;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید بهترین صندل مردانه در بازار 2020

1399/7/21 - 12:21 بعد از ظهر

زمانی که دمای هوا زیاد می شود، خانواده ها اصولاً به یاد خرید وسیله های فصل تابستان مثل تی شرت، صندل، پیراهن های جذاب دخترانه، مانتوهای خنک  و… می افتند. در این میان صندل ها جایگاه خیلی خاصی دارند، چون مسئولیت مراقبت از سلامت پاها را بردوش دارند. در زمان حال همه عضوهای خانواده به سادگی قادرند صندل های قشنگ و دارای کیفیتی را بخرند. ما در مقاله زیر تصمیم گرفتیم تا پیرامون صندل مخصوص آقایان نکاتی را عرض کنیم. زمان به پا کردن صندل شما همراهان به هیچ صورت دچار حس خستگی نخواهید شد، البته درصورتی که به دنبال خرید نوع های باکیفیت باشید. طراحی شان به شکلی می باشد که پا در این نوع از کفش ها عرق نکرده و در نهایت از موضوع بدبو گشتن پا رهایی می یابید و دلیلش نیز گردش هوایی می باشد که در صندل اتفاق می افتد.

با دقت به مهم بودن این پای افزار و رابطه  مستقیمی که با سلامت پای اشخاص دارا می باشد، زمان خرید لازم است نکته های خیلی بااهمیتی را در نظر بگیرید تا انتخابی صحیح و متناسب با بودجه تان داشته باشید. بنابراین با ما باشید تا شما را با این نکته ها آشنا کنیم و یک شناخت سطحی و کلی از موضوع صندل را به شما همراهان ارائه کنیم.برای اطلاع از قیمت انواع صندلهای مردانه به صفحه لیست قیمت صندل مردانه در سایت ایمالز مراجعه کنید. 

صندل مخصوص آقایان چه می باشد؟

این وسیله نوعی پوشش جهت استفاده پا یا پای افزار است. شکل ظاهری آن به صورت روباز می باشد و غالباً دارای وزن کمی نیز می باشند. بعضی از مدل  صندل هایی که در بازار وجود دارند، در بخش پشت پا یا همان مچ شامل بندی می باشند که پیمودن مسیر را خیلی آسان تر می نماید.

بعضی از آنها نیز بند ندارند و تنها در بخش جلویی شان پوششی موجود می باشد که روی پا سوار می شود. این نوع از کفش ها خیلی آسوده می باشند و افرادی که در نواحی دارای حرارت زندگی می نمایند، رغبت زیادتری به خریدن این نوع پای افزارها دارند. خوب می باشد که به خاطر بسپارید در قدیم آقایان زمان رفتن به صید و ماهیگیری این مدل کفش ها را به کار می گرفتند. بیان شده که علتش نیز این بوده که زمان انجام ماهیگیری، آب بسیاری داخل صندل های شان آنها می شده و باز بودن قسمت جلویی صندل، سدی به منظور داخل شدن آب به درون این کفش بوده است. بنابراین قادریم بیان کنیم که در روزگار گذشته اکثر مردان از این نوع کفش استفاده می کردند.

نگاهی گذرا به سرگذشت به کارگیری صندل مخصوص آقایان


مشاهدات بسیاری از کهن ترین صندلی که در دنیا وجود داشته، به ما رسیده و ظاهراً برای غار راک فورت در ایالت اورگن آمریکا است. با توجه به این داده های تاریخی می شود بیان کرد به کارگیری صندل تقریباً به ده هزار سال قبل بازمی گردد.

در یونان افراد به منظور به کارگیری کفشی ساده و آسوده از برگ ها و شاخه های درخت ها یاری می گرفتند، به شکلی که یک تخته  چوبی را در بخش کفی کفش جا می دادند و برروی آن برگ ها و شاخه ها را قرار می دادند. حتی مقداری داده های تاریخی نیز از صندل قدیمی پیدا شده در کشور اسپانیا حاکی از آن است که به ۵ یا ۶ هزار سال پیش از میلاد بازمی گردد. در آن موقع به علت اینکه آقایان زیادتر به صید می رفتند، تنها آنها اجازه به کارگیری صندل را داشتند. زیرا آنها لازم است کفشی را بپوشند که اضافه بر سفت بودن کف آن زمان طی مسیر، کم وزن و آسوده نیز باشد تا به سادگی کار صید را انجام دهند .

