;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

بهترین سشوارهای سال 2019

1398/9/14 - 01:03 ب.ظ

ممکن است شما از رفتن به آرایشگاه خسته باشید و می‌خواهید موهایتان در در منزل و با حوصله حالت بدهید. یا ممکن است سالن آرایش داشته باشید و برای موها به یک سشوار خوب و باکیفیت و مهم تر از همه با دوام احتیاج دارید. موی شما دارای چه جنس و چه حالتی می باشد؟ آیا برای شما قدرت سشوار و اهمیت دارد؟ همانگونه که می دانید، عوامل متنوعی هست که موقع انتخاب و تهیه با کیفیت ترین سشوار 2019 باید به آن توجه نمود. با توجه به موارد و مزایای استفاده اقسام دستگاه موتور سشوار، قیمت و عملکردهای لازم برای مصرف کنندگان و همچنین گونه هایی که در فروشگاه های ایران وجود دارد، در اینجا ما به شما هم راهنمایی در معرفی اقسام دستگاه سشوار، و هم معرفی عالی ترین سشوار 2019،ارائه می نماییم.

راهنمای انتخاب عالی ترین و باکیفیت ترین سشوار

دستگاه سشوار یا خشک کننده و حالت دهنده ی مو در اقسام کارکردها، قیمت، وزن، نوع موتور و وسایل و امکانات دیگر وجود دارد که جهت تهیه ی سشواری خوب و ایده آل باید به احتیاج و امکانات ضروری و یا بلااستفاده هر یک از آنها دقت نمود. ممکن است قبلا، فقط میزان قیمت و مقدار حرارت باد سشوار معیار تهیه عالی ترین سشوار بوده است ولی در حال حاضر، مردم به سلامت و زیبای موهایشان بیشتر اهمیت می دهند برای همین با استفاده و کارکرد انواع سشوار باید آشنایی داشت. موارد ذیل برای تهیه ی یک سشوار عالی به شما کمک می کند:

توان ایجاد باد و پرتاب آن: توان و قدرت هرچه بیشتر موتور سشوار سبب می شود در زمان کمتری از آن استفاده نمود و در نیتجه آسیب کمتری به مو وارد خواهد شد. ما توان موتور را از نوع سشوار در می یابیم. در کل دو شکل موتور دارای سیستم برق AC و DC موجود می باشد که نوع اول توانی 4 برابر در مقایسه با نوع دوم در مقدار قدرت ایجاد باد دارا می باشد، ولی نوع دوم دارای صدا و لرزش کمتری می باشد. اگر موهای شما کلفت می باشد نوع موتورd با قدرت 1600 تا 2000 وات را بکار ببرید ، کسانی که موهای ظریف و معمولی دارند از نوع موتورهایی با قدرت 1200 تا 1500 وات را می توانند بکار ببرند.

فیلتر: اکثر دستگاه های سشوار جهت اینکه از داخل شدن گرد و غبار و مو ممانعت نمایند دارای یک فیلتر می باشند. این قطعه سبب دوام و عمر بیشتر دستگاه سشوار می شود ولی مورد مهم دیگری که در اینجا وجود دارد جدا کردن و عوض شدن این قطعه می باشد تا اگر آلوده شد، به راحتی شسته و یا عوض شود.

بدنه سشوار: اخیرا در بازار جنس سرامیکی آنها به عنوان عالی ترین سشوار محسوب می شوند، آنها دارای قدرت زیادی در پخش حرارت می باشند، هرچند انتخاب های دیگری مانند جنس فلزی یا پلاستیکی موجود است که در رده ی کمتری هستند.

طراحی سیستم: دو نوع تکنولوژی در بهتر شدن عملکرد دستگاه سشوار موجود است، یک تکنولوژی «یونی» که با آزاد کردن یون منفی، سبب می شود در وقت کمتری مولکولهای آب بشکنند و قادر به جدا شدن باشند اما در لایه‌های مو رطوبت محو نمی شود. نوع «تورمالین» از فلزی جهت بیشتر شدن عملکرد یون‌های منفی استفاده می شود. تکنولوژی تورمالین مثل نوع یونی در به وجود آمدن یون منفی استفاده می شود و دارای بازده بهتری نسبت به نوع اول می باشد ولی عملکرد آن فقط هنگام تولید دمای زیاد می باشد.

