از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

نکاتی پیرامون خریدن دستگاه ماساژور

1399/7/1 - 4:36 بعد از ظهر

شاید برای تان اتفاق افتاده باشد که پس از سپری کردن روزی با مشغله بسیار، به منزل بازمی گردید و حس خستگی زیادی دارید. قطعاً از همسر یا بچه کوچک تان درخواست می کنید که تن تان را مقداری ماساژ دهد تا خستگی تان کمی برطرف شود. اکنون تصور نمایید که درصورتی که ماساژور برقی در منزل وجود داشته باشد، دیگر احتیاجی به قدرت دست اعضای خانواده نمی باشد و تن تان به علت کارآیی و نیرویی که دارد به طور کامل آرام خواهد شد. در حال حاضر با درنظرگرفتن اوضاع کاری دشوار مردم، نیروی بدنی شان کاهش یافته و امکان دارد بسیار به سرعت از انجام کار های بدنی خسته شده و احتیاج به ماساژ درمانی پیدا کنند.

درصورتی که به قبل نگاهی بیندازیم، خواهیم فهمید که پدران مان نیز زمانی که از محل کار بازمی گشتند از ما درخواست می کردند که روی کمرشان راه برویم، تا شاید خستگی شان از تن شان دربیاید. بنابراین از همان ایام گذشته ماساژ تن قسمت غیرقابل جدایی حیات مردم بوده است. درصورتی که شما عزیزان تا به حال فکر خرید وسیله ای به نام ماساژبرقی در ذهن تان نیامده، به تان توصیه می نماییم که قطعاً خریدن این دستگاه پرفایده را در فهرست خریدتان بگذارید، زیرا امکانات آن تا اندازه ای زیاد است که از خرید آن هیچ وقت پشیمان نخواهید گشت.

ما در این مقاله در زمینه خریدن به صورت درست و بااطمینان به شما دوستان یاری خواهیم داد. بنابراین مطالعه این مقاله را فراموش نکنید و کنار نگذارید، چون تصمیم داریم نکاتی پرفایده و کارآمد را پیرامون خرید این دستگاه کارآمد بیان کنیم، تا خریدی صحیح و با هزینه مناسب را تجربه کنید. به صورت کلی خرید دستگاه های الکترونیکی که به وسیله برق عمل می کنند، عمل تقریباً سختی می باشد و لازم است موضوعات مختلفی را خوانده باشید تا به شما همراهان یاری دهد. ما این مقاله را به منظور شما فراهم آورده ایم، بنابراین با ما باشید .

نگاهی گذرا بر تاریخ درمان با ماساژ

اوایل امر ماساژ بیشتر در کاخ سلاطین انجام می شد و پس از آن کم کم داخل حمام شهرهای دیگر شد و در آنجا اشخاصی موجود بودند که آنها را دَلاک می نامیدند. شیوه ماساژ در کاخ سلاطین با به کارگیری روغن های گیاهی با رایحه خوش انجام می پذیرفت. حتی پس از آمدن اسلام نیز منابع و آثار اسلامی بسیاری به ماساژ با روغن های گیاهی اشاره نموده است. درصورتی که به طب اسلامی نیز رجوع نمایید، مشاهده خواهید نمود که به منظور تعادل ایجاد کردن میان اخلاط چهارتایی آتش(صفرا)، باد(دم)، آب(بلغم) و خاک(سودا) قادرید از درمان با ماساژ استفاده کنید تا برتری هیچ یک در تن تان پیش نیاید.

دستگاه ماساژ برقی چه می کند؟


به صورت کلی شخص یا دستگاهی که کار ماساژ دادن را انجام می دهد، ماساژور نامیده می شود. زمانی که لایه های روی سطح یا در عمق عضله ها دستکاری می گردند در حقیقت کار ماساژ رخ می دهد. این عمل به منظور بهترکردن کارآیی جریان خون، سیستم عضلانی و ریلکس کردن صورت می پذیرد. زمانی که شخصی به وسیله توان برق یا دست زیر ماساژ قرار می گیرد، در حقیقت تاندون، مفاصل، فاسیا، عضله ها، رباط و…  زیر ماساژ می باشند و با این عمل هریک از این اعضا عمل شان را به درستی انجام می دهند. بنابراین کلاً می شود بیان کرد، ماساژور برقی روشی می باشد که به وسیله توان برق عمل می کند و مسئولیت آن ماساژ تمام بخش های تن خواهد بود. واضح و مبرهن می باشد نیرو و توان ماساژور برقی خیلی زیادتر از توان دست می باشد.

