راهنمای خرید و معرفی پرفروش ترین آبمیوه گیری های موجود در بازار

بهترین مارک آبمیوه گیری تک کاره و چندکاره (ایرانی و خارجی)

آبميوه يکي از نوشيدني هايي است که طرفداران بسياري دارد. کارخانه های مواد غذايي ، آب يا اسانس ميوه هاي مختلف را تهيه مي کنند و پس از افزودن مواد مختلف آن ها را در بسته بندی آبمیوه های مختلف روانه بازار مصرف مي کنند. شايد شما دلتان بخواهد آب ميوه مورد نظرتان را خودتان تهيه کنيد ، در اين صورت ، دستگاه هاي آبميوه گيري به کمک شما مي آيند . دستگاه هاي آبميوه گيري ، وسايلي هستند که براي گرفتن آب ميوه هاي مختلف طراحي شده اند و به شما اين امکان را مي دهند تا با تهيه ميوه مورد نظرتان و قرار دادن آن درون دستگاه آبميوه گيري ، يک آبميوه خوشمزه و سالم تهيه کنيد. اين وسايل امروزه بسيار مورد استفاده قرار مي گيرند. شايد شما هم قصد خريد يک آبميوه گيري را داشته باشيد . در اين صورت با اين سوال رو به رو شده ايد که يک آبميوه گيري مناسب چه ويژگي هايي دارد ؟ در مطلب زير قصد داريم تا پاسخ اين سوال را با تشريح ويژگي های دستگاه های آبميوه گيري در اختيار شما قرار دهيم. پس تا پايان مطلب با ما همراه باشيد.

نکات قابل توجه در خرید آبمیوه گیری

 

توان آبميوه گيري

توان مصرفی آبميوه گيري يکي از مهمترين ويژگي هاي آن است . توان اين دستگاه ها ، همانند ساير دستگاه هاي الکتريکی با يکای وات مشخص می شود . اين مشخصه ، رابطه مستقيمی با قيمت دستگاه و همچنين مصرف برق آن دارد . دستگاه هاي آبميوه گيري معمولا قدرتي بين 500 تا 1500 وات دارند.

 

مخزن آبمیوه گیری

تا چند سال قبل وجود مخزن آبمیوه گیری در این دستگاه‌ها یکی از نقاط  قوت بزرگ محسوب می‌گردید، در حالیکه اکنون در بیشتر مدل­های آبمیوه گیری­ها این مخزن طراحی گردیده و موجود می­باشد. در واقع امروزه  نکته‌ای که سبب متمایز شدن دستگاه‌های آبمیوه گیری از همدیگر می‌شود، گنجایش و یا ظرفیت مخزن این دستگاه‌ می­باشد. هرچقدر ظرفیت مخزن آبمیوه گیری بیشتر باشد، کار با  این دستگاه راحتتر شده و همین سبب بالاتر رفتن قیمت آبمیوه گیری­های با مخزن‌ بزرگ‌تر می‌گردد.

 

سرعت آبميوه گيري

هر چه سرعت چرخش موتور آبميوه گيري بيشتر باشد ، بازده آن افزايش مي يابد و با سرعت بالاتري عمل آبميوه گيري را براي شما انجام مي دهد.

 

جنس بدنه آبمیوه گیری

بدنه اين دستگاه ها را معمولا از جنس استيل يا پلاستیک مي سازند . گاهي نيز ، تلفيقي از اين دو ماده در ساخت بدنه آبميوه گيري استفاده مي شود.

 

جنس تيغه آبمیوه گیری

تيغه هاي دستگاه هاي آبميوه گيري را از مواد مختلفي مي سازند. از جمله اين مواد مي توان به فولاد ، پلاستيک و تيتانيوم اشاره کرد. تيغه هاي پلاستيکي داراي مقاومت کمتري نسبت به تيغه هاي تيتانيومي و فولادي هستند اما در عوض ، مقاومت بيشتري در برابر زنگ زدن دارند.

