بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

از آنجایی که پوست صورت در تمامی ساعات شبانه روز در مواجهه با ذرات گرد و خاک، آلودگی ها، نور و دیگر آلاینده هاست که این عوامل باعث ایجاد سلول های مرده فراوان در این ناحیه می گردد و عامل از بین رفتن طراوت و شادابی پوست هستند، جهت حفاظت از سلامتی پوست، شستشو و تمیز نمودن صورت از اصلی ترین اعمالی می باشد که انجام آن ها الزامی است. ما در این قسمت لیستی از برترین انواع ژل تمیز کننده صورت مناسب در پوست های چرب ، خشک و معمولی را برای شما مهیا نموده ایم؛ که پیشنهاد می نماییم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید. پاکسازی و تمیز بودن پوست صورت جهت کسانی که لوازم آرایشی را به کار می برند بسیار مهم می باشد. زیرا مواد شیمیایی نهفته در لوازم آرایشی برروی پوست مانده و اگر تمیز نگردد ، پوست را دچار آسیب هایی از قبیل آلرژی ، چروک ، ایجاد جوش، رنگ و رو رفتگی می نماید. مواد به کار رفته در لوازم آرایش خود سبب مسدود گردیدن منافذ پوستی شده و می بایست توسط پاک کننده ها به باز کردن منافذ پوستی اقدام نمود. سایت ایمالز در صفحه لیست قیمت پاک کننده صورت ،قیمت انواع برندها و مدلهای این محصول را فروشگاههای آنلاین سراسر کشور به شما نمایش می دهد.

 

برترین فیس واش­ها چگونه انتخاب می­گردند؟

در حالت کلی در موقع تهیه فیس واش به عواملی از قبیل کمپانی تولید کننده آن، نوع پوست شخص و تناسب فیس واش با آن، ویتامین های موجود در آن، انواع عصاره، ویژگی ها (تمیز کنندگی، ضد میکروبی، آبرسان، رطوبت دهنده و…)، حجم محصول و دیگر خصوصیاتش توجه می گردد. در نظر گرفتن و توجه به این خصوصیات در هنگام تهیه فیس واش، سبب می گردد تا امکان انتخاب بهترین ژل فیس واش میسر شود. کارشناسان پوست بر این عقیده اند که تمیز نمودن پوست صورت در هنگام شب بسیار با اهمیت بوده و سبب می شود تا مواد آرایشی، آلودگی ها و میکروب هایی که در 24 ساعت بر روی صورت تجمع یافته-اند، حذف گردند. ژل های شستشو دهنده پوست صورت سبب ضد عفونی به همراه سایر ویژگی ها از قبیل آبرسانی، مرطوب  کنندگی و… می گردند. اگرچه نوع برند و محصول انتخاب شده هم در این مورد بسیار موثر است.

هزینه و برند تولید کننده

هزینه تهیه این محصولات در بازار ایران از ۳۰ هزار تومان آغاز و تا ۳۰۰ هزار تومان نیز می­رسد. اگرچه افراد می توانند با مبالغ پایینتر از ۱۰۰ هزار تومان نیز، فیس واشی مناسب را از یک برند خوب تهیه نمایند. کمپانی­های لافارر، ایو روشه، سینره، هیدرودرم، کامان و آردن از برترین برندهای تولیدکنندگان فیس واش هستند.

انواع تمیز کننده ­های پوست صورت


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

در سالیان درو که تنها روش جهت تمیز نمودن پوست استفاده از آب و صابون بود، افراد در جستجوی برترین نوع صابون مناسب صورت بودند. ولی هم اکنون با روی کار آمدن و عرضه انواع مختلف تمیز کننده  های صورت و مشخص گردیدن مضرات صابون، اغلب افراد به این نوع تمیز کننده ها روی آورده که از نظر سلامتی بهداشتی هم بسیار با اهمیت هستند.

