;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید جی پی اس یا ردیاب خودرو

1399/8/2 - 10:43 صبح

در عصر حاضر می  توان گفت دیگر نگرانی بابت دزدیدن خودرو و ماشین کمتر شده و دارندگان خودرو می توانند توسط ردیاب موقعیت مکانی خودرو دزدیده شده را روی نقشه جی پی اس پیدا کنند. این ردیاب ها روی هر ماشینی قابل نصب می باشند و ماشین دزدیده شده در هر کجا که باشد قابل ردیابی است. در این مقاله درباره جی پی اس یا همان ردیاب  خودرو توضیح کامل خواهیم داد زیرا این وسیله در زمان دزدیده شدن ماشین شما کاملا لازم بوده و می تواند کمک بزرگی در پیدا شدن ماشین به شما بکند. این وسیله مطمئن و قابل اطمینان بوده و دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد. در این مقاله درباره همه اقسام آن توضیح خواهیم داد و همچنین مواردی را که باید در زمان خرید این وسیله مدنظر داشته باشیم را برای شما بیان خواهیم کرد، پس ما را دنبال کنید.بعلاوه برای دسترسی به قیمت انواع ردیاب خودرو می توانید به صفحه لیست قیمت ردیاب خودرو در سایت ایمالز مراجعه کنید.

با مطالعه این مطلب برای خریدGPS   یا همان ردیاب خودرو با سردرگمی و نگرانی مواجه نخواهید شد. با آگاهی و اطلاعات کامل می توانید خرید و انتخاب درستی داشته باشید پس با ما همراهی کنید.

تعریف ردیاب خودرو

جی پی اس یک وسیله الکترونیکی می باشد که توسط یک سیم کارت وصل شده به اینترنت،به ماهواره یوتلست اتصال یافته و موقعیت مکانی دقیق ماشین شما را روی گوگل مپ یا نقشه ماهواره ای نشان خواهد داد. برای اینکه دزد خودرو نتواند سریعا این وسیله را پیدا کند جی پی اس در جایی مخفی و دور از دسترس تعبیه می شود.

تفاوت GPSخودرو با دزدگیر

 ردیاب یا جی پی اس معمولاً پس از دزدیده شدن ماشین مفید است و کارایی دارد و در پیدا کردن ماشین کمک خواهد کرد. و نیز بعضی از مدل های آن، امکان این را به شما می دهد که حرف های سارقین داخل خودرو را بشنوید و اگر ماشین حدود پاسگاهی بود، با زدن دکمه ای ماشین را خاموش کنید. ولی دزدگیر عملکردی شبیه به واکسن دارد یعنی پیشگیری میکند از دزدیده شدن. معمولا ماشین هایی که دزدگیر ندارند بیشتر مورد سرقت قرار می گیرند و به راحتی دزدیده می شوند. پس پیشنهاد می شود که هر دو دستگاه را در ماشین نصب کنید تا از سرقت آن جلوگیری شده و امنیت بیشتری داشته باشد.

 فواید بکارگیری جی پی اس در خودرو:

این وسیله می تواند در روی نقشه به شما نشان دهد که خودروتان در طی مدتی، در کدام مسیرها و موقعیت های مکانی حرکت کرده است. همچنین توسط این دستگاه، این امکان وجود دارد که در هر مکانی که مایل هستید ماشین خود را توسط app گوشی موبایل تان خاموش کنید! در اکثر مدل ها، قابلیت شنیدن صحبت سارقین داخل خودرو وجود دارد و شما می توانید از حرف ها و نقشه های آنها آگاه شوید. دیگر کاربردهای این وسیله این است که در امداد رسانی سریع نیز کمک زیادی می کند و نیز در ماشین های فاقد سرنشین به جهت یافتن موقعیت و آگاهی از وضعیت سوخت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. و یا اگر ماشینی درون دره ای سقوط کند و کسی از وضعیت آن مطلع نباشد با کمک جی پی اس می توان آن را پیدا کرده و می توان قبل از آسیب رسیدن به اشخاص داخل خودرو، آنها را نجات داد. پس وجود این وسیله بر روی ماشین، کارایی و اهمیت فراوانی دارد.

