;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

بهترین بادی‌اسپلش بازار

1399/2/3 - 6:06 بعد از ظهر

در ابتدا بهتر است بگوییم بادی‌اسپلش چیست و دقیقا چه تفاوتی با عطر و ادکلن دارد. بادی‌اسپلش زیرشاخه‌ای از خانواده عطرها است و تفاوت آن با عطر این است که بوی ملایم‌تری دارد و شامل درصد کمتری از روغن‌های عطری می‌باشد. بادی‌اسپلش‌ها ماندگاری و کیفیت بو کمتری نسبت به عطرها دارند و همین باعث شده تا در بازار قیمت ارزان و مناسب‌تری داشته باشند. همان‌طور که از اسم آن پیدا است، بادی‌اسپلش را می‌توان مستقیما به روی پوست زد و بدون نگرانی از آن استفاده کرد چراکه یکی از ویژگی‌های بادی‌اسپلش‌ها رطوبت‌رسانی آن‌ها به پوست است. عطرهای روغنی در بادی‌اسپلش‌ها بسیار کمتر است و همین باعث شده تا بوی بادی‌اسپلش ماندگاری زیادی نداشته باشد اما در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد تا ترفندهایی را انجام دهید که ماندگاری بوی بادی‌اسپلش را افزایش دهد.

همیشه در فصل گرما عرق کردن و بوی ناخوشایند عرق بدن یکی از معضل‌ها و بزرگ‌ترین دغدغه افراد می‌شود. معمولا افراد برای جلوگیری از بوی نامطبوع عرق بدن در فصل تابستان از عطر و اسپری و ادکلن استفاده می‌کنند اما در این متن بادی‌اسپلش را به شما معرفی می‌کنیم. قطعا امروزه بادی‌اسپلش‌ها را در بازار دیده‌اید و تعریف آن‌ها را شنیده اید. در این متن به شما می‌گوییم که بادی‌اسپلش‌ها چطور انقدر کاربردی هستند و جای عطر و ادکلن را در خانه‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

بادی‌اسپلش چیست؟

بادی‌اسپلش‌ها ترکیبی خوشبوکننده از آب، الکل، روغن‌های عطری و مرطوب‌کننده‌های ارگانیک و بسیار رقیق‌تر و سبک‌تر از عطرها هستند. بادی‌اسپلش نسبت به عطرها قیمت بسیار کمتری دارد و شما با هزینه بسیار مناسب‌تر می‌توانید خوشبخوکننده داشته باشید. بادی‌اسپلش‌ها فقط خوشبوکننده نیستند بلکه با استفاده مستقیم روی پوست شما، علاوه بر خوشبو کردن بدن، پوست را مرطوب می‌کنند و آبرسانی به پوست را انجام می‌دهند که این آبرسانی باعث می‌شود تا بدن شما در گرما کمتر عرق کند. این ویژگی‌های گفته شده باعث شده تا بادی‌اسپلش‌ها در میان مردان و زنان پرطرفدار شود و همگی به سمت آن سوق پیدا کنند. اگر شما پوست حساسی دارید بهتر است بدانید که یکی دیگر از مزیت‌های بادی‌اسپلش نسبت به عطرها آن است که با وجود استفاده مستقیم به روی پوست، بادی‌اسپلش هیچ‌گونه حساسیتی را در شما به وجود نخواهد آورد و مصرف روزانه آن هیچ مشکلی برای پوست شما به دنبال نخواهد داشت. استفاده از بادی‌اسپلش بعد از حمام روزانه باعث می‌شود تا پوست شما مرطوب و خوشبو باقی بماند و رطوبت تن شما به راحتی از بین نرود. پوست شما بعد از حمام درخشنده و مرطوب و خوشبو خواهد بود و به شما احساس شادابی می‌دهد.