تمیز نمودن صورت با آب

در گذشته بهترین راه پاکسازی پوست صورت، شستشوی آن با آب بود. ولی آب به تنهایی نمی توانست حجم بالای آلودگی و لوازم آرایشی را از پوست صورت بزداید و به پوست امکان نفس کشیدن بدهد. هم اکنون نیز توصیه می­گردد چنانچه به تمیز  کننده های پوست مناسب دسترسی نداشتید، پوست خود را با آب گرم شستشو بدهید.

شستشوی صورت با صابون

صابون از قدیمی ترین تمیزکننده های پوست است که البته هنوز هم بین افراد مختلف علاقه مندان فراوانی دارد. این ماده به علت ویژگی بازی وpH غیر معمول، می تواند برای پوست آسیب زا هم باشد. بعلاوه در صابون مواد شیمیایی وجود دارد که در صورت تمیز نشدن کامل آن­ها از روی پوست ، ممکن است سبب خشکی، التهاب و آلرژی در صورت شوند. در نتیجه چنانچه تمایل به استفاده از ژل شستشوی صورت ندارید و در جستجوی یک صابون مناسب برای پوست خود هستید ، مطلب زیر را دنبال نمایید.

تمیز شدن با ژل شستشوی صورت


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

فیس واش­ها یا ژل­های تمیز کننده پوست بهترین مواد جایگزین صابو ن می­باشند. این ژل ها با حفظ و رطوبت پوست، دارای ویژگی پاکسازی بوده و از آن مهم تر از موادی ملایم و مناسب برای پوست تشکیل شده­اند. از دیگر خصوصیات برترین انواع ژل تمیز کننده صورت ایجاد نرمی و لطافت پوست، آبرسانی، پاکسازی منافذ از میکروب­ها بدون تولید خشکی در پوست است. این ژل های شستشو دارای مواد با ارزشی در ساختمان خود هستند.

راهنمای تهیه ژل تمیز کننده صورت

در این قسمت به معرفی انواع ژل تمیز کننده صورت پرداخته و به علاقه مندان در انتخاب مناسب­ترین ژل تمیز کننده پوست صورت مطابق نوع پوست آن­ها کمک می­نماییم. پیش از تهیه هر نوع ژل شستشوی پوست، بهتر است آگاه باشید که کدام نوع تمیز کننده به پوست شما سازگاری دارد. زیرا هر یک از انواع ژل­های شستشو جهت یک نوع پوست  متفاوت ساخته شده اند.

انواع پوست صورت

پوست چرب: چنانچه بعد از شستن صورت، پوست شما هنوز به طور کامل تمیز نشده و مقداری چربی بر روی آن مشاهده می­گردد ، جنس پوست شما چرب است.

پوست خشک: چنانچه بعد از شستشوی صورت، پوست شما خشک و پوسته پوسته می­شود، شما نوع پوستی حساس و خشک دارید.

پوست  معمولی: چنانچه بعد از شستن پوست خود، حس می کنید پوست شما نه چرب است و نه احساس خشکی دارید، شما از پوستی معمولی برخوردار هستید.

برترین برند ژل شستشوی صورت


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

همان گونه که اطلاع دارید برندهای گوناگونی در زمینه تولید محصولات تمیز کننده پوست فعالیت می نمایند؛ ولی در این میان برندهای ایو روشه (yves rocher)، لافارر (La farrerr)، بایودرما (Bioderma)،هیدرودرم (Hydroderm)،سینره (Cinere)،کامان (Comeon) و آردن (Ardene) از مشهورترین فیس واش های ارائه شده در بازار می­باشند.