 

بازده دستگاه آبمیوه گیری

بازده دستگاه هاي آبميوه گيري از مشخصه هاي مهم آن هاست. يک آبميوه گيري مناسب در شرايط عادي بايد بتواند بيش از 50 درصد وزن ميوه ها به شما آبميوه تحويل دهد. از آنجايي که براي اين مورد ، واحد خاصي وجود ندارد بهتر است پيش از خريد آبميوه گيري مد نظر خود ، در رابطه با راندمان آن تحقيق کنيد.

 

مخزن تفاله ی دستگاه آبمیوه گیری

هرقدر اندازه مخزن هاي تفاله و آبميوه ي دستگاه هاي آبميوه گيري بيشتر باشد ، مقدار بيشتر آبميوه را مي توانيد در يک نوبت تهيه کنيد. البته برخي از دستگاه هاي آبميوه گيري فاقد مخزن آبميوه هستند و شما براي جمع آوري آبميوه بايد يک ظرف را در زير لوله خروجي آن ها قرار دهيد .

 

سهولت شستشو دستگاه آبمیوه گیری

باز و بسته شدن آسان قطعات آبميوه گيري موجب مي شود تا شستشوي آن ها آسان باشد. سهولت در شستشو و نظافت سبب افزايش طول عمر دستگاه و همچنين ، افزايش راندمان آن مي شود.


آبمیوه گیری چند وات بگیریم؟

 

ميزان صدا در دستگاه آبمیوه گیری

صداي بلند دستگاه هاي آبميوه گيري همواره آزاردهنده بوده و هست. اين صدا با سرعت چرخش دستگاه و همچنین توان دستگاه رابطه مستقيمي دارد. البته شرکت هاي سازنده اين دستگاه ها درصدد هستند تا صداي آبميوه گيري ها را تا حدی مطلوب کاهش دهند. شما می توانيد ميزان صدای اين دستگاه ها را پيش از خريد تست کنيد.

 

اندازه دهانه ورودی آبمیوه گیری

دهانه ورودي آبميوه گيري همان جايی است که با قرار دادن ميوه در آن ، دستگاه اقدام به گرفتن آبمیوه  مي کند. هرچه اندازه اين دهانه بزرگتر باشد ، کار شما در گرفتن آب ميوه های دارای اندازه هاي مختلف راحت تر است. مثلا برای گرفتن آب ميوه هاي بزرگ ، نيازی نيست آن ها را تا اندازه های کوچک قطعه قطعه کنيد.

 

مصرف برق دستگاه آبمیوه گیری

توان مصرفی يا همان قدرت موتور اصلی ترين ويژگی مشخص کننده ميزان مصرف برق دستگاه است. همچنين ميزان و نوع استفاده نيز در تعيين ميزان مصرف برق دستگاه موثر است. شما مي توانيد براي کسب اطلاعات بيشتر ، به برچسب مصرف انرژي دستگاه مراجعه کنيد. البته در نظر داشته باشيد که مصرف برق درج شده بر روي برچسب مصرف انرژي ، در شرايطي خاص اندازه گيري شده است و مصرف واقعي به موارد گفته شده بستگي دارد.

 

محفظه نگهداري سيم در دستگاه آبمیوه گیری

برخي از دستگاه هاي آبميوه گيري ، داراي محفظه ای برای قرار دادن سيم هستند . شما مي توانيد پس از انجام کار با دستگاه ، سيم آن را جمع کرده و در اين محفظه قرار دهيد. گاهي در اين محفظه ها ، قابليت جمع آوري خودکار سيم نيز قرار داده مي شود که به وسيله آن شما مي توانيد با فشردن يک کليد ، سيم دستگاه را جمع کنيد.

 

کليدهاي کنترل سرعت آبمیوه گیری

در برخي از دستگاه هاي آبميوه گيری کليد هاي مختلفي براي کنترل سرعت دستگاه تعبيه شده است که شما مي توانيد با استفاده از آن ها ، سرعت چرخش موتور را بر اساس نوع ميوه خود تنظيم نماييد. مثلا براي ميوه هاي سفت مانند سيب از دور تند و براي ميوه هاي نرم و آبداری مانند انگور ، از دور کندتر استفاده کنيد.