خیلی از افراد تصور می‌کنند که استفاده از عطر و اسپری باعث می‌شود تا دیگر نیازی به بادی‌اسپلش نداشته باشند. یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌هایی که میان اسپری و بادی‌اسپلش وجود دارد آن است که بادی‌اسپلش به فرم مایع است و ماندگاری بسیار بهتری نسبت به اسپری که به فرم گاز است دارد و شما می‌توانید به راحتی بادی‌اسپلش را در نقاط اصلی و دیگر نفاط بدن خود به صورت مایع اسپری کنید تا بدن شما کاملا خوشبو باشد. بادی‌اسپلش یک گزینه بسیار فوق‌العاده برای افرادی است که به بوی تند عطر و ادکلن‌ها حساسیت و آلژی دارند و نمی‌توانند بوی تند آن را تحمل کنند زیرا بادی‌اسپلش بوی بسیار ملایم‌تری نسبت به عطرها و اسپری‌ها دارد. علاوه بر این موارد، در فصل تابستان و با ترند شدن میک‌آپ‌های شاینینگ و براق، یکی از بهترین گزینه‌ها برای حفظ طراوت و شادابی و رطوبت پوست صورت شما بادی‌اسپلش‌های اکلیلی و براق است.

چگونه از بادی‌اسپلش استفاده کنیم؟


بعد از حمام بهترین زمان برای استفاده از بادی‌اسپلش است. بعد از حمام استفاده از بادی‌اسپلش، ماندگاری بوی ملایم و خوش آن را افزایش می‌دهد. بعد از حمام بدن شما مرطوب است و منفذهای پوست شما باز است و این بهترین زمان برای استفاده از لوسیون‌ها و بادی‌اسپلش است. بعد از حمام لوسیون خود را استفاده کنید، به نقاطی از بدن خود بادی‌اسپلش را اسپری کنید و بعد از خشک شدن لباس خود را به تن کنید.

خیلی از افراد وقتی عرق می‌کنند به خود عطر یا ادکلن می‌زنند تا بوی ناخوشایند عرق بدن خود را بپوشانند، اما به شما توصیه می‌کنیم هیچ‌گاه بعد از عرق کردن و برای از بین بردن بوی ناخوشایند عرق خود از بادی‌اسپلش استفاده نکنید زیرا عطر روغنی کمتری نسبت به عطر دارد و با بوی عرق شما ترکیب می‌شود و بوی ناخوشایند به جا می‌ماند. نکته دیگری که باید در مورد بادی‌اسپلش رعایت کنید این است که همان‌طور که از اسم بادی‌اسپلش پیدا است، باید آن را مستقیما روی پوست بدن اسپری کنید و برخلاف عطر و ادکلن که روی لباس خود می‌زنید نباید بادی‌اسپلش را به لابس خود اسپری کنید.


بادی‌اسپلش‌ها حساسیت‌زا نیستند و برای پوست شما مشکلی ایجاد نمی‌کند اما اگر شما بیماری پوستی دارید یا دچار آلرژی شدید هستید بهتر است قبل از استفاده از بادی‌اسپلش با پزشک خود مشورت کنید. بادی‌اسپلش مخصوص بزرگسالان است و توصیه می‌کنیم کودکانی که سن آن‌ها کمتر از 6 سال است از بادی‌اسپلش استفاده نکنند. در بین بزرگسالان نیز مادران شیرده نباید از بادی‌اسپلش استفاده کنند. استفاده از بادی‌اسپلش برای خود مادران شیرده مشکلی ایجاد نمی‌کند اما از آن‌جایی که به تن اسپری می‌شود ممکن است باعث ایجاد حساسیت یا آلرژی برای نوزادان شود.

تفاوت بین بادی‌اسپلش، بادی‌میست، عطر و اسپری در چیست؟

درصد عطرهای روغنی در عطرها و ادکلن‌ها بسیار زیاد است و همین باعث می‌شود تا ماندگاری بوی عطرها بسیار زیاد باشد. در نقطه مقابل بادی‌اسپلش‌ها هستند که یا عطرهای روغنی ندارند یا درصد بسیار رقیقی از عطرهای روغنی در ترکیب آن‌ها وجود دارد. درصد کم عطرهای روغنی در بادی‌اسپلش‌ها باعث می‌شود ماندگاری بوی آن‌ها نسبت به عطر و ادکلن بسیار کمتر باشد و سریعا بعد از پخش در هوا، بوی آن به مرور کمرنگ و کمرنگ‌تر شود و باقی نماند.

