از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید لباس زیر مردانه

راهنمای خرید لباس زیر مردانه

نگرانی خیلی ازمردم تهیه ی اشتباه لباس زیر متناسب با اندازه می باشد و این امر سبب خواهد شد تا تهیه و انتخاب لباس زیر دل چسب نباشد. اگر اندازه ی خود را بدانید این نگرانی دیگر در مورد تنگی، بالا رفتن زخم شدن بدن و یا خیلی از مسائل که ممکن است به دلیل انتخاب نادرست به وجود آید، را ندارید. در تهیه لباس زیر آقایان و لباس زیر بانوان نکته ی بسیار مهم آگاه بودن از فرم و استایل اندام می باشد. به این شکل است که قادرید خرید خوبی را تجربه نمایید. در اینجا راه‌های تهیه ی صحیح لباس زیر را شرح خواهیم داد.

لباسهای زیر در سلامتی بدن نقش مهمی دارند. با توجه به اینکه بخش میانی ران یکی از بخش های حساس اندام می باشند و جذب باکتری و میکروب دراین بخش ها بیشتر است، پس باید لباس زیری تهیه نمایید که جلوی جمع شدن این موارد را بگیرد. لباس‌های زیری که دارای مقادیر زیادی از الیاف های طبیعی مانند پنبه هستند و دارای جذب رطوبت خوبی نیز می باشند از لباس‌های زیر با کیفیت بشمار می روند. راهنمای کامل تهیه ی لباس زیر برای مردان را با ما بخوانید

لباس زیر آقایان بدون پاچه و گشاد برای باسن و کمر پهن

اگر دارای باسن و کمر پهنی هستید، شورت های بدون پاچه وگشاد بپوشید. بعلاوه شورت های بدون پاچه وگشاد و شورت های پاچه دار لباس زیر مردانه گشاد و بدون پاچه نیز وجود دارد. این نوع مدل برای استفاده آقایانی می باشد که دارای کمر و باسن پهنی می باشند زیرا گشادی آن در مقایسه با بیشتر شورت های بدون پاچه دارای راحتی بیشتری می باشد و توانایی تحرک و فعالیت روزانه را راحت تر خواهد نمود و با تن کردن آن دارای حس بهتری می باشید. شورت های بدون پاچه و گشاد جهت استفاده برای افرادی که دارای قد بلندی هستند نیز گزینه ی خوبی است چرا که بخش میانی این شورتها بلند می باشد و هنگام خم شدن پایین نخواهد رفت.

تهیه شورتهای مردانه گشاد و پاچه دار

اگرتعریق شما زیاد است و عرق سوز می شوید یا جوش میزنید. این نوع از شورتها جریان هوا را در خود دارند و در نهایت جلوی ایجاد این مسائل را خواهند رفت. اگر قصد داشتید این نوع لباس را تهیه نمایید، توجه کنید شورتی که که دارای پاچه هایی کوتاه و جذب و کش محکمی نیز هستند را برای انتخاب در اولویت بگذارید. اگر شلوارهای جذب می پوشید، شورتهای گشاد و پاچه دار نخرید.اگر شلوارهای جذب می پوشید مثل شلوار برای کت و شلوار و یا شلوارهای جین جذب، این نوع شورت ها مناسب نمی باشند.

این شورت ها به خاطر گشاد بودن ممکن است سبب آزار برخی مردان باشد، لذا پیش از تهیه این نکته مد نظرتان باشد.راهنمای خرید لباس زیر مردانه

شورتهای بدون پاچه برای ران های بزرگ و پهن

اگر دارای ران های بزرگی هستید، شورتهای بدون پاچه برایتان مناسب است. و اگر نه هر مدلی از شورتهای پاچه دار و گشاد روبه بالا جمع می شوند که از روی شلوار معلوم می شود و جلوه ی زیبایی ندارد. پس از شورت های بدون پاچه بپوشید که روبه بالا جمع نشوند.