نوع های متفاوت دستگاه ماساژور:

دستگاه ماساژ مخصوص سر: همان صورت که ماساژ تن سبب بیشترشدن جریان خون درون رگ ها می گردد. ماساژ سر هم به علت بالارفتن جریان خون در منطقه سر سبب تسکین، کم شدن اضطراب و همچنین کم شدن دردسر می گردد. در حقیقت ماساژ سر توسط انگشت دست انجام می گیرد ولی این وسیله عمل را برای تان آسوده می نماید.

دستگاه ماساژ مخصوص صورت: یکی از چیز هایی که فکر بانوان و مردان را در حال حاضر به خود مشغول کرده، دارابودن پوستی بدون آکنه، شفاف و صاف می باشد. محافظت و مراقبت از پوست عملی دشوار و طاقت فرسا است، ولی شما توسط این وسیله (ماساژور صورت) قادرید این عمل را آسوده نمایید. ماساژور مخصوص پوست صورت با بیشترکردن جریان خون در منطقه صورت به تان یاری می دهد تا پوست جوان تر و نرم تری را دارا باشید.

دستگاه ماساژ مخصوص پا: یکی از عضوهای تن انسان که سریع تر از سایر اعضاء خسته می گردد، پا می باشد. ممکن است شما پس از روزی با فعالیت هایی دشوار شیوه های متنوعی را به منظور رفع خستگی استفاده کنید. از میل کردن قهوه و چای گرفته تا مشاهده برنامه ای از تلویزیون ولی به کارگیری یک دستگاه ماساژ مخصوص پا قادر است با بیشترکردن جریان خون در منطقه پا خستگی پاهای تان را سریعاً از میان ببرد.

دستگاه ماساژ مخصوص شکم: به منظور افرادی که زمان ورزش کردن ندارند و تمایل دارند شکمی کتابی را دارا باشند خوب می باشد. دستگاه ماساژ مخصوص شکم با درست کردن سیگنال هایی به ماهیچه های شکم سبب نابودی چربی های به دردنخور و تناسب ناحیه شکم تان می گردد.

دستگاه ماساژ مخصوص گردن و کتف: این نوع کاملاً شبیه یک شال گردن اطراف گردن و کتف تان می افتد و به کتف و گردن تان ضرباتی شبیه مشت وارد می نماید. این نوع غالباً دارای ۱۰ صورت ریتم برای انجام ماساژ می باشند که سبب می گردد در طول چندین دقیقه خستگی تان به شکل کامل رفع شود.

ماساژور مخصوص بدن: این نوع وسیله ماساژوری با چندین  قابلیت می باشد که شما قادرید آن را به منظور انجام ماساژ تمام بخش های تن به کار ببرید؛ از گردن و سر گرفته تا پاها و صورت و شکم. درصورتی که در پی ماساژوری با چندین  قابلیت می باشید، ماساژور بدن مناسب ترین انتخاب می باشد.

صندلی مخصوص ماساژ: کاملاً مثال مشخصی از یک صندلی آسوده می باشد که شما قادرید بر رویش نشسته و توسط کنترلی دستی بخش های متفاوتی را که به صندلی متصل می باشد ماساژ دهید. این نوع صندلی ها شامل ۱۲ شکل برنامه ماساژ می باشند که شما قادرید با درنظر گرفتن علاقه تان یکی را برگزینید و از ماساژ به شکل حرفه ای تن تان بهره ببرید.

خواص به کارگیری دستگاه ماساژور برقی

برطرف کردن کامل خستگی عضله های تن تان : درصورتی که در بخش های مخصوصی از تن تان درد عضلانی احساس می نمایید، با یک ماساژور برقی پیشرفته این درد را به طور کلی ناپدید کنید.


بهترشدن گردش خون انسان :درصورتی که بسیار دچار آسپاسم های مربوط به عضله در منطقه   گردن یا کمر می گردید، با ماساژی پیشرفته حس آسودگی را تجربه می نمایید.