1. ژل شستشوی صورت کامان نوع geneva مدل Oily

کمپانی کامان (Comeon) محصولات خود را در ایران برای بهبود کیفیت پوست افراد ارائه داده است. ژل شستشوی صورت مختص پوست های چرب کامان، دارای آنتی  اکسیدان می باشد که در زمینه تعدیل نمودن چربی و روشن کردن پوست موثر عمل می نماید. مواد تشکیل دهنده این ژل شستشو ضمن حفظ رطوبت و آبرسانی به پوست از پیری پوست ممانعت نموده و سبب جوانسازی پوست افراد می گردد. این فیس واش در واقع انتخابی بسیار خوب جهت تمیز نمودن انواع پوست های چرب و مختلط به صورت روزانه بوده و دارای ترکیباتی لطیف و ملایم می باشد که آن را جهت استفاده نواحی حساس دور چشم نیز مناسب می نماید. شایان ذکر است، اکنون این ژل جزو بهترین فیس واش ها در انواع پوست چرب محسوب می گردد.

2. ژل تمیز کننده صورت سینره سری Oily Skin


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

ژل شستشو دهنده صورت برند سینره (Cinere) دارای ویژگی مرطوب کنندگی بوده و جایگزین مناسبی برای صابون می باشد. این محصول دارای عصاره مورینگا بوده  که به عنوان محافظت کننده طبیعی قابلیت ماندن بر روی سطح پوست را دارد و از جذب آلودگی ها به پوست صورت ممانعت می نماید. این ژل همچنین از فرمولاسیونی متشکل از شوینده هایی بسیار ملایم و فاقد اثرات تحریکی روی پوست تشکیل شده که خود سبب زدودن کامل میکروب ها و اثرات مواد آرایشی از پوست می شود. همچنین دارای مواد تنظیم کننده چربی پوست و مواد ضد میکروب می باشد و از این جهت برای انواع پوست های چرب و دارای آکنه بسیار مناسب است. بعلاوه موادی در این ژل نیز سبب تنظیم pH پوست و مرطوب شدن آن می گردند. پوست انسان با گذر زمان و افزایش سن به صورت طبیعی مقداری از رطوبت و قابلیت انعطاف خود را از دست داده و همچنین آلودگی هوا نیز سبب ایجاد آسیب های فراوان به آن می گردد و از آنجا که مواد سمی موجود در هوا سبب پیری زودرس پوست در نواحی صورت، گردن و دست ها شده و دود و گرد و خاک و میکروب ها در داخل منافذ پوست تجمع یافته و سبب تیرگی آن می شوند،  بهترین راه حل موجود به کار بردن روزانه ژل تمیز کننده صورت سینره جهت حفاظت از پوست در مقابل این آلودگی ها است. چنانچه تمایل به تهیه یک ژل شستشوی صورت مناسب جهت پوست های چرب دارید، این نوع از ژل انتخابی عالی برای شما می باشد. برای اطلاع از قیمت ژل صورت سینره Oily Skin   به سایت ایمالز مراجعه کنید.

3. ژل تمیز کننده پوست صورت لافارر برای پوست معمولی مدل Normal skin

این ژل شستشو محصولی از برند لافارر بوده که از اسکراب (دانه های لایه بردار)، آلانتوئین، بیولین، عصاره آلوئه ورا، دکسپانتنول، گلیسیرین، عصاره خار مریم و سدیم -PCA برخوردار است که عملیات لایه برداری، از بین بردن سلول های مرده و آلودگی ها از روی پوست، درمان جوش های سر سیاه، باز نمودن منافذ بسته شده، ممانعت از بوجود آمدن مجدد آکنه، بهبود یافتن خط های ایجاد شده در اثر چین و چروک و همچنین لک های سیاه پوست، رطوبت رسانی بالا و نیز نرمی و لطیف شدن پوست را بر عهده دارد. این ژل محصول کمپانی لافارر از برترین انواع ژل های شستشو دهنده صورت جهت پوست های معمولی محسوب می گردد. قیمت ژل صورت لافارر Normal skin  را از فروشگاههای معتبر آنلاین در سایت ایمالز استعلام کنید.