شورت پاچه کوتاه برای اندام لاغر

برای اندام های لاغر شورتهای پاچه کوتاه نوعِ کوتاهی از شورت های پاچه دار و گشاد می باشد که اغلب در بالای ران قرار گرفته می شود. اگر دارای اندامی لاغر می باشید این شورتها گزینه های خوبی برای شما می باشد، چرا بر خلاف شورتهای بدون پاچه و تنگ احساس راحتی بیشتری دارد. شورتهای پاچه کوتاه برای اندام های لاغر احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. اگر دارای ران هایی بزرگ هستید این نوع لباس مناسب نیست چراکه سبب خواهد شد پاچه ها به بالا جمع شوند که این امر در ظاهر تاثیر می گذارد. در کل جهت تهیه شورت های مناسب باید هم به اندازه و هم جنس آن و فرم بدن توجه نموده و لباسی تهیه نمایید که برایتان راحت تر باشد.راهنمای خرید لباس زیر مردانه

انواع لباس های زیرآقایان

از نکاتی که خیلی از مردان در هنگام انتخاب به آن دقت ندارند، لباس زیر متناسب می باشد. یکی از موارد مهم در تهیه لباس زیر آگاهی از اندازه و جنس پارچه ی آن میباشد.

اندازه ی کمرو باسن خود را بگیرید

بخش کمر و پهن ترین بخشهای باسن و لگن خود را با استفاده از متر خیاطی دقیق اندازه پیری نمایید. این عمل سبب خواهد شد تا شما از اندازه خود بهتر آگاه باشید و در نتیجه لباس زیر راحت و متناسبی  را تهیه نمایید. لذا سعی کنید اندازه های دقیق را بدانید زیرا در صورت آگاه بودن از سایز دقیق باسن و کمر، با خیالی راحت و اطمینان خاطر لباس زیر مناسب و راحتی را تهیه می نمایید.

لباس زیر را چسبان انتخاب نکنید

لباس زیر چسبان سبب به وجود آمدن فرورفتگی و برآمدگی در شکل اندام می شود و شکل و ظاهر لباس‌ شما را هم نامتناسب می نماید. از طرف دیگر چون لباس های چسبان جریان هوا را عبور نمی دهند سبب به وجود آمدن مشکلاتی مانند عفونت، عرق, عرق سوز شدن و در نهایت سبب به وجود آمدن خارش خواهد شد. پیش از خارج شدن از خانه ازتنگی یا گشادی لباس زیر خود مطمئن شوید تا در طول روز اذیت نشوید. بعلاوه باید کشی که درلباس زیر هست محکم باشد تا باعثنشود همواره آن را بالا ببرید. یا پاچه‌های شورت تنگ نباشد چرا که این امر سبب جمع شدن رو به بالامی شوند و سبب آزار شما خواهد شد.

لباس های زیر با جنس و پارچه مناسبراهنمای خرید لباس زیر مردانه

علاوه بر اهمیت سایز لباس زیر، پارچه و جنس آن هم دارای اهمیت زیادی می باشد. در اینجا موارد مورد توجهی را برایتان شرح داده ایم:

پنبه مرغوب ترین و ایده آل ترین جنس برای لباس زیر می باشد

این نوع الیاف در لباس زیر جریان هوا را به راحتی عبور می دهد و این مزیت سبب به وجود آمدن  رطوبت در لباس و پارچه نمی شود، در نتیجه، سبب عرق سوز شدن، ایجاد زخم و لک، خارش و مهم‌تر از همه عفونت نمی شود. ولی چون لیا نوع لباس های پنبه‌ای اغلب کلفت می باشند امکان دارد تمام افراد قادر به استفاده از آن نباشند. از طرفی امکان دارد از جنس های نازک متشکل با مواد مصنوعی استفاده نمایند. پس در این مورد توجه نمایید یک جنس از کتان روی بخش وسط لباس زیر موجود باشد تا این الیاف مصنوعی بار برده شده در پارچه برای شما مشکلی ایجاد نکند.