اطلاعاتی پیرامون جنس های متنوع صندل مخصوص آقایان درون بازار:

صندل مخصوص آقایان جنس چرم: این نوع از صندل ها در مقایسه با دیگر صندل هایی که وجود دارند در بازار، ظاهر خیلی قشنگی دارند. ارزش این نوع ها بیشتر می باشد، دلیلش نیز جنس چرم است که در تولیدشان استفاده شده می باشد. غالباً مردان به به کارگیری این نوع صندل ها تمایل بیشتری دارند، احتمالاً دلیل این موضوع آسودگی،  نرم و پایداربودن صندل جنس چرم می باشد.


صندل مخصوص آقایان مدل اسپرت: این نوع صندل ها حالت اسپورت دارا می باشند، البته منظور از اسپرت، ورزشی بودن این نوع نمی باشد. بلکه هدف از این عنوان این می باشد که جهت اشخاصی که جوانند خوب است. در حالی که صندل های جنس چرم را غالباً اشخاصی که سن زیادتری دارند به کار می برند. البته این اعتقاد به صورت کلی نمی باشد و تمام اشخاص با هر سن و سال و با هر تمایلی قادرند مدلی که دوست دارند را به پا کنند.

نوع های مختلف صندل مخصوص آقایان بر طبق صورت ظاهری:

صندل جلوباز مخصوص آقایان: این نوع از صندل ها صورت ظاهری تمام صندل های مخصوص آقایان را می سازند. با تقریب می شود بیان کرد که صندل های مخصوص آقایان اکثراً جلوباز می باشند. دلیل این کار نیز آسودگی در زمان به پاکردن صندل می باشد، زیرا پا عرق نکرده و در آن حس خیلی مناسبی دارید.

صندل بنددار مخصوص آقایان: این نوع صندل ها شامل بندی در پشت پا می باشند، یکی از ویژگی های این نوع آسوده بودن در پیاده روی می باشد زیرا موجود بودن بندی در پشت پا باعث جلوگیری از بیرون آمدن صندل از پا می گردد و به سادگی قادرید مسیر طولانی ای را بپیمایید.

صندل بدون بند مخصوص آقایان: این نوع صندل ها در بخش پشت پا بدون بند می باشند، شکل ظاهری شان مشابه دمپایی می باشد و علاوه بر آن برخی از نوع های فاقد بند نیز می باشند که انگشت شست پا داخل حلقه ای جا می گیرد. نوع های فاقد بند غالباً بودجه کمتری در مقایسه با مدل های دارای بند نیاز دارند.

نکته های بااهمیت و کارآمد که زمان خرید صندل مخصوص آقایان لازم است مورد دقت قرار گیرد:

بودجه مورد نیاز در خریدن صندل مخصوص آقایان نخستین پارامتر بااهمیت به حساب می آید. عامل های متفاوتی مثل طراحی زیبا، کیفیت دوخت، جنس و… روی ارزش مادی این پای افزار  کارآمد تاثیرگذار می باشند. شما  همراهان گرامی لازم است بادقت به حقوق و سلیقه تان تصمیم به خریدن صندل باکیفیت بگیرید.


قشنگی ظاهری نیز در زمان خریدن صندل مخصوص آقایان خیلی بااهمیت می باشد، زیرا به هرحال کفشی که می پوشید لازم است اضافه بر آسودگی پا، قشنگی ویژه ای نیز دارا باشد تا نگاه طرف مقابل را به خودش جلب نماید.

شما همراهان گرامی لازم است در پی خریدن صندلی باشید که زمان به پا کردن آن آسوده باشید؛ به بیان مناسب تر می شود بیان کرد زمان خریدن صندل، آن را بیازمایید تا اطمینان پیدا کنید که اندازه پای تان می باشد. در غیر این حالت درصورتی که صندل گشاد یا تنگ باشد، علاوه بر اینکه زمان استفاده آسوده نمی باشید، عوارض بسیار بدی برای پاهایتان ایجاد می کند.