برای آن‌که مانداگاری بوی بادی‌اسپلش را افزایش دهید و بتوانید بیشتر از بوی خوش آن لذت ببرید باید بادی‌اسپلش را بدون نگرانی مستقیما روی پوست خود اسپری کنید زیرا اسپری کردن آن روی لباس نتیجه خوبی ندارد و ماندگاری بو بادی‌اسپلش به صفر می‌رسد. در مقایسه با بادی‌اسپلش عطرها و ادکلن‌ها به دلیل ماندگاری بالای بو، قابل استفاده روی لباس هستند و چون درصد عطر روغنی در آن‌ها زیاد است و ممکن است باعث خشکی پوست، حساسیت یا آلرژی پوست شود از آن‌ها برای اسپری روی پوست استفاده نمی‌کنند و عموما روی لباس اسپری می‌کنند.

بادی‌اسپلش در مقایسه با اسپری بدن تفاوت چندانی ندارد. دو تفاوت اصلی بین بادی‌اسپلش و اسپری بدن فرم آن است. بادی‌اسپلش فرم مایع دارد و رایحه بادی‌اسپلش روی بدن قوی‌تر است و سریع‌تر به مشام می‌رسد اما اسپری بدن به فرم گاز است و رایحه آن ضعیف‌تر است.

چگونه ماندگاری بادی‌اسپلش را با راهکارهای خانگی افزایش دهیم؟

بادی‌اسپلش ماندگاری بو کمی دارد و بسیاری از کسانی که از بادی‌اسپلش استفاده می‌کنند از ماندگاری کم آن گلایه می‌کنند. معمولا افراد برای افزایش ماندگاری بوی بادی‌اسپلش چندین و چندبار پشت سر هم بادی‌اسپلش را روی بدن خود اسپری می‌کنند. درست است که بادی‌اسپلش حساسیت‌زا نیست اما استفاده بیش از حد آن به روی پوست باعث بروز آلرژی و حساسیت پوستی می‌شود. ناگفته نماند که استفاده مکرر از آن باعث افزایش ماندگاری آن نمی‌شود. در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما برای افزایش ماندگاری بو بادی‌اسپلش راهنمایی هایی را بیان کنیم.بعد از حمام بدن مرطوب است و وقتی بادی‌اسپلش را روی بدن مرطوب اسپری کنید به دلیل مرطوب بودن و باز بودن منافذ پوست، ماندگاری عطر روی آن بسیار بیشتر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم وقتی در حمام از صابون یا لوسیون استفاده می‌کنید، لوسیون یا صابونی را انتخاب کنید که رایحه آن شبیه به بو و رایحه بادی‌اسپلش شما باشد. وقتی صابون و لوسیون شما بوی مشابهی با بوی بادی‌اسپلش شما داشته باشد، راحیه هر دو با یکدیگر ترکیب می‌شود و ماندگاری آن بیشتر می‌شود. اما دقت داشته باشید این موضوع باعث نمی‌شود که اگر صابون یا لوسیونی با بوی کاملا متفاوت استفاده کنید باعث از بین رفتن بوی بادی‌اسپلش شما بشود. دقت داشته باشید که بعد از استحمام بدن شما مرطوب است و منفاذ باز پوست شما به ماندگاری بیشتر بادی‌اسپلش کمک می‌کند.

بادی‌اسپلش را روی نبض خود اسپری کنید

یکی از نکات معروف و کاربردی برای عطر زدن و افزایش ماندگاری آن اسپری کردن عطر روی نبض است. بهترین نقاط برای عطر زدن و نقاط نبض بدن داخل آرنج دست، جلوی گردن، پشت زانوها، روی مچ دست‌ها و بین سینه‌ها هستند.

بعد از خشک شدن بادی‌اسپلش روی بدن لباس بپوشید

حتما مطمئن شوید که بعد از اسپری کردن بادی‌اسپلش روی بدن خود، بدن شما خشک شده و بادی‌اسپلش جذب شده و سپس لباس بپوشید. اگر سریعا بعد از اسپری کردن بادی‌اسپلش به بدن خود لباس بپوشید، لباس شما بادی‌اسپلش را از روی پوست پاک می‌کند و رایحه بادی‌اسپلش و ماندگاری آن را از بین می‌برد.