 

چندکاره بودن دستگاه آبمیوه گیری

برخي از اين دستگاه ها در قالب دستگاه هايي چند کاره يا غذا ساز در بازار عرضه شده اند که علاوه بر امکان گرفتن آبميوه ، قابليت هاي ديگري را نيز در اختيار شما قرار مي دهند. به عنوان مثال برخي از اين دستگاه ها علاوه بر آبميوه گيري ، داراي قابليت هايي مانند مخلوط کن ،رنده کردن ، آسياب و ... هستند. پارچ مخلوط کن اين دستگاه ها را معمولا از جنس پلاستيک يا شيشه مي سازند.

 

شرکت هاي سازنده دستگاه آبمیوه گیری

شرکت هاي مختلفي دست به ساخت دستگاه هاي آبميوه گيري زده اند که از ميان سازندگان خارجي مي توان به فيليپس ، پاناسونيک ، مولينکس ، بوش ، فلر و ... و از ميان سازندگان داخلي مي توان به پارس خزر ، نالسيونال و ... اشاره کرد.

 

گارانتي دستگاه آبمیوه گیری

گارانتي را مي توان از مهمترين و ضروری ترین ويژگی هاي هر دستگاهی برشمرد. گارانتي و خدمات پس از فروش ، براي دستگاه هاي آبميوه گيري اهميت بسيار زيادي دارد. از آنجايي که شرکت هاي مختلفي دست به توليد آبميوه گيري زده اند ، مدت و همچنين شرايط استفاده از گارانتي در ميان آن ها متفاوت است. شما مي توانيد مدت و شرايط بهره مندی از گارانتي را از فروشنده جويا شويد.

 

قيمت دستگاه آبمیوه گیری

دستگاه های آبميوه گيری مختلفي با قيمت هاي متفاوت در بازار وجود دارد. از جمله اين عوامل مختلف مي توان به شرکت سازنده ، قدرت و همچنين قابليت هاي دستگاه اشاره کرد. محدوده قيمت دستگاه هاي آبميوه گيري رايج در بازار از 100 هزار تومان تا 3 ميليون تومان است.

بهتر است پيش از اقدام براي خريد ميزان بودجه و امکانات مورد نياز خود را مشخص کنيد و سپس محصولات موجود در بازار را که در محدوده بودجه شما قرار دارند ، بررسي کنيد. همچنين توان و ظرفيت آبميوه گيري را بر اساس نيازتان انتخاب کنيد تا علاوه بر صرفه جويی در مصرف برق ، در هزينه هاي خود نيز صرفه جويی کنيد.

 

معرفی بهترین دستگاه های آبمیوه گیری ایرانی و خارجی

بهترین مدل آبمیوه گیری موجود در بازار

 