تلاش نمایید به دنبال خریدن صندل های دارای بند باشید،  چون که زمان به پا کردن شان خیلی حس مناسبی به شما می دهد، دلیل این اتفاق نیز به علت موجود بودن بندهایی می باشد که در عقب پا به کار رفته اند و باعث جلوگیری از سُر خوردن یا پیچیدگی پا می گردند.

از میان صندل های مخصوص آقایانی که درون بازار وجود دارند، جنس چرم غالباً طرفداران زیادتری دارد. شما همراهان نیز تلاش نمایید که درصورتی که با هزینه محصول مشکلی ندارید، صندل های جنس چرمی را بخرید که خیلی کم وزن و انعطاف پذیر می باشند.

هنگام خرید، چند دفعه صندل را خم و راست نمایید تا از منطعف بودن به اندازه کافی کف آن اطمینان حاصل کنید. درصورتی که حس کردید که به طور مناسبی خم و راست نمی گردد، از خریدش خودداری کنید، زیرا نمایانگر خشک بودن کف کفش و عدم آسودگی اش می باشد.


مردان گرامی به پاشنه ی صندل نیز دقت کنید، از خریدن صندل های بدون پاشنه و تخت خودداری کنید، زیرا به ستون فقرات تان نیرو و فشار وارد می نماید.

تلاش نمایید این پای افزار را همراه جوراب به پا کنید، برای اینکه پایتان به خاطر عرق کردن، بدبو نشود. با دقت به نکته هایی که بیان گشت، قادرید صندل مردانه مدنظرتان را بخرید.

صندل مردانه آوین مدل افشین کد 08-058

صندل آوین دارای زیره پی یو است و ضربه گیر است. ارتفاع پاشنه این محصول استاندارد (۳/۵ سانت) است. آستر و کفی و رویه این محصول چرم مصنوعی می باشد. این دمپایی دارای قوس های طولی و عرضی متناسب با پا نیز می باشد.

صندل برند  پارسیا نوع بهنام مخصوص آقایان

صندل های از نوع راحتی از پراستفاده ترین نوع  هایی می باشد که در خانه یا محیط خارجی زیادترین کاربرد را به همراه دارند. آسودگی، کم وزنی، قشنگی و پایداری زیره هایشان از بااهمیت ترین مشخصه های این کالاها می باشد که اضافه بر استفاده های روزانه احساس مناسب آسودگی و قشنگی را برایمان به همراه دارند. صندل برند پارسیا نوع بهنام مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد.

صندل برند  دکتر فام نوع بحرین مخصوص آقایان

صندل طبی نوع «بحرین» که دارای برند «دکتر فام» و مخصوص آقایان می باشد دارای مقاومت مناسبی می باشد و قادر است ضربه وارد شده به کف پا را به خود جذب نماید. به صورت کلی، فشاری که در هنگام قدم زدن از زمین و کف پا به تن انتقال می یابد، غالباً نزدیک دو برابر سنگینی تن می باشد. کفی از جنس چرمی طبی دمپایی برند دکتر فام نوع بحرین نقش بسزایی در منتقل کردن و تقسیم فشار از زمین به کف پا و در انتها به تن قادر است دارا باشد. قسمت رویه صندل طبی نوع بحرین مخصوص آقایان منعطف و همه جنس آن چرمی است.برای مشاهده ی فروشندگان و اطلاع از قیمت صندل دکتر فام نوع بحرین در فروشگاههای معتبر به سایت ایمالز مراجعه کنید.

صندل برند پارسیا نوع شاهین مخصوص


صندل های از نوع راحتی از پراستفاده ترین نوع  هایی می باشد که در خانه یا محیط خارجی زیادترین کاربرد را به همراه دارند. آسودگی، کم وزنی، قشنگی و پایداری زیره هایشان از بااهمیت ترین مشخصه های این کالاها می باشد که اضافه بر استفاده های روزانه احساس مناسب آسودگی و قشنگی را برایمان به همراه دارند. صندل برند پارسیا نوع بهنام مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد.

