;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

بهترین میکرونیدلینگ های خانگی موجود در بازار 2021

1399/12/11 - 11:54 صبح

همانطور که می دانید اولین عضوی از بدن که علائم پیری را منعکس می نماید پوست شما است. درواقع با افزایش سن علاوه بر آن که موهای شما سفید می شود، چروک هایی نیز به روی پوست شما ظاهر خواهد شد همچنین لازم است که بدانید اگر پوست شما از آن دسته پوست هایی است که دارای زخم یا جای جوش می باشد آن وقت شما چین و چروک ها را بیشتر احساس می کنید. همانطور که می دانید با افزایش سن بدن دچار تغییراتی می شود که این تغییرات اجتناب ناپذیر هستند و قسمتی از مرحله رشدی بدن محسوب می شود اما در عین حال با پیشرفت تکنولوژی و فناوری ابزار های تولید شده  اند که به جوانسازی پوست کمک می کند که از این دست محصولات می توان به میکرونیدلینگ خانگی اشاره کرد که سبب جوانسازی پوست می شود.

در ادامه این مقاله تلاش شده است تا شما کاربران محترم و خوانندگان گرامی با ویژگی های این محصول و راهنمای خرید آن آشنا شوید تا بتوانید در مواجهه با این محصول و خرید آن بهترین مدل را خریداری نمایید. بعلاوه در صفحه لیست قیمت پاکسازی و لیزر پوست این امکان برای شما فراهم شده است که به طور لحظه ای به  قیمت میکرونیدلینگ در انواع مدلها و برندها دسترسی یابید.

 

کارکرد میکرونیدلینگ خانگی

لازم است که بدانید میکرونیدلینگ ها در واقع سوزن های میکرونی هستند که از جدیدترین و بروز ترین روش های درمانی برای رفع آن و از بین بردن ضایعات پوستی می توان از آن استفاده کرد. هدف اصلی میکرونیدلینگ ها در واقع جوان سازی و شاداب سازی پوست است چرا که مصریان در گذشته از ماسک های زبر مانند سنگ مرمر برای از بین بردن لایه های مرده پوست استفاده می کردند.

انواع دستگاه های میکرونیدلینگ


به احتمال زیاد متوجه شده  اید که کارکرد میکرونیدلینگ به روی پوست بسیار گسترده و متنوع می باشد و شما می توانید حتی در برخی از موارد برای تغییر رنگ پوست از دستگاه میکرونیدلینگ استفاده نمایید. همچنین با استفاده از این دستگاه شما می توانید جوش ها، لکه ها و عوارض پوستی خود را کم رنگ کنید. لازم است که بدانید دستگاه میکرونیدلینگ در دو نوع خانگی و غیر خانگی موجود می باشد که هرکدام دارای کارکردهای مختلف و فناوری های متنوع هستند که شما می توانید با توجه به نیازتان از هر یک از این دستگاه ها استفاده نمایید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با تفاوت این دو محصول آشنا شوید.

۱. میکرونیدلینگ خانگی غلطکی

لازم است که بدانید میکرونیدلینک های خانگی غلطکی شبیه به ماساژورهای صورت هستند و برای پاکسازی صورت و جوانسازی پوست بسیار مناسب می باشد. در واقع در میان سایر میکرونیدلینگ های موجود در بازار میکرونیدلینک های غلطکی بسیار رایج و پرطرفدار است که شما می توانید بدون مراجعه به مراکز زیبایی در خانه از این دستگاه استفاده نمایید و سلامت و شادابی پوست تان را حفظ کنید.

۲. میکرونیدلینگ خانگی با انواع قلم

لیزر پوست دستگاه قلم مانند برای تابش اشعه در یک نقطه خاص استفاده می شود. در واقع قلم های پوستی دارای تعداد زیادی سوزن کوچک هستند که هر ثانیه در محدوده باریک تر  ی با پست در تماس می باشد. همچنین شما می توانید با استفاده از یک قلم قسمت های مشخص تری را برای ساخت کلاژن تحریک کنید.


۳. استامپ نیدلینگ های حرفه ای

در رابطه با استامپ نیدلینگ های حرفه ای لازم است که بدانید در سایر محصولات به غیر از میکرونیدلینگ ها از استمپ نیدلینگ ها نیز استفاده می شود. شما با استفاده از این روش می توانید تعداد زیادی سوزن کوچک را در پوست خود ایجاد نمایید. البته لازم است که بدانید نقطه متفاوت در این جا هست که سوزن ها تعداد بیشتری دارند و بعد از مدتی فضای بیشتری تحت تاثیر آن ها قرار می گیرد. همچنین لازم است که بدانید استفاده کردن از استامپ نیدلینگ های برای مصرف خانگی و اندازه مدل غلطکی و قلمی رایج نیست.