اقسام مختلف دستگاه ردیاب خودرو:


 ردیاب خودرو معمولی: این مدل از دستگاه، توسط یک سیم کارت مکان خودرو را در هر کجا که باشد روی نقشه نشان خواهد داد. کارایی دیگر این مدل، این است که امکان خاموش کردن ماشین بدون دخالت راننده در هر مکانی که بخواهید وجود دارد، و نیز می توانید به طور پنهانی صحبت افراد درون ماشین را بشنوید.

دزدگیر جی پی اس: می توان به آن دزدگیر سیمکارت خور هم گفت. چرا که این دستگاه افزون بر دارا بودن همه توانایی های دزدگیر، توانایی های ردیاب خودرو را هم دارد و با خرید این وسیله هم دزدگیر را خریداری کرده اید و هم ردیاب خودرو. پس این مدل 2 کاربرد و کارایی دارد.

موارد حائز اهمیت و ضروری در زمان خرید ردیاب خودرو:

قیمت: این کالا نیز مانند همه اجناس، قیمت های گوناگونی دارد و شما ابتدا باید قدرت خرید خود را در نظر بگیرید تا انتخاب آسان تر شود و گزینه هایی که قادر به خریدن آنها هستید مد نظر قرار گرفته و سایر گزینه ها و موارد، به کنار بروند.

نوع ردیاب: طبق استفاده و قدرت خرید، نوع و مدل ردیاب مشخص می شود. مثلاً باید بدانید که جی پی اس معمولی می خواهید یا دزدگیر جی پی اس. بدیهی است که قیمت این دو مدل با هم فرق می کند و شما بر حسب سلیقه یا قدرت خریدتان، به خریدن آن می پردازید.

نوع آپشن: ابتدا به فروشنده بگویید که درباره آپشن های دستگاه صحبت کند. مثلاً درباره قابلیت خاموش کردن ماشین در محل مورد نظر یا قابلیت شنیدن حرف های سارقین درون ماشین توضیح دهد.

آپ دستگاه: حتما به فروشنده بگویید که درباره سیستم عامل مورد نیاز و مناسب برای نصب آپ روی موبایل شما توضیح دهد. مثلاً آیا از سیستم عامل لینوکس و آی او اس هم پشتیبانی به عمل می آورد یا تنها سیستم عامل اندروید را پشتیبانی می کند؟

خدمات پس از فروش:

سعی کنید که همیشه مدل هایی خریداری کنید که دارای گارانتی و ضمانت باشند. هیچ موقع شرکتی اجناس بی کیفیت خود را گارانتی نخواهد کرد، بنابراین گارانتی نشان دهنده این است که کالا کیفیت خوبی دارد و مطمئن است.

سازگاری با سیستم برق خودرو:

اگر سیستم برقی ماشین شما با این دستگاه تعبیه شده همخوانی و سازگاری نداشته باشد، شما مجبور می شوید سیستم برقی ماشین را دستکاری کنید و ممکن است مشکل اتصالی و سوختن سیم کشی در ماشین ایجاد شود. پس  بهتر است دستگاهی بخرید که بدون دستکاری روی ماشین قابل نصب باشد.

از فروشگاه با اعتبار خرید کنید: برای خرید ردیاب خودرو از فروشگاه معتبر و قابل اطمینان باید خرید کنید، چرا که فروشنده جی پی اس را روی ماشین شما نصب می کند و می تواند با شناسایی  موقعیت ماشین شما و مکان دقیق وسیله ردیاب اقدام به دزدیدن خودرو شما کند. به همین دلیل پیشنهاد می شود از فروشگاه مطمئن خرید کنید تا امنیت و آرامش بیشتری داشته باشید.