4. ژل تمیز کننده صورت هیدرودرم نوع Oily Skin

این ژل تمیز کننده صورت آرایش، محصولی از برند هیدرودرم «Hydroderm» بوده که مناسب جهت پوست های چرب می باشد و  موادی غیر صابونی در آن به کار گرفته شده است. لابراتور پارس حیان که ارائه دهنده لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور است تلاش نموده از مواد اولیه ای در محصولات خود استفاده نماید که دارای منشا گیاهی و یا طبیعی باشند و بتوانند پاسخگوی نیازهای پوستی در افراد مختلف باشند و تا به امروز نیز موفق بوده اند گامی مهم را افزایش مشتری در سراسر خاورمیانه بردارند. این ماده شستشو دهنده ژلی است که می تواند چربی  اضافی سطح پوست، میکروب های موجود در منافذ و اضافی مواد آرایشی را از منافذ پوستی زدوده و با باز کردن منافذ پوست و ممانعت از تکثیر میکروب ها سبب درمان جوش های پوستی می گردد. پاک  نمودن آرایش با آب و صابون عملی نادرست بوده خصوصا اشخاصی که در شبانه روز چند دفعه نیاز به تمیز کردن پوست خود دارند، این شستشوی مکرر سبب خشکی و کدر شدن پوست شده و توصیه می شود از شوینده های مناسب با نوع پوست خود استفاده نمایید. متاسفانه در سالیان اخیر به کار بردن شیر پاک کن ها در میان افراد مرسوم گردیده ولی این مواد جهت پوست های جوان مناسب نمی باشند. این محصولات دارای سبومین پیرکتون اولامین، اسید سالسیلیک، روغن تی تری اویل و پاک کننده های غیر صابونی ملایم و اسیدیته سازگار با پوست هستند که از ایجاد جوش و آکنه ممانعت می نماید. این مواد دارای ساختار ژلی بوده و پیشنهاد می گردد بر روی پوست اندکی ماساژ داده شده و پس از آن توسط آب ولرم شستشو داده شود. این ژل از پرطرفدارترین و برترین ژل های شستشوی صورت مناسب جهت پوست های چرب، جوشدار، آکنه ای و حساس به شمار می رود. قیمت ژل هیدرودرم نوع Oily Skin  از سایت ایمالز به صورت لحظه ای قابل استعلام است.

5. تمیز کننده صورت سینره جهت پوست­های  چرب


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

ژل شستشو دهنده سینره جهت پوست های چرب متناسب است و کاملا منشا گیاهی دارد. کمپانی سینره از جمله برندهایی می باشد که از نظر کیفیت و کارایی توسط کارشناسان و پزشکان تایید شده است. تمیز کننده های پوست به دو دسته بدون نیاز به آب و تمیز  کننده هایی که جهت پاکسازی به آب نیازمندند تقسیم می گردند به این نحو که جهت پاکسازی پوست نیازمند آب نبوده و تنها به وسیله پنبه ای که به این مواد آغشته شده می تواند همه آلودگی ها را از سطح پوست بزداید این تمیز کننده ها به  خصوص جهت پاک نمودن آرایش صورت استفاده می شوند. این مواد ژل مانند بوده و دارای قابلیت ضد عفونی و بهبود پوست می باشد و همه آلودگی ها و مواد آرایشی را از سطح پوست پاک می نماید. برخورداری از مواد تنظیم کننده چربی پوست و مواد ضد میکروبی، این ژل را برای تمیز کردن پوست های چرب و دارای آکنه مناسب می سازد بعلاوه مواد تشکیل دهنده این محصول سبب تنظیم کردن pH پوستی و ایجاد رطوبت و نرمی پوست می گردد. توسط این ژل حتی ذره ای از چربی و چسبندگی را روی پوست حس نخواهید نمود زیرا همه چربی های اضافه و آلودگی ها را از پوست زدوده شده و پوست را برای بهبود جذب کرم های تخصصی آماده می سازد. برترین ژل پاک کننده ی سینره دارای حجم ۱۵۰ میلی لیتر برای استفاده در پوست های چرب مناسب است و سبب تولید پوست نرم و شاداب می گردد که با در نظر گرفتن هزینه خرید و برند آن محصولی بسیار مناسب محسوب می شود. ناگفته نماند که این ژل برند سینره، از برترین محصولات تمیز کننده پوست صورت و مناسب برای پوست های چرب است.