ایجاد تسکین ویژه ای در حس های مرکزی و سیستم اعصاب تان : انسولینی که در بافت های سطحی پوست وجود دارد را بیرون می آورد و این کار باعث جوان گشتن و قشنگی پوست می گردد. درصورتی که بعد از سن ۲۵ سالگی هفته ای یک مرتبه ماساژ را تجربه کنید ، در ۳۰ سالگی در مقایسه با مردم هم سن و سال تان شاداب تر و جوان تر به نظر خواهید آمد.

روش های متفاوت درمان با ماساژ:

ماساژ شیوه های متفاوتی دارد و می شود بیان کرد کشورهای بسیاری ماساژهای »خصوصی را به اسم خود ثبت نموده اند. شما همراهان عزیز قادرید به منظور مطلع شدن از روش اجرای هریک از این شیوه ها به کتب متنوعی در این موضوع و یا سایت های دارای اعتبار علمی رجوع نمایید: ماساژ روسی، ماساژ چینی، ماساژ اروتیک، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی و … .

نکته هایی که زمان دستگاه ماساژور برقی باید مدنظر قرار دهید:

قطعاً به مبلغ مورد نیاز برای خرید این دستگاه دقت نمایید، عامل های متفاوتی مثل کیفیت، مدل، جنس و … روی مبلغ مورد نیاز وسیله موثر می باشند. شما همراهان گرامی لازم است با دقت به مقدار پول و احتیاج تان نسبت به خرید نوع مخصوصی اقدام فرمایید.

نکته دیگر در زمان خرید ماساژور برقی دقت به سایزش می باشد . درصورتی که ماساژور با سایز زیاد را برگزینید امکان دارد در هنگام جابجایی آن به سختی بیافتید. درصورتی که نیز سایز کوچک را بخرید، در کم کردن دردتان موثر نخواهد بود. بنابراین تلاش نمایید متناسب با مقدار دردتان نوع مخصوصی را بخرید.

ظاهر دستگاه ماساژور برقی لازم است طوری انتخاب شود که قادر باشد به بافت های عمقی پوست شما نیز تماس برقرار کند و آن ها را نیز ماساژ بدهد.

یادتان باشد نوعش را تعیین کنید، برگزیدن نوع دستی و برقی اش به علاقه و احتیاج تان وابسته می باشد. البته واضح و مبرهن می باشد که نوع برقی یا الکترونیکی اش قدرت و توان زیادتری دارد. درصورتی که مشکلی با سیستم برق شهری ندارید، توصیه ما به شما خریدن نوع برقی ماساژور می باشد.

دستگاهی را بخرید که درصورتی که هنگام ماساژ دادن، چشم های تان سنگین شدن و خواب تان برد، دیگر به فکر روشن ماندن دستگاه نباشید و به شکل خودکار خاموش گردد. این مزیت به خاطر داشتن تایمر توسط ماساژور می باشد.

تلاش نمایید نوع کوبشی ماساژور را بخرید، زیرا داشتن یکسری چکش ها در قسمت سری آن سبب زدن ضربه به عضله ها و در نهایت کم کردن دردشان می شود.

دستگاه هایی که دارای ماساژ شیاتسو می باشند هزینه بیشتری دارند ولی در مقابل ماساژشان به شکل طب فشاری می باشد. این شکل درمان با ماساژ در حقیقت متعلق به ژاپن می باشد و باعث بهبودی سیستم ایمنی بدن می گردد.

در پی خریدن ماساژورهایی باشید که دارای ریموت کنترلی باشند، تا قادر باشید هر موقع که خواستید بدون نیاز به هیچ گونه تغییر مکان آن را خاموش نمایید. درصورتی که به دنبال خریدن دستگاه ماساژور شارژی و برقی بروید، در هر موقع و هر مکانی که احتیاج به ماساژ داشته باشید، با داشتن شارژر، قادرید از ماساژ تن تان شاداب گردید .

تلاش نمایید ماساژوری که برگزیدید دارای کنترل سرعت باشد تا هر موقع احتیاج به توان بیشتری در ماساژ داشتید، سرعت ماساژور را بیشتر کنید و برعکس درصورتی که سرعت پایین را خواستید، سرعت ماساژ پایین بیاید.

با درنظر گرفتن نکته هایی که بیان کردیم، قادرید ماساژور برقی مد نظرتان را بخرید . ما به منظور آسودگی کارتان، فهرستی از چندین مورد ماساژور برقی با هزینه کم، ولی در عین حال با کیفیت و پرطرفداری در بازار وجود دارد را برای تان گردآوردیم.