با در نظر داشتن همه این موارد مذکور، میتوانید به خریدن چی پی اس خودرو اقدام کنید. در ادامه ما برای آسانی بیشتر کار شما، فهرستی از ۲۸ مدل ردیاب خودرو برای شما آماده کرده ایم و می توانید اطلاعات لازم درباره این مدل ها را مطالعه کنید.

معرفی مدل های ردیاب خودرو قیمت مناسب و پرطرفدار :

ردیاب خودرو زنوتیک مدل GT06N


امروزه و در حال حاضر، به منظور بالا رفتن درصد امنیت، وجود ابزارها و امکانات کنترل و نگهداری از دارایی ها و اجناس خیلی احساس می شود و بهره گیری از دانش و فناوری برای دست یافتن به محل و مکانی ایمن و تحت مراقبت لازم ست . یکی از این دارایی ها که ملزوم مراقبت و امنیت بیشتری هستند ماشین شخصی می باشد. مطلع شدن از وضعیت خودرو و کنترل آن می تواند از سرقت و اتفاقات آینده پیشگیری به عمل آورد. دستگاه های ردیاب GPS Tracker با داشتن  جدیدترین تکنولوژی و دانش ردیابی و امکانات ویژه، برای شما این توانایی را ممکن می کند  تا هر زمان موقعیت و شرایط خودروی خود را مشاهده و در زمان ضروری، آن را کنترل و مدیریت کنید و همچنین می توانید تا  راه های طی شده قبلی را  ببینید و یا محل مخصوصی را برای رفت و آمد مدنظر داشته باشید.برای اطلاع از قیمت ردیاب خودرو زنوتیک مدل GT06N  به سایت ایمالز مراجعه کنید.

ردیاب خودرو ایمپالا مدل GT06N

ردیاب ماهواره ای خودرو ایمپالا مدل GT06N جز تولیدات مرغوب و بسیار خوب است که امکان تعبیه شدن  روی همه خودروهای ایرانی و خارجی را دارا می باشد. این دستگاه  اکانت یکساله دارد و شخص استفاده کننده می تواند محل قرار گرفتن  خودرو خود را به طور برخط با بکارگیری از نرم افزار های android و ios اختصاصی بر روی گوشی موبایل خود ببیند.