لباس زیربا جنس ابریشمی

پوشیدن جنس ابریشمی حس راحتی وخوبی را به افراد می دهد. ولی این جنس ها مانند جنس پنبه‌ای جریان هوا را عبور نمی دهند و سبب به وجود آمدن مسائل پس از این، به دلیل حبس رطوبت و تعریق خواهد شد. پس باید تنها در مناسبت‌های خاص آن ها را استفاده نمایید لذا پیش از تهیه لباس زیر اندازه و جنس پارچه نیز در نظر گرفته شود.

راهنمای خرید لباس زیر مردانه

نکات کلی در نتخاب لباس زیر آقایان (شورت مردانه)

۱- اغلب در لباس های به جز مواد طبیعی از مواد و الیاف بازیافتی مانند ویسکوز که از لحاظ ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مانند مواد و الیاف طبیعی مانند پنبه می باشد، مواد الاستان که دارای مواد و الیاف کشی می باشد و جهت استرج نمودن لباس زیر بکار برده خواهد شد و مشکل خاصی نخواهد داشت، همچنین الیاف پلی استر که مقدارکم آن در مواد و الیاف لباس زیر موردی نخواهد داشت ولی وجود مقادیر زیاد مواد پلی استر در الیاف لباس زیر مشکلاتی در بدن به وجود می آورد.

۲- لباس های رنگی زیرباید دارای رنگ ثابت و با دوام باشد، اگر این نوع لباسها رنگ پس دهند ممکن است با وجود حساسیت بالای این بخش از بدن آسیب ها و مشکلات پوستی و یا حتی بیماری‌های دیگری را نیز ایجاد نماید.

۳- در لباس های زیر آقایان (شورت مردانه) تهیه ی اندازه ی مناسب مثل لباس های دیگر بسیار مهم می باشد. لذا باید شو باید شورتی را تهیه نمایید انتخاب کنید که اندازه و مناسب شما باشد. در صورت رعایت کردن این نکته این موضوع بدن شما در فعالیت‌های روزمره ی خود بسیار راحت می باشد.

۴- آب جوش و یا داغ را جهت شستن لباس‌های زیر دارای مواد و الیاف کشی بکار نبرید چرا که سبب می شود الیاف پارچه آسیب بیند و در نتیجه ظاهر پارچه تغییر و خیلی زود از بین خواهد رفت.

۵- به دلیل مسدود شدن غدد ترشح عرق اکرین بدن عرق سوز خواهد شد. بنابراین؛ لباس‌های زیری که دارای الیاف و بافت فشرده می باشند و جلوی عبور گرما را بگیرند سبب عرق سوز شدن خواهندشد. عارضه ی عرق سوز شدگی، در سه گروه بلوغین، قرمز و عمیق تقسیم وجود دارد. کسانی که در فضاهای با حرارت بالافعالیت دارند و بالغ می باشند و یا لباس‌های زیر غیر استاندارد و یا نامتناسب می پوشند، به عارضه ی عرق سوزی بیشتری دچار خواهند شد.راهنمای خرید لباس زیر مردانه

لباس زیر چه اهمیتی دارد؟

قسمت مهمی از زندگی روزمره و یک چیز لازم در مراحل آماده شدن های روزمره می باشد. ظاهر و نوع لباس زیر، یا جنس پارچهی آن، به اندازه ی دیگر لباس ها اهمیت دارد. جهت تهیه لباس زیر، فقط نباید به شکل و ظاهر آن دقت نمود. تهیه ی صحیح لباس زیر بسته به قیافه و جنس آن هم می باشد. همینطور لباس زیر با سلامتی هم بسیار مرتبط می باشد. برخی از لباسهای زیر فقط ایده آل و مختص به شما می باشد. تهیه لباس زیر بستگی به مناسبت ها و موقعیت هایی دارد که آن را بکار می برید.

توجه داشتن به موقعیت ها و مناسبت

در نظر داشتن موقعیت و مناسبت کلید موفقیت در یک انتخاب خوب و ایده آل می باشد. مثلا موقع انجام ورزش، سالم ترین و بهداشتی ترین لباس زیر، جنسی می باشد که رطوبت را جذب نماید. اگر تنها از منزل خارج می شوید، قطعا جنس پنبه ای بسیار ایده آل خواهد بود. برخی مواقع هیچ یک مناسب نمی باشند. متخصصان پوست اغلب معتقدند که کاربرد لباس زیر در موقع خواب – حتی اگر از جنس پنبه و تنفس پذیر هم باشد ممکن است سبب بالا رفتن رطوبت و گرما شود و فضای مناسبی را جهت رشد  تکثیر باکتری ها به وجود بیاورد. نپوشیدن لباس زیر در شب موجب خواهد شد تا جریان هوا راحت تر باشد.

