;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید لاک خشک کن های موجود در بازار 2020

1399/6/30 - 4:02 بعد از ظهر

اکثر بانوان علاقمند هستند که ظاهری شیک و قشنگ داشته باشند و به جزئیات پوشش خود اهمیت می دهند. برای بانوان مهم است که از لباس ها و لوازم آرایشی استفاده نمایند که کیفیت بالایی داشته و مطابق مد روز نیز باشد. خانم هایی زیادی هستند که تمایل دارند، جزئیات ظاهری شان با کیفیت باشد و اهمیت بسیار زیادی برای سلامتی و زیبایی ناخن های دست و پا قائل هستند.

استفاده کردن از انواع لاک ها برای خانم ها مهم است چرا که زیبایی دست را دوچندان می کند. اگر در بازار لاکی موجود باشد که در عین خوشرنگ بودن به طرز سریعی خشک شود، طرفدار بسیار زیادی پیدا می نماید.

لاک ها هر چقدر سریع خشک شوند اما دردسرهایی دارند و به همین خاطر است که تولیدکنندگان دست به تولید وسیله ای به نام لاک خشک کن زده اند تا این مشکل را برطرف نمایند. عموم خانم ها علاقه بسیار زیادی به لاک دارند و خواهان این هستند که لاک خود را با لباس های شان ست نمایند و امکان دارد بعضی اوقات به دلیل کمبود وقت نتوانند لاک خود را به درستی خشک نماید و با مشکلاتی روبه رو شوند، به همین خاطر است که استفاده کردن از لاک خشک کن ضروری می باشد.

بانوان می توانند ناخن های خود را در قسمت زیرین دستگاه لاک خشک کن قرار دهند تا در مدت زمان کوتاهی لاک ها خشک شوند و حتی بعد از خشک شدن سریع لاک، می توانید به روی ناخن های خود نقش های بسیار زیبایی طراحی نمایید . در ادامه این مقاله به دستگاه هایی که می توان به وسیله آن لاک را به خوبی خشک کرد، اشاره شده است.

در هنگام خریدن دستگاه لاک خشک کن باید به نوع و قیمت آن توجه داشته باشید. باید دستگاهی بخرید که کیفیت بالایی داشته باشد چرا که حفظ سلامت ناخن ها بسیار مهم می باشد پس باید در زمان خرید دقت و توجه کافی داشته باشید تا دستگاهی که خریداری می نمایید درعین اینکه کیفیت بسیار بالایی داشته باشد، قیمت مناسبی نیز داشته باشد.در صفحه ی لیست قیمت لاک خشک کن این امکان برای شما فراهم شده است که به قیمت انواع برندهای این محصول دسترسی یابید.

در ادامه این مقاله به نکات خوبی درباره خرید دستگاه لاک  حشک کن اشاره خواهد شد پس ادامه مقاله را از دست ندهید. 

نکاتی مهم درباره تاریخچه استفاده از انواع لاک ها!

خانم ها علاقه فراوانی به لاک دارند اما اگر بخواهیم به طور دقیق به زمان استفاده کردن از لاک اشاره نماییم باید به سراغ  ۳ هزار سال قبل از میلاد برویم ، آنجایی که چینیان و مصریان ناخن های خود را به رنگ های مختلفی رنگ آمیزی می کردند.


همچنین لازم است که به این نکته اشاره شود که در آن زمان زنان برای رنگ گرفتن ناخن های شان از مواد طبیعی استفاده می کردند بر خلاف امروز که عموم لاک ها از مواد شیمایی تهیه می شوند. مواد طبیعی که در آن زمان برای تهیه لاک استفاده می کردند عبارتند از: حنا، مخلوطی از صمغ عربی و سفیده تخم مرغ است و باید بدانید که این مواد طبیعی به روی ناخن ها ماندگاری بسیار بالایی دارند.

اطلاعاتی درباره دستگاه لاک خشک کن!