صندل برند دکتر فام نوع 111 مخصوص آقایان

صندل طبی نوع « شهاب یا کد ۱۱۱» که دارای برند «دکتر فام» و مخصوص آقایان می باشد دارای مقاومت مناسبی می باشد و قادر است ضربه وارد شده به کف پا را به خود جذب نماید. به صورت کلی، فشاری که در هنگام قدم زدن از زمین و کف پا به تن انتقال می یابد، غالباً نزدیک دو برابر سنگینی تن می باشد. کفی از جنس چرمی طبی دمپایی برند دکتر فام نوع بحرین نقش بسزایی در منتقل کردن و تقسیم فشار از زمین به کف پا و در انتها به تن قادر است دارا باشد. قسمت رویه صندل طبی نوع بحرین مخصوص آقایان منعطف و همه جنس آن چرمی است.قیمت صندل دکتر فام نوع 111 را می توانید از فروشندگان معتبر ایمالز استعلام کنید.

صندل برند هامتو نوع 710091A-6 مخصوص آقایان

طراحی بسیار قشنگ، فوق العاده و خاص و جنس مستحکم این نوع پای افزار ها در برابر ارزش مادی خوب سبب گشته تا به عنوان یکی از پرتقاضاترین صندل هایی که در بازار وجود دارند به حساب بیاید. هامتو کارخانه ای می باشد که کفش های کوهنوردی، ماهیگیری، شکار و نظامی می سازد. حقیقتاً می شود بیان کرد ”مستحکم بودن” برجسته ترین ویژگی کفش های ساخته شده این کارخانه است درصورتی که در پی کفشی می باشید که علاوه بر آسودگی و به کارگیری کفی مناسب، استحکام زیادی به منظور همه نوع ورزشی دارا باشد این برند برایتان خوب می باشد. این نوع پای افزار جهت قدم زدن و گشتن در طبیعت ساخته گشته است و نیز جهت به کارگیری شهری خوب می باشد.

صندل برند پارسیا نوع شاهین مخصوص آقایان

صندل برند پارسیا نوع شاهین مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد.

صندل برند پکینیو نوع 171201 مخصوص آقایان


پکینیو (PEKYNEW) یا به شکل رایج کله گاوی جزء برندهای معروف و رایج در موضوع ساخت وسایل کمپینگ و کوهنوردی می باشد. این برند در آغاز، کارهایش را با ساخت چادرهای مقاوم در برابر آب شروع نمود. بعد از مدت زمان کمی به دلیل کیفیت زیاد کالاها و هزینه های خوبش قادر شد به رقیبی قوی در برابر دیگر سازندگان وسایل کوهنوردی بدل گردد. کم کم این برند به ساخت سایر محصولات و وسایل کوهنوردی هم وارد گشت. وسایل ساخته شده این برند با به کارگیری فناوری مدرن و از مناسب ترین مواد اولیه ساخته می شوند. صندل برند پکینیو نوع 171201 مخصوص آقایان از تازه ترین کالاهای این برند می باشد که جهت گشت و گذار در طبیعت خوب است.

صندل برند پارسیا نوع بهنام مخصوص آقایان

صندل برند پارسیا نوع بهنام مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد.

صندل برند دکتر فام نوع رئال مخصوص آقایان

صندل طبی نوع « رئال » که دارای برند «دکتر فام» و مخصوص آقایان می باشد دارای مقاومت مناسبی می باشد و قادر است ضربه وارد شده به کف پا را به خود جذب نماید. به صورت کلی، فشاری که در هنگام قدم زدن از زمین و کف پا به تن انتقال می یابد، غالباً نزدیک دو برابر سنگینی تن می باشد. کفی از جنس چرمی طبی دمپایی برند دکتر فام نوع بحرین نقش بسزایی در منتقل کردن و تقسیم فشار از زمین به کف پا و در انتها به تن قادر است دارا باشد. قسمت رویه صندل طبی نوع بحرین مخصوص آقایان منعطف و همه جنس آن چرمی است.قیمت صندل دکتر فام نوع رئال را از سایت ایمالز استعلام کنید.

