به خاموشی اتوماتیک در صورت حس کردن نوسان برق و اتصال کوتاه در ورودی و یا خروجی اشاره نمود. ظرفیت شارژ در این پاوربانک برابر با 10000 میلی آمپر ساعتی می باشد. با وجود این ظرفیت پاوربانک می تواند برای نمونه آیفون SE 2020 را 3.5 برابر بصورت کامل از صفر تا صد شارژ نماید که قطعا مزیت بزرگی به شمار می رود.

پاوربانک وایرلس وریتی مدل V-PP107

 

پاوربانک بی سیم دیگری که به شما معرفی خواهیم نمود پاوربانک وایرلس V-PP107 می باشد. این محصول از بهترین تولیدات کمپانی وریتی محسوب می گردد که به بازار عرضه شده است. این پاوربانک با ظرفیت شارژ 10000 میلی آمپر ساعتی به خوبی می تواند به شارژ گوشی های پرچمدار بپردازد. لازم به ذکر است که این محصول از فناوری Qi برخوردار است. وزن این پاوربانک تقریبا 214 گرم بوده و در ابعاد مناسب به تولید رسیده است و شما می توانید آن را درون جیب شلوار خود گذاشته و با خود به همراه داشته باشید. در تولید این پاوربانک از بافت فیبر کربنی بهره گرفته شده است که به دور آن نواری از جنس لاستیک قرار دارد. طبق طراحی انجام شده بر روی سطح این گوشی شما باید گوشی هوشمندتان را بر روی آن قرار دهید تا شارژ گردد.

پاوربانک بی سیم وریتی مدل V-PP107 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

این محصول جز بهترین تولیدات کمپانی وریتی دسته بندی می گردد که برای آن دو پورت خروجی USB و یک درگاه میکرو USB در نظر گرفته شده است که جهت شارژ محصول می توانید از پورت میکرو USB استفاده نمایید. برای اطلاع از میزان شارژ می توانید به چهار چراغ کوچک LED که بر روی پاوربانک قرار گرفته است نگاه بیندازید و قادر به اطلاع از میزان دقیق شارژ پاوربانک نخواهید بود. با اینکه گفته شده است این دستگاه از ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت برخوردار است اما لازم به ذکر است که این پاوربانک از ظرفیت واقعی تقریبا 7 تا 8 هزار میلی آمپر ساعت برخوردار می باشد. برای نمونه می توان گفت این پاوربانک قادر به شارژ سه باره ی گوشی آیفون 8 بصورت کامل می باشد. در صورت تمایل می توانید از دو پورت USB که برای پاوربانک قرار داده شده است جهت شارژ دو گجت بهره گیرید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به شدت جریان خروجی پورت های آن که تقریبا 2.1 آمپر و ولتاژ 5 ولتی می باشد اشاره نمود. با این حساب می توان گفت شارژ گوشی با حالت سیمی از سرعت بالاتری بهره مند خواهد بود. برای این محصول از سیستم حفاظت الکتریکی استفاده شده است و زمانی که شارژ گوشی بصورت کامل انجام می گیرد پاوربانک نیز بصورت اتوماتیک خاموش می گردد و اینگونه دیگر نیازی نیست نگران تمام شدن شارژ پاوربانک باشید. قیمت پاوربانک وریتی مدل V-PP107  را از فروشندگان معتبر در سایت ایمالز استعلام کنید.


پاوربانک وایرلس انرجایزر مدل QE10004

برند انرجایزر از دیگر برنوهای تولیدکننده پاوربانک های وایرلس به شمار می رود که بهترین محصولات را تولید و روانه بازار می نماید. یکی از بهترین محصولات این برند پاوربانک QE10004 می باشد. این محصول نیز مانند دیگر محصولات این برند دارای ظاهری زیبا و چشمگیر می باشد. تولید این پاوربانک با پوشش پلاستیک مات به رنگ آبی انجام گرفته است که به دور آن نواری براق قرار دارد. به دلیل وجود بافت شطرنجی در این پاوربانک امکان دارد برخی از افراد آن را با فیبر کربن اشتباه بگیرند. وجود بافت شطرنجی مانع از آن می شود که لکه های دست بر روی آن باقی بماند. کمپانی انرجایزر از طرح دو دایره متحدالمرکز و نشان صاعقه در وسط این پاوربانک بهره برده است تا محل دقیق قرارگیری گوشی هوشمند تعیین گردد. این محصول از ظرفیت شارژ 10000 میلی آمپرساعت برخوردار است.