نحوه اثر گذاری میکرونیدلینگ ها برای جوانسازی پوست صورت

بسیاری از افراد در هنگام شنیدن عبارت جوانسازی به یاد جراحی های پوست می افتند اما با استفاده از دستگاه های میکرونیدلینگ شما می توانید پوست خود را شاداب و جوان کنید. درواقع اثربخشی میکرونیدلینگ ها شبیه به طب سوزنی است که سبب می شود که جریان جوانسازی بسیار موفقیت آمیز باشد. در این روش از سوزن های ریز و کوچک استفاده می شود که به لایه زیرین پوست وارد خواهد شد که در نهایت سبب می شود تا روند کلاژن سازی بهبود یابد. البته استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ ها باید به صورت تدریجی باشد و جوانسازی و شاداب سازی نیز در یک فرآیند تدریجی اتفاق خواهد افتاد.

میکرونیدلینگ های خانگی


هر شخصی می تواند با شناخت نوع پوست خود و با توجه به سنی که دارد و با توجه به نوع نیاز خود از دستگاه میکرونیدلینگ استفاده کند. درواقع این دستگاه سبب می شود تا روند کلاژن سازی بهبود یابد و به جوان سازی و شاداب کردن صورت نیز کمک می کند. البته دستگاه میکرونیدلینگ ها جنبه درمانی نیز دارند و سبب می شوند که جای جوش جای زخم و سوختگی ها و یا ضایعات پوستی نیز کمرنگ شود از ما به شما پیشنهاد می کنیم که دستگاه میکرونیدلینگ های خانگی را خریداری کنید تا پوست تان جوان بماند.

تاثیرگذاری دستگاه میکرونیدلینگ به روی جوانسازی پوست

در هنگام مواجهه با این محصول بسیاری از افراد در رابطه با طرز کار آن آشنا هستند. همانطور که اشاره شد این محصول دارای سوزن های کوچکی است که وارد پوست می شود.

تکنیک اصلی این روش استفاده کردن از ابزار ها یا غلطک هایی شبیه به قلم می باشد که به روی پوست می غلتند که در نهایت سبب جوانسازی و شاداب سازی پوست شما می شود.

در ادامه این مقاله تلاش شده است تا به بهترین مدل های میکرونیدلینگ های خانگی اشاره شود پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید در میان سایر گزینه های موجود بهترین دستگاه میکرونیدلینگ خانگی را خریداری نمایید.

راهنمای خرید میکرونیدلینگ دکتر پن سری وان


در رابطه با سیستم درمان خودکار دکترپن لازم است که بدانید این سیستم درمان در صنعت میکرونیدلینگ بسیار موثر می باشد و سبب جوانسازی و شاداب سازی پوست می شود. در واقع این دستگاه به کلاژن سازی پوست کمک می کند و با وجود سوزن هایی که دارد سبب جوان سازی پوست می شود. اگر شما در یک دوره مشخص از این دستگاه استفاده نمایید در نهایت از این دستگاه نتیجه فوق العاده ای دریافت خواهید کرد. هنگامی که نوک سوزن به پوست برخورد می کند سوراخ ریزی به روی سطح پوست شما ایجاد خواهد شد که در نتیجه به کلاژن سازی کمک می کند. این دستگاه بسیار با کیفیت است و در میان سایر محصولات بسیار معروف و کاربردی می باشد.

راهنمای خرید ماساژور زد جی تی اس سری درمارولر در سایز ۱. ۵

این دستگاه یک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که از نوع غلتکی می باشد و به روی سطح آن ۱۹۲ عدد سوزن ظریف موجود می باشد. استفاده کردن از این دستگاه بسیار ساده است و شما می توانید به آسانی با استفاده از این دستگاه به جوانسازی پوست خود کمک کنید. کشیدن مارولر به روی سطح پوست خود سوزن های ریز آن بدون آنکه آسیبی به پوست شما وارد کند به کوچک کردن منافذ کمک می کند و سبب می شوند که لایه برداری انجام شود و در نهایت پوست شما شاداب خواهد شد. همچنین تحریک پوست سبب می شود که کلاژن سازی نیز انجام پذیرد. همچنین برای رفع جای سوختگی و بهبود یافتن ترک های پوستی نیز می توانید از درمارولر ها استفاده کنید. البته لازم است که بدانید که این دستگاه همانند مسواک یک وسیله شخصی است و لازم است که شما در هنگام استفاده از آن و پس از استفاده آن را تمیز کنید. اگر در هر هفته یا ۱۰ روز یکبار این کار را انجام دهید اثر  خوبی را مشاهده خواهید کرد.