صندل برند شهپر کد 03 نوع ماهان 124 مخصوص آقایان

صندل های از نوع راحتی از پراستفاده ترین نوع  هایی می باشد که در خانه یا محیط خارجی زیادترین کاربرد را به همراه دارند. آسودگی، کم وزنی، قشنگی و پایداری زیره هایشان از بااهمیت ترین مشخصه های این کالاها می باشد که اضافه بر استفاده های روزانه احساس مناسب آسودگی و قشنگی را برایمان به همراه دارند. صندل برند شهپر کد 03 نوع ماهان 124 مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد. این کالا دارای جنسی چرمین می باشد و شکل بسته شدنش دارای حالت یکسره می باشد. بخشی از این پای افزار که برروی سطح جا می گیرد شامل برجستگی هایی می باشد که مانع سرخوردن شخص می شود. این پای افزار در همه نوع محیطی مثل خانه برروی سرامیک و فرش، محیط های تفریحی آبی و سرویس های بهداشتی و حمام قابلیت به کارگیری دارد. این محصول ویژه به کارگیری مردان می باشد. در عین حال نیاز به تذکر می باشد که خانم ها نیز قادرند آن را به کارگیرند.

صندل برند هامتو نوع 3-9601 مخصوص آقایان

طراحی بسیار قشنگ، فوق العاده و خاص و جنس مستحکم این نوع پای افزار ها در برابر ارزش مادی خوب سبب گشته تا به عنوان یکی از پرتقاضاترین صندل هایی که در بازار وجود دارند به حساب بیاید. هامتو کارخانه ای می باشد که کفش های کوهنوردی، ماهیگیری، شکار و نظامی می سازد. حقیقتاً می شود بیان کرد ”مستحکم بودن” برجسته ترین ویژگی کفش های ساخته شده این کارخانه است درصورتی که در پی کفشی می باشید که علاوه بر آسودگی و به کارگیری کفی مناسب، استحکام زیادی به منظور همه نوع ورزشی دارا باشد این برند برایتان خوب می باشد. این نوع پای افزار جهت قدم زدن و گشتن در طبیعت ساخته گشته است و نیز جهت به کارگیری شهری خوب می باشد.

صندل برند شهپر با کد 108 مخصوص آقایان


صندل برند شهپر با کد 108 مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد. رویه  این کالا با استفاده از چرم مناسب صنعتی، اضافه بر قشنگی، ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی دارا می باشد و دوخته شدن رویه به  زیره سبب  گشته تا ماندگاری این کالا در بلندمدت خیلی زیاد باشد. زیره  این کالا هم با استفاده از ماده های درجه یک پلی اورتان در مقابل شکسته شدن، ساییدگی و ترکیده شدن تا مقدار خیلی زیادی مستحکم می باشد و سنگینی کمی دارد.

صندل برند پابان کد 253 سیاه رنگ مخصوص آقایان

صندل برند پابان کد 253 سیاه رنگ مخصوص آقایان، جزء آسوده  ترین پای افزارهای مخصوص آقایان می باشد که با به کارگیری کفی که به طور کامل طبی می باشد، آسودگی بسیاری جهت پا به  همراه دارند. کفی درون این کالا به شکلی ساخته شده که مقدار عرق کردن پا را به کمترین میزان ممکن می رساند و سبب تولید حس آسودگی فوق العاده درون پا می گردد. رویه  این کالا دارای جنس جیر می باشد واضافه بر قشنگی، ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی هم دارا می باشد. دوخت رویه این محصول ویژه مردانبه صورتی می باشد که پایداری آن را در مدت زیاد ضمانت می نماید. زیره  این کالا هم با استفاده از ماده های درجه یک در مقابل شکسته شدن، ساییدگی و ترکیده شدن تا مقدار خیلی زیادی مستحکم می باشد و سنگینی کمی دارد. این صندل در همه نوع محیطی مثل خانه برروی سرامیک و فرش، محیط های تفریحی آبی و سرویس های بهداشتی و حمام قابلیت به کارگیری دارد.