1) آبمیوه گیری کیچن‌اید مدل KitchenAid 5KVJ0333E Juicer

دستگاه آبمیوه گیری مدل KitchenAid 5KVJ0333E Juicer از مدتی پیش به عنوان یکی از برترین و البته گران قیمت‌ ترین آبمیوه گیری­های روز دنیا شناخته شده است. هنگام خارج نمودن این دستگاه از جعبه­ ی آن، ظاهری زیبا و جنس بدنه ­ی فلزی کوره‌ای رنگِ این آبمیوه گیری بینندگان را هیجان زده می‌نماید، اما این پایان کار نبوده، ظرفیت مخزن آبمیوه و نیز ظرفیت تفاله این آبمیوه گیری کاملا متناسب با همدیگر طراحی گردیده ­اند، به صورتی که 1 لیتر به مخزن آبمیوه گیری و 1.2 لیتر جهت تفاله ­ها اختصاص داده شده تا در موقع آبمیوه گرفتن، پر شدن مخزن تفاله سبب تولید مزاحمت برای استفاده کنندگان نگردد. تیغه­ی این دستگاه، از جنس استیل ضد زنگ می­باشد تا از خطر آلودگی آبمیوه‌ ممانعت بعمل آورده و همچنین نیاز به پرداخت هزینه ­ی اضافی جهت تعویض نمودن تیغه ­ی آن در بازه‌ی زمانی کوتاه مدت برطرف گردد.دستگاه آبمیوه گیری مدل KitchenAid 5KVJ0333E Juicer به تنظیمات با دو سرعت تجهیز گردیده است که به کاربر این امکان را می­دهد تا برای آبمیوه گرفتن از دو سرعت کم یا زیاد استفاده نماید. از دیگر نکات مهم درمورد این دستگاه­ها توان 500 واتی‌ آن می­باشد که هرگز استفاده کنندگان را نا امید نمی ­نماید. در واقع این مدل دستگاه به اندازه ­ی کافی قدرتمند می­باشد که قادر باشد در دفعات مکرر و متعدد آبمیوه گیری نماید. اما از دیگر قابلیت های مهم این مدل این است که با استفاده از تیغه­ ی آبمیوه گیری مخصوص خود برای کاربران این امکان را فراهم می­نماید تا آبمیوه‌های خود را در حالات بدون پالپ، پالپ کم ونیز پالپ زیاد آماده کنند. بعلاوه جهت آبمیوه گیری با این دستگاه ، به خرد نمودن میوه‌ها نیازی نیست، زیرا قدرت و دهانه­ ی ورودی آن به صورتی طراحی شده است که زحمت استفاده کنندگان را کم کرده و سرعت کار را بالاتر می­برند.

 

2) آبمیوه گیری کنوود مدل Kenwood JE880 Juicer

Kenwood سالیان زیادیست که نام خود را در زمره ­ی باکیفیت‌ ترین برندهای لوازم خانگی جهانی جای داده است. از محصولات قابل تحسین این برند، می­توان به دستگاه‌های آبمیوه گیری‌ آن اشاره نمود. آبمیوه گیری­های مدل Kenwood JE880 Juicer از جمله پرقدرت ‌ترین آبمیوه گیری‌های موجود در بازار به شمار می­رود. این آبمیوه­ گیری از قیمتی متعادل برخوردار بوده و از تولیدات میان رده به حساب می‌آید. دلیل آن نیز وجود امکانات متوسط ولی کاملا کافی استفاده شده در این مدل می­باشد که قادراست نیاز یک خانواده ­ی معمولی را کاملا برطرف نماید.

بدنه ­ی این دستگاه از جنس آلومینیومی است و به همین سبب زیبایی ظاهری آن کاملا تضمین شده می­باشد. وجود مخزن 1.5 لیتری این دستگاه همراه با مخزن 3 لیتری مخصوص تفاله­ ی آن سبب می‌شود که بتوان با هر دوره آبمیوه گرفتن حداقل از 6 نفر پذیرایی کرده و همچنین دردسر پر شدن مخزن تفاله نیز وجود نداشته باشد. تیغه­ ی آبمیوه گیری مدل Kenwood JE880 Juicer همانند اغلب مدل­های آبمیوه گیری بروز دنیا دارای جنس استیل ضد زنگ بوده که فاقد دردسر زنگ زدن تیغه می­باشد. این وسیله دارای توانی برابر 2000 وات بوده و می‌توان گفت جزو قویترین نمونه‌های موجود در بازار می­باشد. قدرت توان بالای این آبمیوه­ گیری سبب می‌گردد تا با صرف نمودن زمانی طولانی برای آبمیوه گرفتن نگران داغ کردن موتور آن  نباشید.

 

3) آبمیوه گیری تفال مدل Tefal ZC500H38 Juicer

برند تفال از جمله غول‌های فرانسوی تولید کننده­ی لوازم خانگی محسوب می­گردد که هر ساله تعداد بسیاری از دستگاه‌هایش به سراسر جهان صادر می‌شوند. آبمیوه گیری مدل ZC500H38 Juicer از برترین تولیدهای کمپانی تفال در زمینه ­ی دستگاه‌های آبمیوه گیری است. این دستگاه از همان ابتدای ورود به بازار جهانی به سبب امکانات مختلفش از محبوبیت زیادی برخوردار گردیده است.