ردیاب خودرو چیرکار مدل HB-4

ردیاب خودرو چیرکار مدل HB-4 ، ردیاب پیشرفته خودرو است که می توان به راحتی و سادگی روی همه وسیله های نقلیه سبک و سنگین نصب کرد و همراه با مطلع شدن از موقعیت خودرو به صورت آنلاین و آفلاین از روی موبایل و یا PC و یا رایانه خود، صدای افراد داخل خودرو را شنیده و از حرف ها و نقشه های آنها آگاه گردید. این ردیاب برنامه و نرم افزار پیشرفته به زبان فارسی دارد و قابل نصب بر روی موبایل های هوشمند و یا سیستم عامل اندروید و یا IOS خواهد بود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا همه محل های عبور و مرور رفته شده در یک سال گذشته توسط خودرو را در هر زمانی که می خواهید به شما نشان داده و شما آن را بررسی می کنید. همچنین حرکت ماشین با همه جزئیات و اطلاع از سرعت ماشین و گزارش توقف های خودرو، و نیز همانطور که گفته شد با کمک میکروفون پیشرفته این جی پی ای، می توانید صدای سارقین ماشین را داخل ماشین بشنوید. باتری پشتیبان اضطراری این جی پی اس، با شارژ خودکار، در موقع قطع باتری خودرو تا ۸ ساعت به طور پیوسته وضعیت ماشین را برای شما می فرستاد. از ویژگی های بارز و ویژه ردیاب HB-4 میتوان به پیامک هشدار قطع باتری خودرو اشاره کرد که شما را از قطع شدن باتری خودرو در مواقع سرقت احتمالی مطلع می کند و شما قادر خواهید بود در زمان دلخواه از طریق برنامه یا با فرستادن پیامک از فاصله دور و نزدیک خودرو خود را خاموش کنید. این ویژگی و مولفه در هنگام دزدیده شدن خودرو بسیار مثمر ثمر خواهد بود. شما با ارسال یک پیامک یا از طریق یک تک زنگ می توانید موقعیت لحظه ای اتومبیل خود را دریافت کنید. این ردیاب دارای دو عدد آنتن جداگانه GPS و GSM است که به شما کمک می کند در همه نقاط سیگنال های ردیاب را به طور دائم و مستمر کسب کنید. خاموش کردن خودرو از فاصله دور از طریق اپلیکیشن و یا پیامک، از خصوصیات ویژه و خاص ردیاب چیرکار HC-4 می باشد. خاموش نمودن خودرو با قطع برق صورت می گیرد و به طور ایمن و مطمئن می باشد. با نصب این ردیاب می توانید از طریق نرم افزار و فعالسازی آیتم های مربوطه، جی پی اس اتومبیل خود را به گونه ای تنظیم کنید که هر موقعی که خودروی شما روشن شد و یا به حرکت در آمد، برای شما پیامک هشداری با تمام جزئیات زمانی و مکانی بفرستد و به این صورت اکثرا از سرقت خودرو پیشگیری به عمل خواهد آمد. این ردیاب همراه با یک سیمکارت به خریداران عزیز عرضه خواهد شد.قیمت ردیاب خودرو چیرکار مدل HB-4 را از سایت ایمالز استعلام کنید. 

ردیاب خودرو جی پی اس ترکر مدل C310B


استفاده از این ردیاب کوچک نیاز به هیچ گونه سیم کشی خودرو و دستکاری آن  ندارد و به راحتی بر روی خودروی شما قابل نصب خواهد بود. این وسیله ، تجهیز شده به دکمه درخواست کمک اضطراری بوده و در مواقع اضطراری امکان این را دارد که با زدن دکمه، پیامک هشدار و درخواست کمک به شماره هایی که قبلاً روی آن ثبت شده فرستاده شود. این ردیاب از پشتیبانی از مد اسلیپ پیشرفته برخوردار بوده و به همین خاطر، توانایی نگه داشتن شارژ تا ۷ روز را دارد و ویژگی دیگر این ردیاب کوچک آهن ربایی، این است که نسخه ایرانی و فارسی دارد و به زبان فارسی ارائه می شود .

ردیاب خودرو طرح ترافیک 288 کد 01

جی پی اس مدل  Traffic 288 از بروز ترین و مدرن ترین ردیاب های جهان می باشد و به دلیل حجم کوچک و ناچیز، در همه خودروها و موتورسیکلت ها و سایر وسایل نقلیه به سادگی می  توان جایگذاری و تعبیه کرد. ویژگی ها و کارکرد های این ردیاب به شرح زیر می باشد؛ توانایی آگاهی کامل از موقعیت مکانی ماشین، مدت زمان توقف و سرعت حرکت وسیله نقلیه ، و نیز آگاهی از مسیرهای رفت و آمد آن و مسیرهای طی شده توسط ماشین، در هر زمانی که بخواهید. این ردیاب ضد سرقت نیز میباشد، به این صورت که در زمان روشن شدن ماشین، یا حرکت ماشین در زمان خاموش بودن، و یا برخورد ضربه ای به خودرو، و یا خارج شدن از محدوده ای که برای آن، به دست شما، از قبل تعیین شده، خیلی زود پیامی از طریق برنامه و نرم افزار به شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید با ارسال یک فرمان، خیلی سریع ماشین خود را از فاصله دور خاموش و متوقف کنید. بنابراین وجود همچین وسیله ای در همه خودروها کاملا ضروری می باشد.قیمت ردیاب خودرو طرح ترافیک 288 کد 01 را از فروشگاههای معتبر در سایت ایمالز استعلام کنید.