از بادی‌اسپلش روی مو ها نیز اسپری کنید

اگر علاوه بر پوست تن، روی موهای خود نیز بادی‌اسپلش اسپری کنید، ماندگاری آن دوبرابر می‌شود و رایحه قوی‌تری از خود به جای می‌گذارد. بهتر است بادی‌اسپلش را مستقیما روی موهای خود اسپری نکنید زیرا بادی‌اسپلش مخصوص بدن است و ممکن است به موی شما آسیب برساند یا باعث خشک شدن موهای شما بشود در نتیجه برای شما یک راهکار داریم. برای استفاده بادی‌اسپلش روی موهای خود، می‌توانید آن را روی شانه خود اسپری کنید و سپس با شانه آغشته به بادی‌اسپلش موهای خود را شانه بزنید. با اسپری کردن بادی‌اسپلش به موهای خود، موهای شما خوشبخو خواهد شد و رایحه خوش بادی‌اسپلش در فضای اطراف شما پخش می‌شود و دیگران با رد شدن از کنار شما متوجه این بوی خوش خواهند شد.

به لباس‌هایتان نیز بادی‌اسپلش بزنید!

نباید بادی‌اسپلش را فقط به روی لباس خود اسپری کنید اما با این حال اگر علاوه بر بدن و موهای خود مقدار کمی از بادی‌اسپلش را روی لباس خود نیز اسپری کنید رایحه خوش بادی‌اسپلش قوی‌تر می‌شود و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. دقت نید برای استفاده از بادی‌اسپلش روی لباس خود، آن را در فاصله 30 سانتی‌متری نسبت به خود اسپری کنید.

 برای اینکه همیشه بتوانید رایحه خوش بادی‌اسپلش را روی تن یا لباس خود شارژ کنید می‌توانید یک گوش‌پاک‌کن را به بادی‌اسپلش آغشته کنید تا در صورت لزوم بتوانید در همه جا آن را روی نبض خود بزنید و ماندگاری بادی‌اسپلش را بیشتر کنید.

بادی‌اسپلش‌ها در انواع مختلف و مدل‌های مختلف در بازار موجود هستند. شما با توجه به سلیقه بویایی شخصی خود، طبع بدن و البته نوع پوست‌تان بادی‌اسپلش موردنظر و مناسب برای خود را در بازار انتخاب کنید.  یکی از برندهای معروف بادی‌اسپلش که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برند شیفون است. برند شیفون بادی‌اسپلش هایی با رایحه بسیار خوشبو و ملایم گل، میوه یا حتی آجیل به بازار عرضه کرده است که بخاطر بوی خوش و رایحه ملایم آن بسیار در بین مردم پرطرفدار شده است و خانم‌ها به طور مکرر از این بادی‌اسپلش‌ها استفاده می‌کنند. برند شیفون سعی داشته تا در بادی‌اسپلش های خود، در عین رایحه ملایم و خوش گلی یا میوه‌ای شخصیتی محکم و باوقار را به شما عرضه کند. اگر شما به محیط زیست و طبیعت سبز اهمیت می‌دهید و از دوستداران طبیعت هستید قطعا برند شیفون با رایحه‌های مخصوص خود این لذت را در شما به وجود می‌آورد و بهترین گزینه برای شما خواهد بود.


اگر طبع شما طبعی گرم است و عموما عطر و رایحه گرم را می‌پسندید، بادی‌میست pink velvet یکی از پرطرفدارترین رایجه‌ها در میان طرفداران رایحه گرم را دارد و ما به شما پیشنهاد می‌دهیم تا این رایحه را حتما امتحان کنید. رایحه گرم این بادی‌اسپلش از میوه‌های شگفت‌انگیز گرمسیری تشکیل شده و سریعا نظر همه را به سوی خود جلب می‌کند. ترکیبی از مرکبات، آهک و میوه‌های گرمسیری رایحه این بادی‌اسپلش را بی‌نظیر کرده و به یکی از پرطرفدارترین بادی‌اسپلش‌ها در بین عاشقان طبع گرم بدل شده است. این بادی‌اسپلش رایحه بسیار ماندگار و خوشبویی دارد به طوری که گاهی می‌توانید آن را جایگزین عطر و ادکلن خود کنید.