سبک دستگاه سشوار: در کل دو سبک سشوار حرفه‌ای یا ساده موجود است که تفاوت این دو نوع در قدرت نوع حرفه‌ای در مقایسه با نوع معمولی خانگی می باشد. نوع حرفه‌ای در وقت کمتر با پرتاب باد قوی و دوام بیشتر موهای را خشک می کند ولی نوع ساده دارای حجم کمتر و همچنین قیمت کمتری می باشند.

وزن و ظرفیت سشوار: اگر می خواهید سشوار دوام بیشتری دارا باشد، پس وزن و نوع طراحی آن، را در نظر بگیرید.  مورد دیگر، درازای سیم سشوار می باشد که راحت تر جابجا شود. راحتی استفاده ی سشوار حرفه ای سبب می شود نبود در کاربرد امکانات این نوع سشوارها سردرگم نشوید.

تکنولوژی سشوار: هرکدام از آنها با در نظر گرفتن نوع آن تکنولوژی مختلفی را جهت خشک و یا  حالت دادن به موها بکار می برد که هریک از روش ها امتیاز و نواقص مخصوص خود را دارا می باشند.

لمس ایمن بدنه: در دستگاه، حرارت مناسب بدنه با اینکه حرارت زیادی به وجود می آید ولی قابلیت لمس توسط کاربر را دارا باشد تا کاربر،  راحت تر سشوار را لمس نماید.

تنظیم حرارت اتوماتیک: این امکان برای نظارت بر حرارت دستگاه سشوار و ثابت بودن این دما جهت هماهنگی مراحل حالت دادن به مو می باشد.

قابلیت ها و امکانات دیگر: علاوه بر توانایی های اصلی، احتمالا امکانات و توانایی های اضافی دیگری هم که در ذیل آمده مورد نیاز باشد:

پخش کننده: این امکان جهت جدا کردن موها از هم و بیشتر شدن حجم آنها بکار می رود. هنگامی که به خشک کردن موها بدون عوض شدن حالتشان نیاز دارید، این وسایل کاربرد دارند.

با بخار خشک کردن مو: جهت راحت تر نرم نمودن مو همراه کمتر شدن آسیب به مو بکار می رود.

جمع کننده هوا: این قطعه جهت جمع کردن جریان هوا از راه شیار کوچک برای قدرت بیشتر حالت دادن به مو می باشد.

1) دستگاه سشوار بابیلیس مارک Babyliss BABFB1BE

اگر می خواهید مدت زیاد و سریع برای کاربران زیادی آن را استفاده نمایید، این سشوار حرفه‌ای عالی می باشد. مارک BABFB1BE به دلیل دارا بودن موتور خیلی سریع قادر به خشک کردن مو در کمترین مدت بدون آسیب به آن می باشد. همه ی این خصوصیات، سشوار «بابیلیس» را به عالی ترین نوع جهت کاربرد در سالن های آرایشی مبدل نموده است. در سالن ها به کاربرد طولانی مدت و یا بدون خاموش کردن سشوار جهت استفاده برای موهای بلند و یا کاربران زیاد می باشد که در این حالت، این نوع سشوار با عملکرد 10 هزار ساعتی خود، کالایی مقاوم محسوب می شود.

2) دستگاه سشوار مدل پاناسونیک Panasonic NA65 Nano

لوازم الکترونیکی کمپانی «پاناسونیک» در اقسام شکل و کاربردها با کیفیت عالی، دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد ولی علاوه بر کیفیت عالی این وسیله، مزایای ویژه ی آن، کاربرد تکنولوژی نانو جهت سرعت خشک کردن مو بدون آسیب به آن‌ها می باشد. این دستگاه با آزاد کردن «یون منفی»، سبب می شود در کمترین مدت ملکولهای آب شکسته شوند که به این شکل، در مدت کمی سبب بخار و یا جدا شدن از مو می شوند. جهت کمتر شدن اثرات منفی دستگاه سشوار به مو باد سرد آن را هم می توان برای حفظ نرمی مو هم بکار برد.