6. ژل تمیز کننده پوست سینره نوع Normal To Dry Skin

ژل تمیز کننده صورت برند سینره دارای ویژگی ایجاد رطوبت، با دارا بودن فرمولاسیونی بسیار ملایم، وجود مواد هیدراته کننده بسیار مؤثر و pH متناسب سبب می شود که اشخاصی دارای پوست خشک نیز قادر باشند بدون هیچ نگرانی از ایجاد خشکی بیشتر در پوست، صورت خود را به طور مکرر شستشو داده و از پوستی پاک و با نشاط و چهره ای با طراوت، شاداب و آراسته لذت ببرند. عصاره مورینگا تشکیل دهنده این محصول شستشوی صورت می تواند لایه ای محافظت کننده را به طور طبیعی بر سطح پوست تولید نموده و از جذب میکروب ها در پوست ممانعت نماید، بدون ایجاد هیچ اثر تحریکی بر سطح پوست. این نوع ژل دارای مواد نرم  کننده و رطوبت زای طبیعی است که سبب نرم شدن پوست و محافظت از رطوبت آن پس از شستشو می گردد.

7. ژل شستشو دهنده پوست لافارر مناسب برای پوست خشک و حساس نوع Sensitive skin


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

این ژل تمیز کننده صورت محصولی از برند لافارر (Lafarrerr) و مناسب جهت پوست های خشک و حساس می باشد. این ژل متشکل از آلانتوئین، عصاره آلوئه ورا، گلیسیرین، شیرین بیان، بابونه و سدیم-PCA بوده که سبب بازسازی پوست های بسیار خشک و شکننده می گردد. از دیگر خصوصیات این محصول می توان بهبود و کمتر شدن التهاب و قرمزی ، هیدراته شدن عمقی، کمک به رشد باکتری های مفید، لطیف شدن پوست، رفع کدری، خاصیت نرم کنندگی ملایم و درخشندگی پوست اشاره نمود. چنانچه تمایل به تهیه فیس واشی مناسب جهت پوست های حساس داشته باشید، این ژل انتخابی مناسب برای شما محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت   ژل لافارر مناسب پوست خشک و حساس نوع Sensitive skin سایت ایمالز مراجعه کنید

8. ژل شستشو دهنده پوست آدرا مناسب برای پوست­های چرب

ژل شستشو دهنده صورت آدرا (ADRA) جهت تمیز نمودن پوست های چرب و مختلط به بازار آمده و با کمک مواد لایه برداری که در فرمول خود دارد با ممانعت از تولید جوش جدید، سبب برطرف شدن جوش های سرسیاه نیز می گردد. این نوع فیس واش به سبب برخورداری از مواد هیدراته کننده و بعلاوه دارا بودن فرمولاسیونی بدون الکل، از خشکی پوست جلوگیری نموده و با آب رسانی عمقی به پوست، باعث شادابی و طراوت آن نیز می شود. ژل آدرا دارای عصاره آلوئه ورا و خیار بوده که سبب مرطوب شدن، بهبود و جوان تر شدن پوست می شود. بعلاوه از آنجایی که درصد بالایی از خیار از آب تشکیل شده است وجود این میوه سبب لایه برداری ملایم پوست نیز می گردد.