اگر شما حافظ محیط زیست هستید و حامی حیوانات هستید خیالتان کاملا راحت باشد! بادی‌اسپلش مورد پسند بسیاری از حافظان محیط زیست و حامیان حیوانات است زیرا هیچ‌گونه آزمایش حیوانی در مراحل تولید و ساخت بادی‌اسپلش صورت نمی‌گیرد که نکته‌ای بسیار قابل‌توجه و خوبی است.

عطر شما و رایحه‌ای که شما به دیگران عرضه می‌کنید مثل استایل لباس پوشیدن شما، معرف شخصیت شما خواهد بود و مثل یک امضای شخصی برای شما به نظرمی‌رسد. عموما وقتی فردی در بین دنیایی از عطر و ادکلن‌ها رایحه‌ای را پیدا می‌کند که به آن علاقه‌مند می‌شود، کنار گذاشتن یا عوض کردن عطر برای او دشوار می‌شود. عطر شما به بخشی از شخصیت و وجود شما تبدیل می‌شود و دیگران شما را با این بو و رایحه به یاد دارند. اگر به دنبال رایحه ملیح و ملایم هستید و علاقه‌ای به استفاده از عطرهای تند و تیز ندارید، بادی‌اسپلش و بادی‌میست‌ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود. افراد با شخصیت‌های آرام و لطیف و خونسرد بسیار مناسب است زیرا بادی‌اسپلش بسیار رایحه ملایم و رقیق و نرمی دارد که کاملا با شخصیت‌های آرام هم‌خوانی دارد.


در اوایل دهه 1700 میلادی برای اولین بار عطر و ادکلن رواج پیدا کرد و شناخته شد. بعد از دو قرن و در سال 1994 اسپری‌های بدن با فرم بسیار متفاوت و شگفت‌انگیز به عرصه وارد شد و تا امروزه بسیار پرطرفدار است. ویژگی مثبت و برتری بادی‌اسپلش نسبت به عطر و اسپری این است که به فرم مایع است و به راحتی در هر نقطه ای از بدن اسپری می‌شود و رایحه بسیار ملایم و بی‌نظیری مثل رایحه مرکبات، توت، چمن و بسیاری رایحه‌های دل‌انگیز دیگر را به شما می‌بخشد. معمولا در فصل گرما با گرم شدن هوا و تعریق بدن استفاده از عطر و بادی‌اسپلش‌ها به مراتب بیشتر می‌شود. البته ناگفته نماند که در تمامی فصول باید خوشبو باشید و از عطر یا بادی‌اسپلش مخصوص خود استفاده کنید.

در ادامه مطلب، چند بادی‌اسپلش بسیار پرطرفدار را به شما معرفی خواهیم کرد.

Acqua di Parma Colonia

بادی‌اسپلش Acqua di Parma Colonia ترکیبی از رایحه‌های کلاسیک ترنج، لوندر انگلیسی، نعنا، گل رز بلغاری و چوب صندل است. فرمول ساخت این ترکیب شگفت‌انگیز در قرن گذشته نزد کشور ایتالیا که سازنده این عطر است باقی مانده است. این عطر یکی از مشهورترین و البته اولین عطر ایتالیایی پرطرفدار است که امروزه قیمت آن چیزی حدود 105 دلار است. اکثرا خیاط‌ها و افراد معروف برای خوشبو شدن لباس و تن خود، از این عطر استفاده می‌کردند و به دستمال جیبی خود عطر می‌زدند.

Santa Maria Novella Acqua di Sicilia–Acqua di Colonia

جالب است بدانید سانتا ماریا نوولا یک داروخانه داشت که در آن گیاهان دارویی مثل مریم گلی و همچنین آب‌های شفابخش در باغ‌های صومعه معروف فلورنتین ایتالیا را پرورش می‌داد. داروخانه سانتا ماریا نوولا از سال 1612 فرآورده‌های خود به مردم عرضه می‌کرد. امروزه سانتا ماریا نوولا یک برند بسیار معروف است که در فروشگاه‌های خود بیشتر از 30 ادکلن منحصر به فرد را در اختیار مردم قرار می‌دهد. این محصول چیزی حدود 135 دلار قیمت دارد. محصولات این برند معروف شامل رایحه بسیار متنوع ترنج، لیمو، نارنگی، میخک، لوندر، رزماری و انواع دیگر است.