بدنه­ ی آن همانند اغلب آبمیوه گیری‌های بازار از جنس استیل می­باشد. مخزن آبمیوه گیری و نیز مخزن تفاله‌ که در این مدل به کار رفته است نیز گنجایشی هم اندازه و معادل یک لیتر دارند. توان مصرفی این دستگاه نیز کاملا متوسط و برابر 1000 وات می­باشد که این قدرت جهت یک خانواده­ ی چهار نفری کاملا کافی است. این مدل آبمیوه­ گیری به یک کوکتل‌ساز تجهیز گردیده است که این قابلیت حتی در بسیاری از مدل­های آبمیوه گیری معروف دنیا نیز به چشم نمی‌خورد. از اصلی ترین نقاط قوت این قابلیت نیز این بوده که 35 درصد از ویتامین­های میوه و سبزیجات را کاملا حفظ می‌نماید. همچنین از امکانات جانبی دستگاه آبمیوه گیری مدل ZC500H38 Juicer نیز وجود پارچ مخلوط کن بوده که دارای جنس پلاستیکی می­باشد و مقاومت خوبی نیز دارد.

 

4) دستگاه آبمیوه گیری فیلیپس مدل Philips HR1869 Juicer

کمپانی فیلیپس که تحت عنوان غول هلندی لوازم خانگی شناخته شده است، تجربه تولید بسیاری از انواع مختلف وسائل شخصی ، خانگی و الکترونیکی را در کارنامه­ ی پربار خود دارد. از این لوازم الکترونیکی می­توان به آبمیوه گیری فیلیپس اشاره نمود. شرکت فیلیپس سعی نموده است با تولید مدل­های آبمیوه گیری­هایی با قیمت متعادل و همچنین قابلیت­های متناسب، امکان خریدن این دستگاه‌ را برای همه قشر از مردم ایجاد نماید. آبمیوه گیری­های مدل Philips HR1869 Juicer، از جمله ­ی آبمیوه گیری‌های این برند می­باشند که امروزه به خوبی نام خود را در بازارهای جهانی بر سر زبان­ها انداخته اند.

هنگامی که این آبمیوه گیری را مشاهده می نمایید ، سبک طراحی خاص کمپانی فیلیپس نخستین نکته‌ای می­باشد که توجه بیننده را به خود جلب می‌نماید. جنس این دستگاه ترکیبی از فلز و پلاستیک فشرده بوده که زیبایی خاصی را برای آن به ارمغان می آورد. ظرفیت مخزن این مدل آبمیوه گیری برابر 2.5 لیتر است که با توجه به قیمت آن بسیار متناسب به نظر می‌رسد. ضمن اینکه مخزن تفاله نیز در این آبمیوه گیری تعبیه گردیده است که به آسانی قابل شست و شو می­باشد. تیغه­ی آن نیز همانند اغلب آبمیوه گیری‌ها از جنس استیل ضد زنگ می­باشد. توان این آبمیوه گیری کاملا متوسط بوده و معادل با 700 وات است که خود می­تواند نیاز یک خانواده ­ی کوچک را به آسانی برآورده نماید. تنظیماتی خاص نیز برای سرعت  این دستگاه ایجاد شده است که مطابق با نیاز می‌توان از دو سرعت زیاد و سرعت کم در هنگام آبمیوه گرفتن استفاده نمود.