3) دستگاه سشوار مدل والرا Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

برای یک سشوار معمولی خانگی 1200 ساعت کار ایده آل می باشد، مارک «سوئیس بی‌صدا 6500 والرا»، دستگاهی کم لرزش با صدای کم و دارای قابلیت پرتاب هوای سرد و گرم در اقسام مختلف می باشد که دارای طراحی دورانی می باشد. در این دستگاه کاربرد سیستم پخش یون منفی سشوار نیز وجود دارد که سبب می شود در کمترین زمان با حفظ رطوبت لازم، موها را خشک نماید. اگر می خواهید دستگاه را در جای شلوغ بکار ببرید و صدای سشوار اذیت دیگران نکند، این نوع از عالی ترین سشوار 2019 برای کاربرد خانگی می باشد.

4) دستگاه سشوار بابیلیس مدل Babyliss 6000E Professional

این نوع از پرامکانات‌ ترین و حرفه‌ای ترین دستگاه سشوار در بازار می باشد که به خاطر وجود موتور AC با سیستم EC، حرارت ثابت و کنترل شده ای را در مدت مصرف به استفاده کننده خواهد داد که حالت‌ دادن به موها به طور هماهنگ انجام خواهد گرفت. این وسیله که از عالی ترین سشوار 2019 محسوب می شود، دارای توانایی ساخت یون منفی را به همراه حفظ حرارت مناسب را برای موها می باشد که هم زمان خشک شدن موها را کاهش می دهد و هم به آنها آسیب نخواهد زد. عالی بودن بدنه این وسیله همینکه لمس شود، مشخص می شود، بدنه ی با کیفیت این مدل علاوه بر حفظ کامل قطعات سشوار، از انتقال حرارت داخل از داخل به روی آن جلوگیری می نماید.

5) دستگاه سشوار مدل والرا Valera Swiss Metal Master Professional

این نوع یک مدل حرفه‌ای می باشد که برای کاربرد آن به شکل حرفه‌ای یا خانگی جهت اقسام  استفاده ها موجود می باشد. دارا بودن حالت‌های بسیار جهت پرتاب باد و کنترل بی شمار مقدار حرارت، خشک شدن و حالت دادن های مختلفی را با آن می توان انجام داد. این دستگاه سشوار دارای بدنه فلزی می باشد که حرارت روی آن هرگز احساس نمی شود. به دلیل وزن کم سشوار، نگه داشتن آن آن در طولانی مدت نیز میسر می باشد.

6) دستگاه سشوار پاناسونیک مدل Panasonic NE84 Professional

این دستگاه از پرتوان ترین سبک های عالی ترین سشوار 2019 می باشد که دارای قدرت 2500 وات می باشد. این دستگاه پر توان به دلیل قدرت زیادش، کاربرد حرفه‌ای آن در استفاده ی تجاری موجود است، با این وجود این کالای باکیفیت از مدل پاناسونیک با قیمت مناسب عرضه می شود. توان زیاد وسیله، به دلیل وجود سیستم محافظی که در آن موجود می باشد،به موها آسیب نخواهد زد. سنسور اتوماتیک حرارت، قابلیت تنظیم حرارت کافی را دارد و از جریان هوا با حرارت بالا برای مو جلوگیری می نماید. ساختار پخش یون منفی، سبب محافظت از رطوبت موها شده و از خشک شدن کامل آن‌ها جلوگیری می نماید که برای همین، آن را جهت حجم  و یا حالت دادن به مو به آسانی می‌توان بکار برد.

7) دستگاه سشوار پریمولوسی مدل Primo Luce Tormalionic 3500 Professional

دستگاهی پرتوان و صنعتی که از ساختار ارگونومیک و پرطرفدار جهت کاربرد در زمان طولانی طراحی و توسعه داده شده است. موتور پرقدرت این سشوار مدل AC می باشد که سبب به وجود آمدن قدرت 2500 وات جهت خشک نمودن سریع موها خواهد شد. اگر می خواهید برای سالن زیبایی سشوار تهیه نمایید، این نوع به دلیل دارا بودن فیلتر از ورود شی خارجی به سشوار جلوگیری نموده و جهت استفاده در محیط های آلوده به این چیزها مناسب می باشد. کابلی که انرژی این وسیله را تامین می نماید 3 متر می باشد که سبب راحتی کاربرد آن هنگام جابه جا شدن می شود.