با توجه به اطلاعاتی که بیان شد، اگر بخواهیم از لاک تعریفی ارائه بدهیم باید بگوییم که لاک یک ماده شیمایی می باشد که برای رنگ کردن ناخن های دست و پا از آن استفاده می شود. دستگاه لاک خشک کن وسیله ایی است که می توان با استفاده از آن لاک را در مدت زمان کوتاهی و به شکل سریعی خشک کرد.

همچنین در سایر سالن های زیبایی که ناخن کار دارند و قسمتی را به مانیکور و پدیکور اختصاص داده اند از لاک  خشک کن استفاده می نمایند تا بدین وسیله سرعت خشک شدن لاک ناخن را بالاتر ببرند. عموما در سالن های زیبایی این ژلیش ناخن و یا کاشت ناخن و حتی طراحی ناخن را ناخن کار انجام می دهد.

برای خشک کردن لاک های معمولی به دستگاه لاک خشک کن نیاز است؟

لازم است به این نکته مهم نیز اشاره شود که لاک های عادی بعد از آن که به روی ناخن قرار می گیرند در مدت زمان کوتاه تری خشک می شود اما فرایند خشک شدن لاک های ژلیش طولانی تر است و برای آن که در مدت زمان کوتاهی خشک شوند لازم است که از دستگاه لاک خشک کن استفاده شود. عموما ناخن کار ها به چنین دستگاهی نیاز دارند چرا که سرعت کارشان را بیشتر می نماید.

دستگاه لاک خشک کن برای سالن های زیبایی کاربردی تر از خانه است چرا که لاک های معمولی به سرعت خشک می شوند اما لاک های ژلیش به مدت زمان بیشتری نیاز دارند.

آنچه که باید درباره لاک های ژلیش بدانید!

درباره لاک های ژلیش لازم است که بدانید که این لاک  ها با توجه به متریال خاصی که دارند مدت زمان زیادی به روی ناخن باقی می مانند و براقیت و کیفیت خود را نیز حفظ می نمایند. مشکلی که اکثر بانوان با آن مواجه هستند این است که لاک های معمولی در مدت زمان طولانی پاک می شوند یا لپر می شوند اما لاک های ژلیش با توجه به مواد خوبی که دارند پاک نمی شوند و تا مدت زمان طولانی ماندگار هستند و درخشندگی لاک نیز حفظ می شود. لاک های ژلیش نیز به همین دلیل مورد توجه بانوان قرار گرفته  اند.

درباره لاک های ژلیش لازم است به این نکته نیز اشاره شود که این لاک ها به طور معمولی خشک نمی شوند بلکه لازم است در معرض نور ماوراءبنفش قرار بگیرند.


نکاتی مهم درباره انواع لاک خشک کن های موجود در بازار!

آشنایی با دستگاه لاک خشک کن Uv

دستگاه لاک خشک کن یو وی اولین دستگاه لاک خشک کنی است که روانه بازار شده است. این دستگاه قدمت بسیار بالایی دارد و دارای اشعه فرابنفش نیز می باشد. به وسیله دستگاه لاک خشک کن UV می توان لاک ژلیش را خشک کرد.

آشنایی با لاک خشک کن لامپ LED

بعد از دستگاه UV دستگاه دیگری که روی کار آمد، لامپ های ال ای دی می باشند. این لامپ ها درون دستگاه قرار گرفته اند و به خشک شدن لاک ژلیش کمک می کنند. لاک خشک کن LED نسبت به لاک خشک کن UV پرقدرت تر، باکیفیت تر و مداوم تر می باشد.