 

5) دستگاه آبمیوه گیری فیلیپس مدل Philips HR1916 Juicer

کمپانی هلندی لوازم خانگی با تولید نمودن آبمیوه گیری مدل Philips HR1916 Juicer توانست علاوه بر ارائه­ی یک آبمیوه گیری بسیار قیمت مناسب در مقایسه با سایر آبمیوه گیری‌ها، قابلیت­هایی بسیار خوب را نیز عرضه نماید. این آبمیوه گیری کاملا از جنس پلاستیک فشرده تولید گردیده است که این خود از دلایل اصلی قیمت ارزانتر این وسیله می­باشد. ظرفیت مخزن آبمیوه­ی این دستگاه 1 لیتر است اما نکته­ی جالب درمورد این دستگاه مخزن تفاله‌ی ان می­باشد که دارای ظرفیتی برابر 2.1 لیتری بوده و سبب می­گردد از دردسر پرشدن مخزن تفاله در موقع آبمیوه گرفتن ممانعت بعمل آید.

تیغه­ ی این مدل آبمیوه گیری  نیز همانند سایر دستگاه‌های آبمیوه گیری از جنس استیل ضد زنگ است. اما تنظیمات خاص سرعت در این دستگاه با وجود قیمت ارزانتر آن نیز گنجانده شده است تا بتوان با دو سرعت متفاوت از این آبمیوه گیری استفاده نمود. از مهم ‌ترین نقاط قوت این مدل توان مصرفی‌ آن می­باشد که برابر با 900 وات بوده و در مقایسه با قیمت آن بسیار بالاتر از حد انتظار می­باشد. این آبمیوه گیری همانند سایر محصولات شرکت فیلیپس از نوآوری دور نیست و با کمک فناوری پاکسازی سریع دستگاه که در آن موجود است می‌توان به ساده­گی آبمیوه گیری خود را تمیز نموده و سپس مجددا مشغول آبمیوه گیری شد.

 

6) دستگاه آبمیوه گیری بوش مدل Bosch MES4000 Juicer

شرکت بوش از مطرح­ترین برندهای تولید لوازم خانگی می­باشد که با تولید آبمیوه گیری مدلMES4000 Juicer توانسته است توانمندی‌ خود را در بازارهای جهانی به اثبات برساند. این مدل  آبمیوه گیری دارای ترکیبی از فلز و پلاستیک فشرده با کیفیت بالا بوده که خود ظاهری بسیار جذاب و منحصر به فرد را ارئه می­دهد. مخزن آبمیوه­ ی این دستگاه ظرفیتی معادل 1.5 لیتر دارد که نکته­ی جالب در مورد آن، هوشمندی طراحان شرکت بوش در طراحی مخزن تفاله این آبمیوه گیری با ظرفیتی دو برابر مخزن آبمیوه­ ی آن یعنی 3 لیتر می­باشد که سبب گردیده است مقدار آبمیوه ی حاصل شده با میزان تفاله­ ی‌ خارج شده در مخزن کاملا هماهنگ باشد و از ایجاد دردسر در هنگام استفاده از آن جلوگیری نماید. درواقع شرکت بوش که همیشه تلاش نموده تا در تولید هر کالایی متفاوت عمل نماید، این بار نیز در تولید آبمیوه گیری تفاوت خود را در جنس تیغه ­ی آن اختصاص داده و تیغه‌ای با جنس سرامیکی را در این مدل آبمیوه گیری تعبیه نموده است.

این کمپانی همچنین تنظیمات سرعتی مطابق با حد انتظار در این آبمیوه گیری اعمال نموده است تا بتوان با دو سرعت کاملا متفاوت آبمیوه گیری را انجام داد. توان مصرفی در این مدل برابر با 1000 وات بوده و این آبمیوه گیری دستگاهی کاملا قدرتمند به حساب می‌آید. بعلاوه در آبمیوه گیری مدل Bosch MES4000 Juicer قابلیت­ها و فناوری‌هایی بسیار منحصر بفرد و کارآمد به چشم می‌خورد. امنیت این وسیله نیز کاملا هوشمند است و استفاده کنندگان فقط هنگامی می­توانند دستگاه را روشن نمایند که تمامی اجزاء آن کاملا سر جای خود ثابت گردیده باشند. این ویژگی از ایجاد هر گونه آسیبی به آبمیوه گیری کاملا ممانعت می‌نماید. مخزن تفاله­ ی این آبمیوه گیری نیز برای کاهش زحمت به ویژگی تخلیه­ ی خودکار مجهز شده است . البته ظرف مخزن تفاله­ ی آن نیز به آسانی قابل جدا شدن و شست و شو می­باشد.