دستگاه نوع برقی ماساژور مدل 999


این وسیله به منظور آرام کردن دردهای مربوط به عضله ها، گرفتگی ماهیچه، دیسک و نیز افزایش سوخت و ساز بدن و کم کم سبب کم شدن وزن می گردد. این وسیله مجهز به ۱ عدد سری متحرک و توانایی تغییر توان دستگاه به شکل ولویمی در چندین شکل متفاوت می باشد. مجهز به چراغ مادون قرمز به منظور تولید حرارت مکانی و آرام کردن هرچه مناسب تر درد می باشد. مجهز به ۷ نوع متفاوت لاستیکی با توانایی تعویض به منظور به کارگیری در بخش های متفاوت بدن می باشد.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند سایکل تیری مدل MG 02

این وسیله ماساژور که به اسم دستگاه ماساژور تفنگی است که با به کارگیری شکل ضربه به عضله ها ماساژ می دهد. ضربه های این دستگاه را می توان کنترل نمود و توسط چند سری با توانایی تعویض به منظور نقطه های متفاوت بدن قابل استفاده می باشد. شما قادرید از این دستگاه به منظور عضله های گردن، دست، بازو، سینه و ساق و ران پا به کار گیرید. این دستگاه چندکاره مجهز به ۸ سری قابل تغییر به بازار وارد شده است که شما قادرید بعد از تمرین های هوازی و حتی تمرین های مقاومتی و یا در منزل یا محل کار آن را به کارگیرید.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند دنومد مدل 4801

این دستگاه که برای برند دنومد و بدون سیم و کم وزن می باشد و کارکردش به منظور برطرف شدن خستگی عضله ها خیلی تاثیرگذار می باشد و مجهز به ۴ مدل سری متفاوت است که یک تجربه ماساژ لذت بخش و تسکین دهنده را ایجاد می کند و سبب کم شدن درد و صدمات استخوانی می شود. در برطرف شدن درد و سختی عضله ها یاری می دهد و دامنه جابجایی را بهتر می کند و نیز انتقال خون را بهبود می دهد و سبب سرعت گرفتن در گرم شدن و بهترشدن عضله ها می شود و سبب کم شدن درد در عضلات پس از تمرین های دشوار و سخت ورزشی جهت ورزشکاران می شود . این دستگاه تا ۳۲۰۰ دور در دقیقه تحرک و امکان آرام شدن عضله ها را فراهم می نماید و نیز توانایی تغییر تا ۲۰ مدل سرعت لرزش را دارا می باشد.


دستگاه نوع برقی ماساژور برند المپیا مدل DT-2000

ماساژدادن سبب بهترشدن متابولیسم بدن و انتقال خون و مانع گرفتگی و انقباض رگ های خونی می گردد. برطرف کردن گرفتگی و درد عضله ها و برگرداندن نیرو و توان دوباره به آن ها از سایر مزایای ماساژ می باشد. افرادی که به روماتیسم مبتلا می شوند، قادرند با ماساژ گرفتن تا مقداری توان را به عضله های ضعیف شده شان برگردانند. اضافه بر مزایای فیزیکی که ماساژ برروی بدن دارد، به منظور تولید تسکین روحی و برطرف شدن خستگی و بهبود ضعف عصبی هم مفید می باشد.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند وی-ریهاب مدل VU-NIPC02

این وسیله با زیادکردن فشار به اعضای بدن حالتی شبیه ماساژ فراهم کرده و به بهترشدن جریان خون، لنف و مایع های دیگر بدن یاری می دهند. در این شیوه ماساژ هوا به وسیله دستگاهی به درون بالشتک هایی که پیرامون بخش های متفاوت اعضای بدن (اغلب پاها و کمر) را پوشش داده، داخل شده و با واردکردن نیروی کنترل شده باعث زیادشدن تحرک گردش خون و لنف در تن انسان شده که قادرند در کم کردن تورم و آرام کردن دردهای مربوط به عضله ها تاثیرگذار باشند. بالشتک ها پیرامون اعضای بدن مثل پا و دست جای گرفته و اعضا را زیر نیرویی به صورت تدریجی به شکلی که احساس ماساژ ایجاد گردد، قرار می دهد و نقش اثرگذاری در قوی شدن عضله های تضعیف گشته و کم کردن بازه بهبودی دارد. ایجاد مزاحمت در جریان خون باعث ضعف بدن در بهبود خود گشته و با یاری رساندن به بهترشدن گردش خون در بدن می شود به سرعت گرفتن بهبودی بعد از مریضی ها و صدمه وارد شدن ها امید داشت.