آشنایی با دستگاه لاک خشک کن UV-LED

امروزه جدیدترین و برترین دستگاهی که در بازار موجود می باشد، دستگاه لاک خشک کن UV-LED  است. این دستگاه مدل های زیادی دارد مثل مدل ۶ واتی ، ۷۲ واتی و ۳۶ واتی که این دستگاه بسیار با کیفیت تر از دستگاه های UV  و LED  است. این دستگاه توانایی های گوناگونی دارد مثلا می تواند دو کار را همزمان انجام دهد و اگر شما می خواهید دستگاه لاک خشک کنی برای سالن زیبایی خریداری نمایید، دستگاه لاک خشک کن UV-LED مناسب می باشد.  در هنگام خریداری کردن دستگاه لاک خشک کن UV-LED  موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به قیمت محصول مدنظر خود توجه کنید چرا که عوامل گوناگونی مانند کیفیت کالا و نوع مدل به روی قیمت محصول تاثیر می گذارند. در هنگام خرید با توجه به نیاز و سلیقه خود دستگاه لاک خشک کن را انتخاب نمایید.

 

۲- مورد مهم دیگری که در انتخاب لاک  خشک کن باید به آن توجه داشته باشید این است که به تعداد لامپ ها دقت نمایید چرا که هر چه تعداد لامپ   های دستگاه زیادتر باشد کارکرد لاک خشک کن بهتر می شود و لاک ها  زودتر خشک می شوند. اگر شما دستگاه لاک خشک کن را برای سالن زیبایی خریداری می نمایید توجه داشته باشید که دستگاه تان دارای قدرت ۲۴ وات و ۱۵ لامپ باشد.


۳- لازم به ذکر است که باید به این نکته مهم نیز اشاره شود که بعضی از دستگاه های لاک خشک کن دارای سینی مگنتی یا کشویی هستند که این دستگا ه ها برای ناخن های پا مناسب می باشند. دستگا ه هایی با این مدل سبب می شوند تا سینی به راحتی از دستگاه جدا شود و مورد شست وشو قرار بگیرد.

۴- مورد مهم دیگر این است که یکسری از لاک  خشک کن ها دارای تایمر می باشند که این تایمر به طور دیفالت به روی ۹۹ ثانیه تنظیم شده است که روی دستگاه عبارت LOW HEAT MODE بیانگر شمارش ثانیه است. این ویژگی دستگاه لاک خشک کن به شما کمک می نماید تا هنگامی که در حال کاشت ناخن هستید از سوزاندن ناخن جلوگیری می کند.

۵- در هنگام خریداری کردن دستگاه توجه داشته باشید که دستگاه خریداری شده متناسب با نیازتان باشد و تمام انگشت های یک دست را بتوان در قسمت زیرین قرار داد تا ناخن های یک دست همزمان با هم خشک شوند.

آشنایی با لاک خشک کن  TOUCH BEAUTY  سری TB1439

با توجه به اینکه اکثر ناخن ها یا کاشت است یا ژلیش، وجود دستگاه لاک  خشک کن بسیار ضروری می باشد. دستگاه لاک خشک کن تاچ بیوتی برای خشک کردن ناخن بعد از طراحی مناسب است چرا که این دستگاه دارای باطری، فن خشک کننده و لامپ UV  می باشد. کمپانی تولید کننده این محصول شرکت تاچ بیوتی است که خود در عرصه پدیکور و مانیکور پرچم دار می باشد و توانسته بسیار از تولیدات را ثبت اختراع کند و از پیشتازان این عرصه می باشد. شرکت TOUCH BEAUTY  به یکی از مهم ترین رقیب  سایر کمپانی ها تبدیل شده است.قیمت لاک خشک کن تاچ بیوتی سری TB1439 را در سایت ایمالز جستجو کنید.

دستگاه لاک خشک کن  TOUCH BEAUTY  سری TB1439  دستگاه دارای ظرافت بسیار بالایی است و همچنین کیفیت آن نیز بسیار مناسب می باشد. این دستگاه برای ناخن کار ها انتخاب حرفه ایی محسوب می شود.

آشنایی با دستگاه لاک خشک کن HD-60

دستگاه لاک خشک کن به وسیله اشعه فرابنفش است که می تواند ناخن ها را بعد از ژلیش و کاشت خشک نماید .