9. ژل شستشو دهنده صورت آی پلاس نوع Acne Control

ژل آی پلاس (Iplus) جهت تمیز نمودن صورت و چشم ها طراحی شده و به کار گیری آن خصوصا در پوست های چرب، جوش دار و دارای آکنه  بسیار مفید است. از آنجا که پوست های چرب دارای استعداد ایجاد جوش و آکنه می باشند و همچنین به راحتی به علت آلودگی، عوامل محیطی، تغذیه و به کارگیری مواد آرایشی نامرغوب، دچار جوش می شود، این محصول شوینده برای ممانعت از تخریب پوست بسیار مناسب است. این ژل شوینده چربی و آلودگی های سطحی را حذف نموده و از خشکی پوست نیز ممانعت می کند و یا مقدار خشکی پوست های خشک را تا حد زیادی کاهش می دهد. در مجموع ژل نوع Acne Control، محصولی ملایم و بدون ترکیبات صابونی بوده که با دارا بودن ویژگی مرطوب کنندگی، پوست را نرم و شاداب می نماید. فرمول این شوینده شامل اسطوخودوس، ترنج و نعنا است که این گیاه به تنهایی، سبب خنک و شاداب تر شدن پوست می گردد. بعلاوه با کاهش و حذف باکتری ها و میکروب های سطحی پوست شاهد کمتر شدن جوش های سر سیاه و سر سفید هستیم؛ که توسط استفاده طولانی مدت احتمال از بین رفتن این جوش ها نیز می باشد.

10. ژل شستشو دهنده صورت سروینا مناسب پوست های چرب و مختلط نوع Oily Skin

ژل شستشو دهنده صورت سروینا (Servina) مناسب جهت پوست های چرب و مختلط می باشد. این ژل دارای عصاره های گیاهی روغن درخت چایی، گل های گرویلئا اسپسیوسا، بانکسیا سرات و آنیگوزانتوس مانگلسی بوده که این مواد سبب شفاف سازی پوست، درمان التهاب و قرمزی، باکتری های پوستی ، تنظیم ترشح چربی، پاک کردن مؤثر آلودگی ها و سلول های مرده می گردند. قیمت ژل پوستهای چرب ومختلط سروینا نوع Oily Skin را از فروشگاههای معتبر در سایت ایمالز استعلام کنید.

11. ژل شستشو دهنده صورت آدرا مناسب جهت پوست های حساس


بهترین ژل شستشوی صورت بازار در سال 2023

ژل شستشو دهنده صورت آدرا مخصوص پوست های خشک و حساس است و با دارا بودن مواد لایه بردار همانند اسید سالیسیلک و ترکیبات آب رسان و ضد التهاب از قبیل عصاره آلوئه ورا و انجیر، به لایه های عمقی پوست نفوذ نموده و با پاک سازی پوست از خشک شدگی و ایجاد التهاب در آن نیز جلوگیری می نماید. این ژل شستشو علیرغم شوینده هایی مانند صابون صورت که سبب بر هم خوردن تعادل اسیدی پوست می گردند، pH پوست را تنظیم نموده و آن را به حالت تعادل می رسانند. بعلاوه ترکیباتی اعجاب انگیز گیاهی در آن، نشانه تأثیر فوق العاده مؤثر این محصول  بر پوست و حتی مو است. اگر تمایل به تهیه فیس واش مناسبی را داشته باشید، این ژل از بهترین انتخاب های شما محسوب می گردد.

12. ژل شستشو دهنده صورت آردن مخصوص آقایان

ژل فیس واش کردانه آردن (Ardene) مناسب انواع پوست ها طراحی شده است و تمیز کننده ای غیر صابونی ملایم، دارای pH سازگار با پوست صورت مردان بوده و بسیار پرطرفدار می باشد. از ویژگی های این محصول شستشو می توان خاصیت ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد فعالیت اضافی غدد مترشحه چربی، آب رسانی، التیام دادن و نرم کنندگی طبیعی را نام برد. این ژل همچنین خراشیدگی های احتمالی ایجاد شده بر اثر اصلاح صورت در مردان را بهبود بخشیده و چربی های اضافی و آلودگی های سطحی را از سطح پوست آن ها پاک می نماید. این محصول ضمن باز کردن منافذ پوستی، تنظیم ترشح چربی پوست و مهار تولید باکتری ها و قارچ ها می تواند به درمان جوش های موجود بپردازد. بعلاوه از تولید جوش ها و آکنه های جدید بر روی صورت نیز ممانعت می نماید. شایان ذکر است این ژل در زمره برترین مواد شستشو دهنده صورت آقایان محسوب می گردد.