دستگاه نوع برقی ماساژور مدل SEM08


این دستگاه قادر است در برطرف کردن درد عضله ها، بالابردن جریان خون، بهترکردن سلامت کلی بافت های نرم بدن انسان و نیز بااهمیت ترین موضوع، برطرف کردن خستگی و کوفته شدن عضله ها یاری دهد. دستگاه نوع برقی ماساژور مدل SEM08 دارای ۶ سر ماساژ به صورت های متفاوت می باشد که هریک را می شود به منظور بخش های متفاوت بدن استفاده کرد. دستگاه نوع برقی ماساژور مدل SEM08 قادر است: درد بافت نرم را برطرف کرده و  سبب آزاد شدن اسید لاکتیک گردد.

دستگاه نوع برقی ماساژور کد 05

نوع برقی ماساژورها جریان خون و لنفاوی را بهتر کرده، اکسیژن جدید و مواد غذایی را به بافت های مشخص شده رسانده و به خارج شدن ماده های سمی یاری می دهد. علاوه بر آن عضله های در حال کشش قادرند به اعصاب و رگ های خونی نیرو وارد کرده و با محدودکردن گردش خون سبب تولید درد گردند که با به کارگیری این ماساژورهای نوع برقی، کم کم نیروی عضله بر اعصاب در حال فعالیت کمتر شده و درد تسکین می یابد. اضافه بر این، ماساژور سبب بیشترشدن اندروفین ها (ازبین برنده های درد) و زیادشدن ترشح هورمون سروتونین می گردد. علاوه بر آن مشخص شده که هورمون استرس (کورتیزول) را آزاد می سازد و به همین علت ماساژ بیشتر به عنوان درمانی تکمیلی جهت اشخاصی که سیستم ایمنی شان به علت اضطراب ضعیف گشته پیشنهاد می گردد و در نهایت کارکرد این ماساژور به اندازه ای می باشد که تمام اشخاص، اعم از قهرمانان ورزشی تا اشخاصی که به شکل تفریحی ورزش می کنند و دارای دردهای عضلانی مزمن می گردند قادرند دردهای عضلانی شان را بهتر کنند.

کیف نگهداری دستگاه نوع برقی ماساژور برند هایپرآیس مدل هایپرولت

کیف جابجایی این ماساژور برای مراقبت، جابجایی و نگه داری ساده برای ماساژور های هایپرآیس (مدل های هایپرولت و هایپرولت پلاس) است. کیف حمل و نقل ماساژور برقی هایپرآیس مدل هایپرولت و پلاس بسیار کم وزن و مستحکم و خوب به منظور جابجایی هایپرولت و همه اجزای آن است.


دستگاه نوع برقی ماساژور برند ریلکس اند تون مدل TH-66

این دستگاه جزء ماساژورهای مفید برای همه اندام های انسان است. این مدل شامل دکمه ولومی تغییر سرعت چرخیدن می باشد که به یاری آن قادرید متناسب با هر بخش از بدن سرعت مورد نیاز را برگزینید و به این شکل امکان ماساژ برای مناطق با توان کمتر بدن را نیز مهیا کرده اید، ماساژور برند لیمکس مجهز به 4 سری متفاوت برای ماساژدادن است، یکی از سری ها برای استفاده به عنوان سنگ پا است. دستگاه نوع برقی ماساژور برند ریلکس اند تون مدل TH-66 دارای توان مناسبی می باشد.