در سالن های زیبایی از مدل های مختلف دستگاه لاک خشک کن استفاده می شود. یک دستگاه جدیدی وارد بازار شده است که دارای لامپ ال ای دی، فناوری نوین، امنیت بسیار بالا، دقت زیاد، مصرف بهینه، متنوع بودن رنگ بندی لامپ و در نهایت تنظیم زمان، می باشد.

این دستگاهی که جدیدا وارد بازار شده است بسیار مناسب می باشند چرا که این محصول جدید با طول موج پایین به پوست دست و پا ضرری نمی رساند.

همچنین دستگاه لاک خشک کن HD-60  ویژگی های چون صرفه جویی در انرژی لامپ، سرعت بخشیدن تایم خشک  کردن ژل ناخن را دارا می باشد.


اطلاعاتی درباره دستگاه لاک خشک کن سری JH-818

بیشتر افراد با لاک پاکن آشنا هستند ولی کمتر کسی کارایی آن را بلد است. این دستگاه برای افراد مبتدی و علاقمند به طراحی ناخن است. در واقع این محصول برای ثابت ماندن زیباسازی و طراحی ناخن ساخته شده و کار کردی ساده دارد و خیلی هم پیچیده نیست و دارای یک صفحه ای است که از برق شهری کار می کند از اجزای دیگر آن می توان به ۴ عدد لامپ UV  و صفحه ی جدا شونده اشاره کرد این سری از محصولات با توجه به کارایی هایی که دارد برای اشخاص علاقمند به این موضوع عرضه می شود و این محصول به دلیل راحتی در هنگام کار با این محصول از آن لذت خواهید برد و وقتی که کارتان به پایان برسد از ظرافت و زیبایی که به ناخن شما می دهد متعجب خواهید شد.

اطلاعاتی درباره دستگاه لاک خشک کن مارک سان با مدل UVLED 9S PLUS

این دستگاه است که امواج ماورا بنفش را تولید می کند و در سالن های زیبایی برای خشک کردن ژلیش ها از این دستگاه ها استفاده می شود. در این مدل از لامپ LED استفاده شده است که ظاهری عالی، با امنیت و فناوری بالا و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی بالا را دارد.

رنگ های متفاوت با قابلیت تنظیم زمان مشخص برای کاشت ناخن را دارد این مدل ناخن خشک کن جایگزین خوبی برای مدل های قدیمی است. این دستگاه های جدید با طول موج پایین تر باعث می شود تا آسیب کمتری به پوست وارد شود. طول موج دستگاه های جدید در حدود 365 نانومتر و طول موج دستگاه های قدیمی نیز در حدود 395 نانومتر تا 405 نانومتر است. این مدل جدید همچنین داری مزیت هایی از قبیل مصرف انرژی کمتر در لامپ داخلی و کمتر شدن زمان خشک شدن ژلیش و استفاده بهتر از زمان مورد توجه است.

اطلاعاتی مفید در رابطه با لاک خشک کن مدل سان شماره 03

دستگاه LEDUV مدل سان 03 که از نظر ظاهری، زیبایی بالایی دارد و کیفیت زیادی نیز دارد. این دستگاه از دستگاه های حرفه ای محسوب می شود سوکت برق در قسمت پشت دستگاه قرار دارد این دستگاه در این مدل 36 عدد لامپ UVLED با قدرت 48 وات دارد و بر روی این دستگاه 4 عدد دکمه مخصوص تایمر با زمان های 10 ثانیه و   99 30 60 قرار داده شده است.قیمت لاک خشک کن مدل سان شماره 03 را از سایت ایمالز استعلام کنید.