ردیاب خودرو مدل pro

ردیاب خودرو مدل pro یکی از جدیدترین ردیاب های خودرو بوده و به دلیل کوچک بودن آن به آسانی در انواع وسایل نقلیه مانند خودرو، موتور سیکلت و سایر وسایل قابل تعبیه می باشد. توسط ردیاب مدل pro شما می توانید در هر زمان که بخواهید از موقعیت مکانی خودرو، مسیر و محدوده حرکت، سرعت، مدت توقف و ... آگاه باشید.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FMB202

ردیاب خودرویی تلتونیکا در مدل FMB202 , اضافه بر همه ویژگی های مدل قبلی FMA202 , دستگاه به بلوتوث  تجهیز شده است تا امکان آن وجود داشته باشد که از روش وصل شدن هندزفری به سیم کارت داخل دستگاه بصورت دوطرفه مکالمه کرد. این امکانات برای مواقعی که شرکت ها یا سازمان ها میخواهند از طریق سیمکارت متعلق به خود, با راننده مکالمه و صحبت داشته باشند و یا راننده مجوز داشتن گوشی موبایل شخصی را ندارد, بسیار کاربردی و پر فایده می باشد. و نیز  حافظه داخلی این دستگاه هم به ۱۲۸ مگابایت مبدل شده است. این ردیاب آنلاین توانمند و کاربردی، برای انواع سیستم های مدیریت ناوگان , حمل و نقل عمومی و ماشین های شخصی و شرکتی گزینه مناسبی خواهد بود.قیمت ردیاب تلتونیکا FMB202 را از سایت ایمالز استعلام کنید.


ردیاب خودرو رادار مدل 320

این ردیاب کوچک و کاربردی، بسیار قدرت بالایی دارد و با نرم افزار فارسی می باشد که وظیفه اولیه آن، نشان دادن موقعیت خودرو در همه لحظات و نمایش آن مکان بر روی نقشه است. دیگر توانایی های این دستگاه این است که وضعیت سرعت ماشین، راه های عبور و مرور و مساحت طی شده توسط ماشین، و بسیاری از گزارش ها و موارد دیگر را بر روی برنامه و وبسایت خود نشان می دهد. ردیاب مدل320،با استفاده از سیم کارت درون آن، و به واسطه وصل شدن به شبکه های پیشرفته اختصاصی و داخلی رادار، خودرو را ردیابی کرده و اطلاعات آن را نگهداری و ارسال می کند؛ هم به روش آنلاین و هم به روش آفلاین. عملکرد این وسیله مانند جعبه سیاه می باشد، چرا که مانند جعبه سیاه هواپیما وظیفه نگهداری و ضبط همه اتفاقات و حوادث و اطلاعات ربط داشته به ماشین، طبق تاریخ دقیق آن را دارد. بنابراین برای ماشین حکم جعبه سیاه داشته و مهم و کاربردی می باشد.

ردیاب خودرو مدل MG-30

ردیاب مدل MG-30 ، با کمک یک آهنربای مغناطیسی خیلی باقدرت و همیشگی بر روی بدنه یا داخل انواع خودروها و وسایل نقلیه به راحتی تعبیه خواهد شد. این دستگاه به دلیل استقامت زیاد بدنه، در مقابل تاثیرات محیطی مانند آب و گرد و خاک، امکان این را دارد که حتی در قسمت خارجی خودرو نصب شود و هیچ گونه آسیبی به آن نرسد. این وسیله باطری داشته و برق خود را از آن تامین می کند و نیاز به سیم کشی و دستکاری ماشیازندارد و کاملاً آسان در هر قسمتی از ماشین که بخواهیم می  توانیم به طور مخفی آن را جایگذاری کنیم. اگر این ردیاب به طور مناسب و درست تنظیم شود می تواند تا چند سال از باتری آن استفاده شود و هیچ مشکلی پیش نیاید.برای اطلاع از قیمت ردیاب خودرو مدل  MG-30 به سایت ایمالز مراجعه کنید.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل 920