دستگاه نوع برقی ماساژور مدل BLD_111

این وسیله برای آرام کردن درد های مربوط به عضله ها، گرفتگی ماهیچه، دیسک و نیز افزایش سوخت و ساز بدن که کم کم سبب کم شدن وزن می گردد، به کار می رود. دستگاه نوع برقی ماساژور مدل BLD_111 شامل ۱ عدد سری با قابلیت حرکت بوده و مجهز به قابلیت تنظیم توان به شکل ولومی در چند شکل متفاوت است. مجهز به چراغ مادون قرمز برای تولید حرارت مکانی و آرام کردن هرچه بهتر درد است، شامل ۱۱ سر متفاوت لاستیکی و قابل تعویض جهت به کارگیری در بخش های متفاوت بدن (جهت ماساژ زیر بغل، قفسه سینه،  پهلو((جهت لاغری))، شکم، ساعد، زانو، ران، گردن، پاشنه پا، ارنج، کف دست، پشت، کمر، ماهیچه ساق پا، پشت دست، کف پا، قوزک پا) بوده و نیز مجهز به دسته ای بلند که به سادگی قادر باشید پشت تان را بدون یاری دیگر افراد ماساژ دهید.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند سر اسکالپ مدل 368-AH

ماساژ سر سبب تسکین فکری، کم شدن اضطراب و مانع سردرد می گردد. مناسب ترین و آسوده  ترین راه به منظور ماساژ سر به کارگیری ماساژور سر است. این دستگاه دارای ۴ چرخ ماساژ با توانایی حرکت در ۲ جهت و ۲ سرعت متفاوت را دارد. این دستگاه در مقابل آب مستحکم می باشد؛ البته هرگز آن را در آب فرو نکنید ولی قادرید آن را جهت ماساژ دادن پوست سر مرطوب یا در زیر دوش آب و پوست  سر خشک به طور برابر به کارگیرید.برای اطلاع از قیمت ماساژور اسکالپ مدل AH-368 به سایت ایمالز مراجعه کنید.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند بیورر MG55

جهت برطرف شدن خستگی ماهیچه های بدن وسایل متفاوتی را می شود به کاربرد. ماساژور وسیله ای می باشد که این کارکرد را داراست. دستگاه نوع برقی ماساژور برند بیورر MG55 در سایز ها و کارکردهای مختلفی ساخته شده است. بعضی فقط جهت ماساژدادن به پا، بعضی دیگر به منظور ماساژ دادن به گردن و بعضی دیگر جهت ماساژدادن همه مناطق بدن به کار می روند.

دستگاه نوع برقی ماساژور پا برند الکتروپدیک مدل R-G35179DT

این دستگاه با ویژگی ماساژ درمانی اش سبب تولید نیرو، تسکین و تقویت قوا در کف و ساق پایتان می گردد. با دستگاه نوع برقی ماساژور پا برند الکتروپدیک مدل R-G35179DT دیگر برای همیشه با خستگی  و درد پای تان خداحافظی کنید. این دستگاه با فناوری تازه اش و برنامه های مختلفی که دارد نشاط را به تان اهدا می کند. طرز کار این وسیله بدین صورت است که با به کارگیری تئوری بازتاب جهت تحریک نقطه های طب سوزنی در کف پای تان، با توان ماساژ درمانی اش سبب تولید نیرو، تسکین و تقویت قوا از کف پا به مناطق بالاتر بدن می گردد و با تولید ضربه ای با قابلیت تنظیم به مناطق رفلکس، ماساژور Electropedic نواحی حساس به نیرو را در پا به منظور تحریک نواحی متفاوت در بدن مورد هدفش قرار می دهد و سبب بیشتر شدن آرامش، برگرداندن انرژی و بهترشدن جریان خون در بدن تان می گردد.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند سایکل تیری مدل MG 05

دستگاه نوع برقی ماساژور برند سایکل تیری مدل MG 05 به اسم دستگاه ماساژور تفنگی معروف است. ماساژور تفنگی و یا تفنگ ماساژ تازه ترین ماساژور نوع دستی می باشد که جدیداً به بازار این کالاها داخل گشته است؛ دستگاه نوع برقی ماساژور برند سایکل تیری مدل MG 05 با واردکردن نیرو، لرزش و ضربه های کوبه ای با توان تقریباً زیاد سبب دسترسی عمقی تر به بافت و عضله های بدن شده و همه گره ها و تنش های عضلانی را نابود می کند. ضربات دستگاه ماساژور تفنگی قابلیت کنترل دارند و توسط چند سری قابل تغییر جهت نواحی متفاوت بدن قابل به کارگیری می باشد. شما قادرید این ماساژور را جهت عضله های گردن، دست، بازو ، سینه و ساق و ران پا به کارگیرید.