تهیه ی لباس زیربا پارچه و جنس مناسب و مرغوب

در گذشته می توان گفت همه ی لباس‌ های زیر از الیاف طبیعی مانند ابریشم و نخ آماده و لینن ساخته می شدند. تقریبا از دوره ی جنگ جهانی دوم، با شناختن الیاف نایلون، در جنس پارچه های لباس زیر تغییراتی ایجاد شد. بانوان کشورهای آمریکا نایلون را که در جوراب ها به جای ابریشم استفاده می شد را شناختند. ازطرفی بسیاری از کاربردها و ویژگی های جنس نایلون مانند: راحتی، دوام، دوام رنگ آن و کشش خوگرفتند.

جنس نایلون پس از جنگ همراه جنس پارچه‌ها و الیاف مصنوعی و کشی در تمام لباس های زیر استفاده شد. این مساله امروزه در طیف وسیع تری از جنس پارچه ها در لباس زیر استفاده میشوند که ایاف پارچه های مصنوعی و طبیعی را نیز شامل شده است. تهیه پارچه به شدت تعیین کننده ظاهر نهایی و حسی می باشد که لباس ایجاد می نماید. لذا تهیه ی لباس زیر با پارچه وجنس الیاف مرغوب و با کیفیت از تصمیمات مهم و با اهمیتی می باشد که در انتخاب و تهیه ی لباس زیرمی گیرید.

مهیارهای مهم و مورد توجه در انتخاب جنس پارچه لباس زیر

کشی بودن: معیار مهمتان را در تعیین لباس زیر را در نظر داشته باشید و بدانید که کشی بودن لباس برایتان مهم است؟ و چه اندازه؟ اگر این معیار شما کشی بودن است، پس اغلب در مورد کشی بودن یا مقدار و اندازه ی آن درصدی در نظر داشته باشید. همینطور گفته خواهد شد که آیا کشی بودن مورد احتیاج آن در یک سوباشد یا در هردو سو باید کشی باشد.

وزن: لباس زیر نزدیکترین لباس به پوست و بدن می باشد و معمولا همواره در زیر پوشاک دیگر مورد استفاده قرارمی گیرد. لذا ازطرفی دقت داشتن به کلفتی و وزن پارچه ی آن، و همچنین حجم بدن را بیشتر می نماید یا خیر، حائز اهمیت می باشد. مثلا، بدون شک شکل ظاهر و حجیم نبودن دور کمر و  شکم،بسیار مهم می باشد. لذا بهره بردن از نازک ترین و ظریف ترین جنس پارچه که سبب برآورده شدن سایر نیازهای دیگر نیز خواهد شد، از بهترین راه ها می باشد.

شکل و ظاهر: اغلب شکل و جنس پارچه‌ را که تهیه می نمایید، قادر است به طورکامل شکل ظاهری لباس زیر را عوض نماید. لباس زیر معمولی  از جنس ابریشم با لباس زیر از جنس پنبه‌ دارای گلهای چاپ شده بسیار متفاوت خواهند داشت.

احساس: مورد آخر و با اهمیت، حسی می باشد که آن جنس پارچه به شمامی دهد. لباس زیر به پوست بدن می چسبند و با ساییده شدن آنها به بدن، سبب به وجود آمدن ناراحتی بسیاری خواهند شد. بنابراین قسمتی از پوسترا که حساس می باشد، مانند گونه، یا گردن جنس آن پارچه را تست نمایید. خیلی آرام جنس پارچه را به قسمت حساس پوست بمالید تا بتوانید میزان ساییده شدن پوست و یا خارش جنس پارچه را بفهمید.

نظرات کاربران