اطلاعاتی درباره دستگاه لاک خشک کن SUN  سری 72WX PLUS

درباره این دستگاه باید به این نکته اشاره نماییم که لاک خشک کن سان محصولی تقریبا جدید است که از هر نوع ژل و کاشتی پشتیبانی می نماید. با استفاده کردن از دستگاه لاک خشک کن SUN  سری 72WX PLUS  می توانید در زمان صرفه جویی کنید چرا که مدت زمان خشک شدن لاک ژلیش یا کاشت کوتاه تر می شود.

اطلاعاتی جامع درباره دستگاه لاک خشک کن SML سری S3

لازم به ذکر است که دستگاه های LED کیفیت و دقت بالاتری دارند. با استفاده از این دستگاه خشک کردن ژلیش و کاشت کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد اما با دستگاه لاک خشک کن UV باید تا مدت زمان ۹۰ ثانیه نیز صبر نمایید   از نظر بسیاری افراد شاید این تفاوت ناچیز باشد اما برای سالن های آرایشی بزرگ صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار ضروری و مهم است.

دستگاه لاک خشک کن رینبو مدل B4U

یکی دیگر از دستگاه های جدید دستگاه رینبو مدل  UBLED است که از مزیت های این مدل قرار داشتن یک کفی برای پا می باشد و همچنین این مدل برای دست نیز مناسب است. UVLED رینبو 04 نیز تایمر و سنسور خودکار و صفحه نمایشی دیجیتال دارد و می تواند به وسیله 30 لامپ ترکیبی UVLED قدرتی معادل 48 وات تولید کند که هر ژلی را در زمان 30 ثانیه خشک کند.

مدتی است که دستگاه های ترکیبی UVLED جایگزین دستگاه های UV شده اند مزیت این دستگاه ها شامل این است که لامپ ها از طول عمر بیشتری برخوردار هستند و ژل ها را با سرعت بالایی در حدود 10 تا 60 ثانیه با توجه به قدرت دستگاه خشک می کنند.قیمت لاک خشک کن رینبو B4U  مدل را از فروشگاههای ایمالز استعلام کنید.

اطلاعاتی راجع به دستگاه لاک خشک کن سان مدل BQ5T


 این دستگاه هم امواج ماوراء بنفش تولید می کند که در بیشتر سالن های زیبایی برای خشک کردن انواع مختلف لاک ژل ها استفاده می شود.

این مدل برای کارهای حرفه ای نیز استفاده می شود. این مدل نیز دارای تایمر 4 زمانه 10 ثانیه 30 و 60 و 90 ثانیه می باشد و تعداد 36 LED دارد که قدرتی در حدود 120 وات را فراهم می آورد و دستگاه کم مصرفی می باشد.

اطلاعاتی مفید درباره دستگاه لاک خشک کن سری سان ۶۶۹

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد دستگاه لاک خشک کن یو وی با انتشار اشعه فرابنفش می تواند ژلیش و کاشت ناخن را خشک نماید و برای سالن های زیبایی کاربرد بسیار فراوانی دارند.

 دستگاه لاک خشک کن سری سان ۶۶۹ با بهره گیری از لامپ ای ای دی توانسته تا یک رنگ بندی زیبا و همچنین تنظیم زمانی ایجاد کرده است که در هنگام خشک شدن ژلیش و کاشت ناخن به ناخن کار کمک می نماید.

این دستگاه جدید با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند از لاک خشک کن های قدیمی بسیار کاربردی تر هستند و توانسته اند آن قبلی ها را از رده خارج کنند. چون طول موج این دستگاه تازه تولید پایین است درنتیجه برای آن دسته از افرادی که پوست و ناخن حساسی دارند مناسب می باشد چرا که کمتر آسیب را به پوست وارد می کند و ضرری ندارد.

اگر شما سالن زیبایی دارید خرید  دستگاه لاک خشک کن سری سان ۶۶۹ برای شما مناسب می باشد.