 


آبمیوه گیری تک کاره بخریم یا چند کاره؟

 

7) دستگاه آبمیوه گیری پاناسونیک مدل Panasonic MJ-DJ31 Juicer

کمپانی پاناسونیک که از نظر قدمت به بزرگ خاندان تکنولوژی مشرق زمین معروف است این بار دست به کاری بزرگ زده و محصولی چند منظوره و با کیفیت بالا ولی هم قیمت با سایر آبمیوه گیری‌های تک منظوره را به بازار عرضه نموده است که دارای فروش شگفت انگیزی نیز می­باشد. آبمیوه گیری مدل Panasonic MJ-DJ31، تنها یک آبمیوه گیری ساده نبوده و در کنار عمل آبمیوه گرفتن، دارای مخلوط کن و آسیابی با کیفیت نیز در یک دستگاه می­باشد.

بدنه این دستگاه از جنس استیل و پلاستیک فشرده بسیار با کیفیتی بالا بوده و با توجه به سه منظوره بودن آن می­توان وزن بالا و در حدود 7 کیلوگرم را از آن انتظار داشت. مخزن آبمیوه ی این آبمیوه گیری 1.5 لیتر ظرفیت داشته و همراه مخزن تفاله­ ی 2 کیلوگرمی آن می­تواند تجربه­ ی خوبی را برای استفاده کنندگان به ارمغان آورد. همچنین این دستگاه دارای پارچ مخلوط کنی از جنس شیشه بوده که 1.5 لیتر ظرفیت دارد. تنظیمات سرعتی نیز در این دستگاه اعمال شده است که به 2 سرعت کم و زیاد محدود می‌گردد. همچنین آبمیوه گیری Panasonic MJ-DJ31 Juicer دارای توان مصرفی برابر با 800 وات می­باشد که کاملا مناسب در نظر گرفته شده است. اگرچه جنس تیغه­ی این آبمیوه گیری استیل ضد زنگ بوده ولی دندانه‌هایی در این دستگاه موجود است تا توانایی رنده کردن میوه را نیز دارد.

 

8) دستگاه آبمیوه گیری پاناسونیک مدل  Panasonic MJ-DJ01 Juicer

شرکت پاناسونیک با ارائه نمودن این محصول در تلاش است تا با تولید محصولی ارزانتر ، همه ­ی قابلیت‌های مورد نیاز جهت یک آبمیوه گیری را نیز فراهم نماید که اتفاقا در این زمینه کاملا موفق نیز عمل نموده است. این آبمیوه گیری دارای جنسی از استیل ضد زنگ می­باشد که ظاهری ساده و زیبا را به آن بخشیده است. مخزن آبمیوه ی این دستگاه دارای 1.5 لیتر گنجایش بوده و با مخزن 2 لیتری تفاله­ ی آن هماهنگی قابل قبولی را ایجاد می­نماید.

تیغه ­ی این آبمیوه گیری نیز همانند اکثریت آبمیوه گیری معرفی شده در این مقاله جنسی از استیل با کیفیت و ضد زنگ دارد. توان مصرفی این مدل برابر 800 وات می­باشد که با توجه به قیمت آن کاملا قابل تحسین است. همچنین تنظیمات 2 سرعته بودن فرایند آبمیوه گیری نیز در این دستگاه اعمال گردیده  است تا بتوان با دو سرعت کم و زیاد آبمیوه گیری را انجام داد. در واقع این مدل نیز مانند برادر بزرگ‌تر و گران قیمت‌تر خود دارای دندانه‌های خاصی جهت رنده نمودن میوه ها در موقع آبمیوه گیری می­باشد.