میکرونیدلینگ دکتر پن سری ۲۰۲۰

رابطه با دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن لازم است که بدانید این محصول از تولیدات جدید این کمپانی می باشد. این ماده به دلیل این که سرعت بالایی دارد و همچنین لرزشی نیز ندارد به روی پوست صورت و بدن هیچ زخمی را جا نمی گذارد و سبب می شود که تمام مشکلات پوستی بهبود یابد. هنگامی که نوک سوزن به سطح پوست برخورد میکند اثر بسیار ریزی به روی سطح پوست ایجاد می شود که سبب می شود تا کلاژن سازی انجام پذیرد. سرعت قلم دستگاه دکتر پن بسیار بالا می باشد و سبب می شود که جوان سازی پوست به خوبی انجام پذیرد. این دستگاه مطابق با چدیدترین استانداردهای روز تولید شده است و در میان سایر محصولات موجود در بازار از بهترین تولیدات می باشد. قیمت میکرونیدلینگ دکتر پن سری ۲۰۲۰  را در لحظه از سایت ایمالز استعلام کنید.

 

میکرونیدلینگ دکتر پن سری a6


در رابطه با میکرونیدلینگ آ شش لازم است که بدانید این دستگاه بهترین روش برای کلاژن سازی هست که قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد و شما می توانید با استفاده از این دستگاه منافذ خود را کوچک کنید و به جوان سازی و شاداب سازی پوست خود کمک خواهید کرد. همچنین اگر شما به روی پوست صورت خود یا بدن تان لک جای زخم یا جوش داشته باشید به وسیله این دستگاه می توانید این لکه ها و یا آثار سوختگی را از بین ببرید. در رابطه با این دستگاه و کارکرد آن لازم است که بدانید به این شکل است که در ابتدا به وسیله دستگاه سوراخ های ریزی در سطح پوست ایجاد می شود و سوزن های بسیار ظریف به لایه های عمیق تر پست نفوذ می کند و سبب کلاژن سازی می شود که در واقع میکرونیدلینگ سبب جوانسازی پوست، لیفت پوست صورت و از بین بردن چین و چروک می شود و جای خراشیدگی ها و سوختگی ها را بسیار کم رنگ می کند. این دستگاه بسیار با کیفیت است و مطابق با جدیدترین فناوری های روز ساخته شده است و می تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد.

دستگاه میکرونیدلینگ سری کارتریج نانو با بسته بندی ۵ عددی

در رابطه با این دستگاه میکرونیدلینگ مدل کارتریج لازم است که بدانید بسیار کاربردی می باشد و دارای ویژگی های منحصر به فردی از قبیل یکبار مصرف بودن پایه بلند درپوش دار است که سبب می شود تا شما بتوانید به ترمیم دورچشم بپردازید و با استفاده از این دستگاه سبب جوانسازی پوست صورت خود شوید. هنگامی که به وسیله این دستگاه منفذهای پوست شما باز می شود مواد مغذی و داروها به طور موثر وارد پوست می شوند  کلاژن سازی افزایش پیدا می کند و در نتیجه پوست شما شاداب خواهد شد. اگر شما به دنبال دستگاهی هستید که با استفاده از آن بتوانید به جوانسازی خود کمک کنید این دستگاه را از دست ندهید. قیمت دستگاه میکرونیدلینگ سری کارتریج نانو را از فروشندگان معتبر در سایت ایمالز استعلام کنید.

دستگاه میکرونیدلینگ مای  ام سری n2c


همانطور که در مطالب و بالاتر نیز اشاره شد دستگاه میکرونیدلینگ یک روش بسیار موثر برای مراقبت از پوست می باشد که به وسیله سوزن های بسیار ریزی که دارد سبب می شود تا امر کلاژن سازی بهبود یابد و در نهایت به جوانسازی پوست شما کمک می کند. در واقع استفاده از میکرونیدلینگ یک روش بسیار موثر است برای رفع و از بین بردن مشکلات پوستی مانند چین و چروک و جای زخم، ترک های پوستی و جای جوش است. هنگامی که سوزن به داخل پوست وارد می شود سبب می شود که پلاکت های خونی با بهبود عملکردشان منجر به بهبود فرایند کلاژن سازی می شود و در نهایت سبب می شود تا پوست شما فرایند جوان سازی را به آسانی انجام می دهد. درواقع وجود میکرونیدلینگ ها یک روش بسیار طبیعی است و برای جوانسازی پوست موثر می باشد.همچنین شما می توانید برای بهبود بافت پوست خود از این دستگاه استفاده نمایید و آنوقت است که شما می توانید این دستگاه را به طور خانگی تهیه کنید و به شاداب سازی پوست خود کمک کنید. اگر شما به دنبال دستگاهی هستید که به وسیله آن بتوانید پوست صورت خود را ترمیم کنید، این دستگاه را از دست ندهید.