 مدرن ترین و پیشرفته ترین محصولات جی پی اس خودرو در کشورهای اروپایی، ردیاب های مدل FMB9 تولید کمپانی مطرح و با اعتبار تلتونیکا هستند که  “ردیاب خودرو کوچک با نصب آسان” شعار آن ها بوده و به بازار جهانی عرضه شده اند. کمپانی تلتونیکا، وسیع ترین کمپانی طراحی و ساخت ردیاب در دنیا با سابقه ۲۰ ساله، هر ساله مدل بروزی از تکنولوژیهای انحصاری خود را به شکل دستگاه های ردیابی و کنترل ناوگان به چرخه تولید در می آورد. همه ردیاب های تلتونیکا دارای استاندارد CE ارپا و FCC آمریکا و نیز EAC آسیا می باشند. این ردیاب ها  تأیید شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران هستند و به طور همزمان از ماهواره های موقعیت یاب جی پی اس، گلوناس، بیدو، گالیلئو و QZSS موقعیت دریافت می کنند که موجب می شود دقت در مکانیابی افزایش یابد.

ردیاب خودرو آیرود مدل iVT-808WP

این وسیله قسمتی  از سیستم ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان می باشد. این سامانه برای ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان حمل و نقل سازمانی تولید شده است و با تاییدیه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان تنظیم مقررات رادیویی موفق شده که مفتخر گردد به همکاری با سازمان های دولتی. این ردیاب،  یک مرکز کنترل و یک دستگاه در هر خودرو را دارا میباشد و هر دستگاه دارای یک گیرنده بادقت GPS ، به جهت مشخص کردن موقعیت لحظه های متحرک است. همچنین یک ارتباط بی سیم دوطرفه میان مرکز کنترل و دستگاه، برای تبادل اطلاعات مکانی و کنترلی برقرار میباشد.قیمت ردیاب خودرو آیرودiVT-808WP  را از سایت ایمالز به صورت لحظه ای پیگیری کنید.


ردیاب خودرو لندر مدل LD-45

با نصب  ردیاب خودرو لندر (Lander) مدل LD-45 می توانید موقعیت مکانی خودرو را در هر زمانی که می خواهید مشاهده کنید. این دستگاه دلواپسی شما را بابت دزدیده شدن خودرو تان رفع می کند. این ردیاب توسط پورت OBD-II (سوکت دیاگ) به خودرو وصل می شود و در همه خودروهای دارای پورت OBD-II، امکان نصب شدن دارد. این ردیاب می تواند موقعیت خودرو در لحظه، مسیر ها و راه های طی شده به وسیله خودرو، به وسیله سایت از ۶ ماه اخیر و از طریق برنامه و نرم افزار گوشی همراه، از ۳ ماه اخیر را به نمایش بگذارد.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل fmb920