اطلاعاتی جامع درباره لاک  خشک  کن SUN سری 5

با توجه به مطالب گفته شده، مطلع هستید که در تولیدات جدید بازار از لامپ های LED استفاده کرده اند که توانسته ویژگی های گوناگون و مفیدی را برای به ارمغان بیاورد تا استفاده از دستگاه لاک  خشک کن برای ناخن کار ها آسان تر شود.

دستگاه لاک  خشک  کن SUN سری 5 برای سالن های زیبایی گزینه مناسبی است چرا که هر نوع کاشت و ژلیش که مواد مختلفی دارند را خشک می نماید و به دلیل طول موج پایین کمترین آسیب را به پوست وارد می نماید.


اطلاعاتی پراهمیت درباره لاک  خشک کن SUN سری 9C

لاک  خشک کن های موجود در بازار با تولید اشعه فرابنفش می توانند ژلیش و کاشت را خشک نماید.

درواقع لامپ های LED با قابلیت هایی که دارند می توانند بهترین امکانات را فراهم آوردند و در عین اینکه سلامت پوست و ناخن را حفظ می نمایند، لاک ژلیش و یا کاشت را در سریع ترین زمان ممکن خشک نماید چرا که در دستگاه لاک  خشک کن SUN سری 9C طول موج بسیار پایین است و منجر به آسیب کمتر و صرفه جویی بیشتر می شود.

اطلاعاتی مفید درباره لاک خشک کن U1 سری K940

دستگاه لاک خشک کن ۸۴ واتی که دارای ۲۴ لامپ LED-UV  می باشد، بسیار با کیفیت است. در این دستگاه همانند سایر دستگاه ها به لاک ژلیش به وسیله ماوراء بنفش خشک می شود اما در لاک خشک کن U1 طراحی بسیار حرفه ایی تر می باشد چرا که این دستگاه فاقد نورهای مضر است.

نمایشگر آن نیز به گونه ایی طراحی شده است که قابلیت تنظیم زمان در سه زمان متفاوت یعنی ۳۰ ثانیه و ۶۰ ثانیه و ۱۲۰ ثانیه را دارا می باشد. این دستگاه بسیار حرفه ایی است و برای سالن های زیبایی مناسب می باشد.

اطلاعاتی مهم درباره دستگاه لاک خشک کن دی لایت سری DEIUXE UV

اکثر سالن های زیبایی به یک دستگاه لاک خشک کن نیاز دارند پس ضروری است که دستگاه لاک خشک کن را تهیه نمایند تا در وقت مشریان و ناخن کارها صرفه جویی شود. دستگاه لاک خشک کن دی لایت سری DEIUXE UV   برای پوست های حساس بسیار مناسب است چرا که طول موج آن پایین است و به پوست آسیب نمی رساند. این دستگاه می تواتد برای سالن  های زیبایی انتخاب خوبی محسوب شود.

اطلاعاتی مفید در رابطه دستگاه با لاک خشک کن کمپانی KONAD  سری PREMIUM

کمپانی کناد در کره جنوبی واقع شده است. لاک خشک کن از آن دسته محصولاتی می باشد که برای سالن های زیبایی بسیار ضروری است. این دستگاه که توسط این شرکت کره جنوبی تولید شده مطابق استانداردها است و همچنین این محصول دارای مجوز فروش در سایر کشور های آمریکایی، جنوب شرق آسیا و اروپا و آمریکا است.

درواقع این دستگاه برای خشک  کردن لاک های ژلیش و کاشت مناسب می باشد البته مدت زمان خشک شدن لاک های ژلیش به موادی که در آن استفاده شده بستگی دارد. این ژل ها داری یکسری مولکول هایی هستند که نسبت به نور حساس می باشند و دراصل بعد از تابش نور این مولکول ها به یکدیگر می چسبند و درنهایت ژل ناخن در اثر تابش نور به یک ماده سخن تبدیل می شود. دستگاه لاک خشک کن کمپانی KONAD  سری PREMIUM  از جدیدترین و برترین دستگاه هایی است که در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شده است.