Hierbas de Ibiza Agua de Colonia Fresca

این محصول جذاب با قیمتی نزدیک به 145 دلار در خط تولید جایگزین افترشیوها و ادوتویلت ایبیزا و پله تورس شده است. رایحه این ادکلن ترکیبی از پرتقال و لیمو است که در تهیه و ساخت آن گیاهان بومی پرورش‌یافته مثل مریم گلی، یاس، لوندر و آویشن به کار گرفته شده است.

Marc Jacobs Eau de Toilette Splash in Rain

مارک جیکوبز یکی از بهترین و پرطرفدارترین تولیدکنندگان بادی‌اسپلش است که کالکشن اول این برند بسیار پرطرفدار واقع شد و برای این برند بسیار موفقیت آمیز بود. این برند در بهار آینده جدیدترین فرآورده خود را به بازار عرضه خواهد کرد که نسبتا قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به دیگر برندها دارد. رایحه این محصول جدید ترکیبی از باران، خیار، پنبه، و گلابی خواهد بود و طبع خنکی خواهد داشت. حجم این بادی‌اسپلش نیز 100 میلی‌لیتر خواهد بود.

Hermès Eau de Néroli Doré and Eau de Rhubarbe Écarlate

برند هرمس جدیدترین محصول خود را با رایحه و نوت‌های مختلف به بازار عرضه کرده است. در این محصول نوت آغازین بسیار شاداب و با طراوت است و ترکیبی از رایحه شکوفه‌های پرتقال و زعفران است. بعد از مدتی نوبت به نوت میانی این بادی‌اسپلش با ترکیب رایحه‌های ساقه ریواس و مرکبات می‌رسد. در نوت پایانی این محصول جذاب مشک سفید مشام شما را پر می‌کند و طراوت و شادابی را به شما می‌بخشد. قیمت این بادی‌اسپلش 129 دلار است.

Claude Galien Eau de Cologne d’Après Nature Gingembre Tonic

برند کلود گالین یکی از ملایم‌ترین، سبک‌ترین و لطیف‌ترین عطرها را به بازار عرضه کرده است و به بعترین انتخاب برای هدیه تبدیل شده است. بادی‌اسپلش جدید برند کلود گالین ترکیبی از رایحه‌های زنجبیل، ترنج و مشک است و در بازار نیویورک در اختیار مردم قرار گرفته است.

Murray & Lanman Florida Water Cologne

در سال 1808 برند موری و لانمن اولین ادکلن را در امریکا به بازار عرضه کرد. در این ادکلن ترکیب نوت های میخک و لوندر به کار رفته بود. برند موری و لانمن امروزه نیز در فرمول اصلی محصولات خود از مرکبات، لوندر و میخک استفاده می‌کند و محصول جدید خود را به عنوان بادی‌اسپلش، تونر و مرطوب‌کننده پوست معرفی و عرضه کرده است. اگر شما نمی‌توانید از عطرهای تند و تیز و قوی استفاده کنید بهترین گزینه برای شما این محصول خواهد بود.

Penhaligon’s Quercus Cologne

این فرآورده اصطلاحا با نام بلوط انگلیسی شناخته می‌شود و در گذشته زمانی که معرفی شده بود ترکیبی از نوت‌های مختلف مرکبات بود اما امروزه در فرمول و رایحه فرآورده‌های این برند معروف، رایحه انواع گیاهان، ادویه‌جات، ریحان، یاس، چوب صندل و هل یافت می‌شود. این محصول برای افراد با سلیقه بویایی شیرین و گرم و تند مناسب است و قیمتی حدود 128 دلار دارد.

Byredo Gypsy Water Eau de Cologne

عطر بایردو جیپسی ترکیب جذابی از بوی دل‌انگیز خاک تازه وبرگ‌های سوزنی کاج و آتش است که بسیار پرطرفدار است. این ادکلن در یک بسته‌بندی نسبتا بزرگ ارائه می‌شود و رایحه بسیار جذاب، دل‌انگیز و منحصر به فردی دارد. نوت میانی این ادکلن جذاب شامل برگ ترنج، لیمو، عناب و توت است و در نوت پایانی آن نیز رایحه لطیف سبزیجات، وانیل و کهربا به مشام می‌رسد. این محصول بسیار منحصر به فرد و جذاب با قیمت 240 دلار در بازار عرضه شده است.