نام تجاری تلتونیکا یک نام مطرح و با اعتبار اروپایی ست که در خصوص تولیدات و محصولات ردیابی و مخابراتی بوده و با توجه به کیفیت بسیار بالای قطعات، گارانتی تعویض با زمان زیاد دارد. ردیاب خودرو متشکل از دو قسمت ماژول GPS   (مکان یاب) و ماژول GSM (سیمکارت)  بوده و وظیفه این وسیله،کسب موقعیت لحظه ای خودرو به روش ماژول GPS  و  فرستادن آن به سرور از طریق اینترنت GPRS سیمکارت میباشد و صاحب وسیله نقلیه در هر زمان قادراست با وصل شدن به سامانه ردیابی به صورت برخط، وضعیت و موقعیت مکانی خودرو را مشاهده کرده و یا اینکه مسیر پیموده شده توسط خودرو را که به شکل ۲۴ ساعته در سرور نگهداری شده است را بازبینی و مشاهده کند. این ردیابی به وسیله سامانه، از فاصله بسیار زیاد، برای صاحب خودرو، و در هر گوشه دنیا به وسیله اینترنت قابل دسترسی می باشد. افزون بر  بعضی توانا یی های امنیتی دیگر نیز این دستگاه دارد که در زمان هایی که خودرو بدون راننده است، به محض وقوع اتفاقات در حداقل زمان ممکن صاحب ماشین را آگاه خواهد کرد و یا دستگاه، فرمان ها و دستورالعمل های مالک را در درون خودرو از فاصله زیاد عمل میکند. چند نمونه از این قابلیت ها به این شرح است:خاموش کردن ماشین از فاصله دور و بدون محدودیت زمانی و مکانی، فرستادن هشدار تصادف به موبایل راننده ،فرستادن هشدار حمل با جرثقیل ، هشدار باز شدن درب ماشین، هشدار روشن شدن ماشین و غیره.

ردیاب خودرو او بی دی کد 22

ردیاب خودرو او بی دی، منوی فارسی داشته که به وسیله همراه تجارت جلفا این توانایی به نرم افزار اندروید و ios این ردیاب افزوده شد. تفاوت این ردیاب در مقایسه با سایر ردیاب ها، این است که هیچ مشکلی برای ECU خودرو به وجود نخواهد آورد و اشتباه در نشان دادن موقعیت خودرو ندارد. ردیاب های گوناگونی با نام های متفاوت وجود دارند؛ برای نمونه، افرا,دی ان او,لندر,تلتونیکا,و یا ردیاب های آهنربایی ولی هیچکدام از این ها مانند ردیاب خودرو جیمی obd22 امکان جایگذاری بر روی سوکت ecu را ندارند و حتما باید به باطری خودرو و سوئیچ خودرو سیم کشی شوند که نیازمند به  نصاب ماهر میباشد، اما جی پی اس obd22 را به سرعت و آسانی، بدون نیاز به نصاب و فرد ماهر، میتوان نصب کرد و یا در کمتر از چند ثانیه از ماشینی به ماشین دیگر انتقال داد.


ردیاب خودرو سینوترک مدل ST901

ردیابی کردن خودرو در موقعیتهای گوناگون، حائز اهمیت فراوان است ، مخصوصاً در زمانی که خودرو دزدیده شده است. در آن هنگام اطلاع از موقعیت دقیق خودرو موجب می شود پیدا کردن آن و باز پس گرفتن آن راحت و سریع تر انجام شود. علاوه بر دزدیده شدن خودرو، در کارهایی مثل حمل و نقل، ماشین های اجاره ای ، پیک های موتوری و سایر کسب و کارها که مربوط به وسایل نقلیه هستند، ردیاب نقش مهمی دارد و با آن می توان از موقعیت مکانی و سرعت وسیله نقلیه  آگاه و مطلع شد. این دیوایس این قابلیت را دارد که به آسانی آن را در وسیله نقلیه خود نصب کنید، موقعیت مکانی خودرو را به وسیله پیامک یا به صورت برخط، روی نقشه مشاهده کنید؛ نصب این دیوایس خیلی راحت بوده و بدون نیاز به متخصص میتوان این کار را انجام داد و به اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی دقیق و سرعت وسیله نقلیه به صورت پیوسته دسترسی داشت. از توانایی های این دیوایس، وبسایت فارسی دسترسی به موقعیت است که استفاده از آن را خیلی راحت میکند؛ این دیوایس از همه  سیم کارت های داخلی  پشتیبانی به عمل می آورد و همه مشخصات  در خصوص شیوه راه اندازی و بکارگیری آن در دفترچه راهنمایی که با دستگاه ارائه می شود، وجود دارد.