دستگاه نوع برقی ماساژور مدل LeeMax

دستگاه چندکاره برند لیمکس وسیله ای خیلی کارآمد به منظور ماساژ مناطق متفاوت بدن است. این مدل شامل چهار سری متفاوت به منظور ماساژ ساخته شده و کارکرد آن به صورتی می باشد که جهت برطرف کردن سلولیت و لاغری بخش هایی از شکم و پهلو هم قابلیت استفاده دارد. قابلیت تغییر توان ماساژ به شکل وولومی از سایر ویژگی های مثبت این وسیله است.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند وینوپلاس مدل SPORT

پس از تمرین های ورزشی، عضله ها نیاز به ریکاوری دارند و امکان  دارد دچار اسپاسم و درد و گردند. «Veinoplus Sport» عضله ها را به شکل الکتریکی تحریک کرده و سبب انبساط و انقباض آن ها می گدد. به کارگیری این دستگاه برروی عضله های ساق پا، سبب زیادشدن جریان خون و اکسیژن رسانی، دفع کردن ماده های اضافی و جایگزین شدن اسیدلاکتیک می گردد و به این شکل مراحل برگشت عضله به شکل طبیعی را سریع تر می کند. عضله ساق پا دومین قلب آدم می باشد و بهترکردن گردش خون به وسیله این عضله، سبب دفع کردن ماده های اضافی به وسیله سیاهرگ ها و ریکاوری تمام بدن می گردد.

دستگاه نوع برقی ماساژور مدل M4

این دستگاه بدون سیم و کم وزن، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال LED با کلید لمسی جهت تغییر سرعت است و کارکردش به منظور برطرف شدن خستگی عضلانی خیلی اثرگذار می باشد و شامل ۴ مدل سری متفاوت است که یک تجربه ماساژ تسکین دهنده را ایجاد می کند و سبب کم شدن درد و صدمات استخوانی می شود. . در برطرف شدن درد و سختی عضله ها یاری می دهد و دامنه جابجایی را بهتر می کند و نیز انتقال خون را بهبود می دهد و سبب سرعت گرفتن در گرم شدن و بهترشدن عضله ها می شود و سبب کم شدن درد در عضلات پس از تمرین های دشوار و سخت ورزشی جهت ورزشکاران می شود . این دستگاه تا ۳۲۰۰ دور در دقیقه تحرک و امکان آرام شدن عضله ها را فراهم می نماید و نیز توانایی تغییر تا ۲۰ مدل سرعت لرزش را دارا می باشد.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند وی-ریهاب مدل VU-IPC04

این وسیله با زیادکردن فشار به اعضای بدن حالتی شبیه ماساژ فراهم کرده و به بهترشدن جریان خون، لنف و مایع های دیگر بدن یاری می دهند. در این شیوه ماساژ هوا به وسیله دستگاهی به درون بالشتک هایی که پیرامون بخش های متفاوت اعضای بدن (اغلب پاها و کمر) را پوشش داده، داخل شده و با واردکردن نیروی کنترل شده باعث زیادشدن تحرک گردش خون و لنف در تن انسان شده که قادرند در کم کردن تورم و آرام کردن دردهای مربوط به عضله ها تاثیرگذار باشند. بالشتک ها پیرامون اعضای بدن مثل پا و دست جای گرفته و اعضا را زیر نیرویی به صورت تدریجی به شکلی که احساس ماساژ ایجاد گردد، قرار می دهد و نقش اثرگذاری در قوی شدن عضله های تضعیف گشته و کم کردن بازه بهبودی دارد. ایجاد مزاحمت در جریان خون باعث ضعف بدن در بهبود خود گشته و با یاری رساندن به بهترشدن گردش خون در بدن می شود به سرعت گرفتن بهبودی بعد از مریضی ها و صدمه وارد شدن ها امید داشت.

دستگاه نوع برقی ماساژور برند هایپرآیس مدل هایپرولت-N

دستگاه نوع برقی ماساژور برند هایپرآیس مدل هایپرولت-N یک ماساژور لرزشی و ارتعاشی بدون سیم می باشد که به تان یاری می دهد تا عضله های دارای گرفتگی و درد را شل کرده و دامنه جابجایی تان را زیاد کنید. این وسیله مجهز به موتور قوی با گشتاور زیاد با تکنولوژی Quiet Glide است. موتور مجهز به تنظیمات ۳ سرعته که قادر است تا ۳۲۰۰ ضربه در دقیقه را انتقال دهد.