13. ژل شستشو دهنده صورت دوکری نوع کراکنیل

ژل تمیز کننده کراکنیل دوکری (Ducray) محصولی غیر صابونی بوده که دارای پایه­ای گیاهی جهت پوست های چرب و مستعد آکنه طراحی گردیده است. این ژل مکملی مناسب جهت بهبود انواع آکنه می­باشد که با برطرف نمودن قرمزی و التهاب ناشی از آکنه سبب درمان آن­ها می­شود.

14. ژل شستشو دهنده صورت نیودرم نوع Gentle Purifier

شوینده منحصر به فرد ملایم صورت «نیودرم» با دارا بودن قدرت پاکسازی موثر از میکروب ها، چربی تولیدی سطح پوست را کنترل نموده و از پر شدن منافذ پوستی با سبوم ممانعت می کند. به کار گیری ژل شستشو دهنده صورت نیودرم با برطرف سازی التهابات پوستی لطافت پوست شما را تضمین می نماید.

15. ژل شستشو دهنده صورت استم سل نوع Oily skin

ژل شستشو دهنده صورت استم سل (Stem Cell) از نوع بدون سولفات است و دارای فرمولاسیونی گیاهی می باشد. این محصول جهت کسانی که از پوست چرب، مختلط، جوش دار و حساس در ناحیه صورت برخوردار هستند، طراحی شده است. چنانچه در جستجوی ژل شستشوی مناسبی برای نوع پوست چرب می باشید، این شستشو دهنده (Face Wash) انتخابی مناسب برای شما می باشد.جهت اطلاع از قیمت  ژل صورت استم سل  نوع oily Skin  به فروشگاههای فروشنده ی این محصول در سایت ایمالز مراجعه کنید.

16. ژل شستشو دهنده صورت سروینا مناسب پوست­های دارای آکنه نوع Acne Skin

ژل شستشو دهنده صورت سروینا (Servina) از عصاره های گیاهی تشکیل گردیده و برای پوست های دارای آکنه متناسب می باشد. این محصول دارای ترکیباتی که سبب آبرسانی به پوست و مرطوب شدن آن می شوند، است. از دیگر خصوصیات این شوینده صورت می توان آثار ضد التهابی، ضد قرمزی و ضد عفونی کنندگی پوست را در نظر گرفت. 

17. ژل شوینده صورت ژینووا کد ۱۰۰۲

این پاک ژل منحصر به فرد در واقع یک کرم غلیظ بوده که محصولی از برند ژینووا (Xinova) می-باشد. این محصول ژینووا دارای خاصیت تنظیم کنندگی چربی پوست بوده و سبب زدودن آرایش و روغن اضافی از می شود و همچنین قطر منافذ پوستی را نیز کاهش می دهد و به علت برخورداری از روغن های گیاهی و هیالورونیک اسید تامین کننده رطوبت لازم جهت پوست شماست و حداکثر لطافت را به آن می بخشد. از این رو این محصول برای پوست های خشک و حساس بسیار مناسب است. این ژل شستشو در فرمولاسیون خود دارای روغن نارگیل، جوانه گندم، بادام، کتان و کرچک ترکیبی از آنتی اکسیدان های گیاهی قدرتمند می باشد که سبب حفاظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد و تهاجمات محیطی شده و همچنین قابلیت تسکین و نرمی و لطافت پوست های تحریک شده را دارد.

 


نظرات کاربران