8) دستگاه سشوار فیلیپس مدل Philips HP8232

HP8232 دستگاهی چندکاره می باشد که دارای کاربرد خانگی می باشد که با نتیجه ای مانند کارکرد دستگاه های آرایشگاه ها، می توان آن را بکار برد. این نوع سشوار به دلیل دارا بودن موتور DC کم لرزش و دارای صدای خیلی کم می باشد که بریا همین خیلی راحت قادرید آن را در منزل و جاهای عمومی به کار برد. اقسام هادی باد جهت سبک های حالت دادن های متفاوت همراه این وسیله موجود است که جهت حجم دادن، فر دادن و بیشتر شدن کلفتی مو آن را بکار برد.

9) دستگاه سشوار رمیتگتون مدل Remington AC9096 Professional

اگر می خواهید موهایتان در طول روز حالت داشته باشد ولی توانایی رفتن به سالن ها برای هر روز را ندارید، لذا توصیه ما این است که وسیله ی جدید کمپانی «رمینگتون» را بکار ببرید. این نوع قدرتمند با قدرت 2400 وات با بهره مندی از جنس بدنه ی سرامیکی ، قابلیت به وجود آمدن 90 درصد بیش‌تر یون منفی را در مقایسه با انواع معمولی خود دارا می باشد که این امر در حالت دادن راحت تر و ایده آل موها، کمک خواهند نمود. علاوه بر چند نوع متفاوت پرتاب باد با انواع و حالت متنوع، جهت پرتاب پرتوان باد یک وسیله ی«توربو» موجود می باشد تا کارکرد وسیله به طور برجسته و معلومی، تقویت شود. با اینکه این نوع مدل دارای موتور پرتوان با مدل AC می باشد ولی دارای وزن و حجم کمی می باشد که به خاطر ساختار ارگونومیک و باکیفیت به لحاظ لمس، امکان امکان نگه داشتن آن برای مدت زیاد راحت می باشد.

10) دستگاه سشوار رمینگتون مدل Remington AC5999 Professional

اگر دارای موهای مجعد و «وِز» هستید، بنابراین، مارک AC5999 از کمپانی «رمینگتون» به عنوان عالی ترین دستگاه های سشوار‌، که جهت کمتر شدن ناصافی و وز بودن مو مناسب می باشد انتخابی ایده آل خواهد بود. این کالا می تواند ناصافی و وز بودن مو را تا 90 درصد کاهش دهد که از مدل های دیگر سشوارهایی که در بازار وجود دارند خیلی بیشتر است، با وجود تکنولوژی پخش یون، این قابلیت در کم شدن ناصافی مو با خشکی و شکنندگی همراه نخواهد بود و در نهایت موها صاف و نرم می شوند. فیلتری که در آن وجود دارد دارای توانایی عوض شدن است تا جلوی داخل شدن گرد و غبار را به دستگاه بگیرد و در نهایت، این امر سبب دوام و طول عمر آن می شود.

نتیجه گیری

تهیه ی عالی ترین دستگاه سشوار ۲۰۱۹ با مارک و کاربرد مخصوص نیازهای متنوعی در تهیه دستگاه موجود می باشد، حجم و وزن دستگاه سشوار مهم تر می باشد یا توان آن؟ اول نوع احتیاج را تعیین کنید و بعد به تهیه ی نوع استفاده دستگاه معمولی یا حرفه‌ای نمایید. مورد مهم دیگر شرکت تولید کننده ی دستگاه سشوار می باشد که بی شک بر قیمت موثر خواهد بود، مدل بابیلس، پاناسونیک و رمینگتون از پرطرفدارترین انتخاب ها محسوب می شوند که در خلاقیت و عرضه دستگاه های سشوار با حداقل آسیب به مو وعالی ترین عملکرد، در رتیه ی اول قرار دارند.