 

9) دستگاه آبمیوه گیری براون مدل Braun J700 Juicer

برند براون که از برندهای با کیفیت آلمانی در زمینه­ ی تولید لوازم خانگی می­باشد دست به تولید آبمیوه گیری بسیار باکیفیت و خوش قیمتی زده است که به بازار های جهانی عرضه گردیده است. آبمیوه گیری Braun J700 Juicer یک دستگاه کوچک اما بسیار کاربردی می­باشد که دارای جنسی از استیل و پلاستیک و مخزن آبمیوه ی 1.25 لیتری همراه با مخزن تفاله ی 2 لیتری است که هماهنگی خوبی برای آبمیوه گرفتن به وجود آورده است. استیل ضد زنگ به کار رفته جهت تولید تیغه ­ی این آبمیوه گیری نیز چیزی را در ارائه­ ی محصولی مناسب کم نمی گذارد.

این دستگاه دارای تنظیمات سرعتی با دو سرعت می­باشد تا با توجه به قیمت پایین آن از فناوری روز دنیا پایین‌تر نباشد. نکته­ ی جالب درباره این آبمیوه گیری موتور بسیار قدرتمند آن با توان 1000 وات بوده که نه تنها مشتری را ناامید نمی‌کند، بلکه بسیار فراتر از حد انتظار نیز ظاهر می‌گردد. همچنین  از دیگر نکات قابل توجه درمورد این آبمیوه گیری این است که با توجه به ابعاد کوچک آن، به آسانی توانایی شست و شو توسط  ماشین‌های ظرفشویی را نیز دارد.

 

10) دستگاه آبمیوه گیری پارس خزر مدل Pars Khazar Tiger Juicer

شرکت پارس خزر از قدیمی ‌ترین و با کیفیت ‌ترین برندهای ایرانی تولید کننده لوازم خانگی می­باشد که موفق گردیده تا آبمیوه گیری بسیار ارزان قیمت و با کیفیتی را به بازار ایران وارد نماید. آبمیوه گیری Pars Khazar Tiger Juicer دارای جنس فلز و پلاستیک بوده و همچنین ابعادی کوچک و وزنی نسبتا پایین دارد. مخزن آبمیوه ی آن دارای ظرفیتی برابر 1 لیتر بوده و از نقاط قوت این مدل دستگاه نیز می توان به مخزن 2 لیتری مخصوص تفاله‌ی آن اشاره نمود که دردسر خالی نمودن متعدد این مخزن را به حداقل می­رساند.

تیغه ­ی این آبمیوه گیری از جنس استیل ضد زنگ است و دارای کیفیتی کاملا قابل قبول می­باشد. همچنین این دستگاه تنظیمات سرعت قابل قبولی نیز دارد تا مانند دستگاه‌های بروز دنیا بتوان با دو سرعت متفاوت به آبمیوه گیری پرداخت. توان مصرفی آن برابر با 700 وات می­باشد که با توجه به قیمت شگفت انگیز آن کاملا راضی کننده است. از دیگرویژگی‌های خاص آبمیوه گیری پارس خزر تعبیه ­ی دو سوییچ ایمنی در آن است که سبب می‌گردد  این دستگاه فقظ در صورتیکه درپوش بالایی آن در جای خودش قرار گرفته باشد شروع به کار نماید.

 

جمع بندی

ما در این مقاله سعی نمودیم تا طیفی بسیار گسترده‌ از برترین آبمیوه گیری‌های موجود در بازار از لحاظ قیمت و امکانات را به شما معرفی نماییم. این مدل  آبمیوه گیری ها با توجه به نیاز خانواده‌های پرجمعیت و کم جمعیت و البته اقشار مرفه و متوسط جامعه معرفی گردیده اند تا مشتریان با هر سطح درآمدی بتوانند محصولی مناسب برای خانه و خانواده خود انتخاب کنند. بطور یقین با وجود این گستره از محصولات می‌توان بهترین انتخاب را انجام داده و از آن اطمینانِ خاطر کسب نمود.

 

 

 


نظرات کاربران