پاوربانک بی سیم انرجایزر مدل QE10004 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

از بهترین تولیدات برند انرجایزر می توان به معرفی پاوربانک وایرلس QE10004 پرداخت. این کمپانی برای این محصول خود دو پورت ورودی microUSB و یک پورت خروجی USB Type-A در نظر گرفته است تا امکان شارژ دو گجت بصورت همزمان برایتان فراهم گردد. جهت اطلاع از میزان شارژ پاوربانک می توانید به چهار چراغ کوچک LED آن نگاهی بیندازید. از دیگر ویژگی های این پاوربانک می توان به قابلیت مدیریت شارژ ایمن اشاره نمود و دیگر نیازی نیست نگران اتصال کوتاه و افت و خیز ولتاژ و صدمه رسیدن به دستگاه باشید. همانطور که ذکر شده است ظرفیت شارژ این پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعت می باشد اما لازم به ذکر است که ظرفیت واقعی این محصول برابر با 6700 میلی آمپر ساعت می باشد و ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت فقط ظرفیت اسمی این محصول به شمار می رود. این پاوربانک قادر به شارژ یک گوشی معمولی که ظرفیت باتری آن برابر با 3000 میلی آمپر ساعت است در تعداد دفعات 2 بار می باشد.

پاوربانک کینگ استار مدل KP8030W ظرفیت 8000 میلی آمپر ساعت


از دیگر تولیدکنندگان پاوربانک های وایرلس می توان کمپانی کینگ استار را نام برد که به تولید بهترین محصولات می پردازد. پاوربانک بی سیم KP8030W یکی از بهترین محصولات این برند معروف می باشد که با ظرفیت شارژ 8000 میلی آمپر ساعت تولید و عرضه می گردد. در ساخت این محصول از پلاستیک ABS بهره گرفته شده است و جهت قرارگیری گوشی هوشمند جهت شارژ محل مناسبی طراحی گشته است. این پاوربانک یک محصول باریک با وزن 210 گرمی می باشد. برند کینگ استار برای این پاوربانک دو درگاه ورودی USB با شدت جریان ورودی 2 آمپر و ولتاژ 5 ولتی در نظر گرفته است که شما به راحتی می توانید دو گجت را بصورت همزمان شارژ نمایید. باتری بکار برده شده برای این پاوربانک باتری لیتیوم پلمیری می باشد که جهت شارژ به کابل میکرو USB نیاز دارید که در مدت زمان 6 ساعت صد درصد شارژ خواهد شد. چراغ های LED که برای این محصول در نظر گرفته شده است شما را از میزان شارژ پاوربانک مطلع می نماید. از دیگر ویژگی های این پاوربانک بی سیم می توان به وجود فناوری Power Safe اشاره نمود که ایمنی را در صورت بروز برخی مشکلات نظیر ولتاژ اضافی، اتصال کوتاه، نوسانات شدید جریان و یا افزایش دما برای محصول فراهم می نماید. قیمت پاوربانک کینگ استار مدل KP8030W را از ایمالز بپرسید و خریدی مطمئن را تجربه کنید.

 

پاوربانک بی سیم پرو وان مدل PM12

 

آخرین محصولی که به شما معرفی خواهیم نمود پاوربانک PM12 از محصولات برند پرو وان می باشد که دارای ظرفیت شارژ 10000 میلی آمپر ساعتی می باشد. در ساخت بدنه ی این محصول از پلاستیک ABS بهره گرفته شده است و دارای وزن 221 گرمی می باشد. برند پرو وان این پاوربانک را مجهز به فناوری Qi و شارژ سریع نموده است. درگاه های در نظر گرفته شده برای این محصول شاما دو درگاه خروجی USB که دارای شدت جریان های 1.5, 2.0 و 3.0 آمپر می باشد. امکان شارژ دو گجت بصورت همزمان از طریق این درگاه ها وجود دارد. جهت اطلاع از میزان شارژ باقی مانده برای پاوربانک می توانید به نمایشگر LCD  که بر روی پاوربانک قرار دارد نگاهی بیندازید. پورت میکرو USB جهت شارژ پاوربانک در نظر گرفته شده است که شما جهت شارژ می توانید از کابل مخصوص آن که به همراه پاوربانک درون جعبه آن قرار گرفته است بهره گیرید.