ردیاب خودرو مدل T355

جی پی اس آنلاین آهنربایی مدل T355 ، به راحتی به همه فلزات وصل می شود و هیچ نیازی به سیم کشی و دستکاری خودرو نیست. برای ردیابی انواع دستگاه ها و انواع کانتینر ها و وسایل نقلیه سنگین نیز قابل استفاده می باشد. این وسیله از باتری خیلی قدرتمند داخلی تغذیه می کند و می  تواند ۱۲۰ ساعت به طور دائم کار کند و تا یکسال  به طور بهینه به شارژ شدن نیاز ندارد. شخص استفاده کننده می تواند از طریق گوشی موبایل خود یا کامپیوتر در هر لحظه اطلاعات کامل مانند سرعت، مسیر، موقعیت مکانی و دیگر اطلاعات را ببیند. و همچنین هشدار هایی مثل تمام شدن شارژ باتری، عدم اتصال دستگاه به  بدنه، رد شدن از محدوده ای که از پیش تعیین شده، سرعت خیلی بالا، و شروع به کار دوباره دستگاه را به وسیله اس ام اس کسب کند. این ردیاب آهن ربایی، در مقابل ضربات شدید و یا شوک های الکتریکی و یا آب و گرد وخاک استقامت و دوام زیادی خواهد داشت.

ردیاب خودرو مدل ET25

ردیاب ماشین و موتورسیکلت ET25 جزء بروزترین و قدرتمندترین ردیاب هاست که از اولین ردیاب ها نیز میباشد که به درخواست همراه تجارت جلفا منوی فارسی آن برای اندروید و IOS به شرکت عرضه شد. این ردیاب از سیم کارت پشتیبانی به عمل می آورد و اندازه کوچک دارد، با امکان نصب در هر جای خودرو به شکل پنهان، که امکان خاموش کردن خودرو و موتورسیکلت در جایی از دنیا را دارا می باشد.  از خصوصیت این ردیاب سی پی یو MEDIATEK MTK 2503D میباشد که در ردیاب های دیگر مانند لندر و تلتونیکا و دی ان او، مدل های پایین تر این پردازنده بکار رفته و این ویژگی جلوگیری می نماید از اشتباه و هشدار. ردیاب ET25 امکان نصب بروی انواع خودرو ایرانی و خارجی و موتورسیکلت سبک و سنگین و اسکوترهای برقی را دارد  و هیچ مشکلی برای کامپیوتر خودرو ECU ایجاد نخواهد کرد. ردیاب ET25 دارای باطری ۱۰۰ میلی آمپر سوپر لیتیوم بوده که زمانی که ردیاب از وسیله نقیله جدا میشود هشدار به صورت پیامک و اپلیکیشن برای خط و نرم افزار از قبل تعیین شده،با موقعیت مکانی آن می فرستد.از دیگر خصوصیاتی که این وسیله دارد می  توان به ارسال هشدار برای سرعت غیرمجاز اشاره کرد . ET25 دارای فضای کلود تا ۶ماه بوده به این صورت که میتوانید مسیرهای پیموده شده خودرو را تا ۶ ماه قبل همراه با سرعت های ضبط شده، کاملا دقیق ببینید. همچنین درجه ضدآب بودن این ردیاب IPX5 است و مناسب برای خودروهای آفرود هم است. سریال ردیاب ها ذخیره شده در همتا است و دارای هیچ مشکل رجیستری نیست. ردیاب ET25 جیمی دارای اکانت یک ساله رایگان و تا ۲۰ سال می تواند شارژ شود.

ردیاب خودرو های ویژن مدل AS4

این جی پی ای مغناطیسی، با توان باطری داخلی ۱۰۰۰۰ میلی آمپری جز قوی ترین و محبوبترین  ردیاب های آهنربایی جهان می باشد که این توانایی را دارد تا وسیله نقلیه ، بار، کانتینر، کایت، کشتی، قایق، کیسه،ساک، خودروهای وارداتی و غیره را از هر مسافتی ردیابی کند.