;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

معرفی بهترین پرینتر های عکس گوشی هوشمند

1398/8/23 - 4:13 بعد از ظهر

چاپگرهای گوشی وسایلی با عملکرد بسیار بالا می باشند که در بر حسب موقعیت های مختلف استفاده می شوند و به خاطر کوچکی و قابل حمل بودن، خیلی پرطرفداراند. در اقسام مارک ها چاپگر گوشی تولید شده و می تواند تصاویری چاپ نماید که با گوشی گوشی هوشمند خود گرفته و یا فیلم گرفته اید. اکثرا این چاپگرها با NFC، وای فای و بلوتوث به گوشی وصل شده و از همین طریق فرآیند انتقال تصویر به چاپگر هم انجام می شود.

راهنمای تهیه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۹، همان قدر که برای داشتن بهترین انتخاب می تواند پرکاربرد باشد، چاپگرهای گوشی هم بسیار مهم هستند. در این متن بعضی از چاپگرهای گوشی را معرفی می نماییم که دارای کاربردی راحتی می باشند و تصاویر باکیفیتیرا چاپ می کنند.

 

1-دستگاه چاپگر Polaroid Zip پولاروید زیپ

این نوع از چاپگر گوشی به آسانی با وای فای، NFC و یا بلوتوث اتصال می یابد. شما از گوشی هوشمند یا تبلت می‌توانید تصاویرتان  را به چاپگر پولاروید زیپ بفرستید و عکس‌های رنگی یا سیاه و سفید را در ابعاد ۲ در ۳ بگیرید. پرینت عکس در این نوع دستگاه پرینت با فناوری Zink Zero انجام می گیرد. خوب است بدانید که این نوع چاپگر گوشی با هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید همخوانی دارد. این نوع چاپگر گوشی حافظ منافع محیط زیست است و بدون احتیاج به کارتریج، چاپ را انجام می‌دهد. علاوه بر این عکس های چاپی با این دستگاه، طول عمر  و کیفیت بالایی در مقابل حرارت، نور و رطوبت دارا می باشند. (اکثر عکس های چاپی با تکنیک چاپ معمولی، بعد از چندین سال کیفیت و رنگ اولیه شان از بین می رود.)

۲- دستگاه چاپگر Kodak Mini 2 HD گوشی کوداک مینی2 اچ دی

این نوع چاپگر دارای سایزی کوچک می باشد و اسان و راحت حمل می شود. چاپگر گوشی Kodak Mini 2 HD ، برای استفاده هر دو پلت فرم آی او اس و اندروید بکار می رود. این نوع چاپگر را با NFC یا بلوتوث به گوشی هوشمند و تبلت می‌توانید وصل کنید. عکس های مورد نظر با چاپگر می‌توانید ، کیفیت بسیار ممتاز و مطلوبی دارند و نزدیک به ۱۰ سال عمر می کنند. ولی نقطه ضعف این چاپگر جیبی را کارتریجی بودن و در نتیجه هزینه های اضافی داشتن چاپ تصاویر معرفی کرد. البته چاپگرهای کارتریجی با توجه به ساختار خود؛ اکثرا دارای کیفیت تصویری مطلوب‌تری می باشند و کوداک مینی2 اچ دی هم مستنثی از این قاعده نمی باشد. این نوع چاپگر در رنگ‌های متنوع تولید شده است و اگر می خواهید یکی از آن مطابق با دنیای زنانه را تهیه نمایید، می توانید مدل صورتی چاپگر سفارش دهید.

۳- دستگاه چاپگر گوشی Fuji Instax Share Sp-2

این نوع دستگاه چاپگر گوشی تصاویر با کیفیت بسیار بالا گرفته و به گوشی هوشمند یا تبلت شما با بلوتوث متصل می شود. پرینت هر عکس در آن ۱۰ ثانیه زمان می برد و پرینت بدون واسطه و یکباره از شبکه‌های اجتماعی متنوع هم در آن امکان دارد. نقطه ضعف چاپگر Fuji Instax Share SP-2 ابعاد نسبتا بزرگ‌تر آن می باشند. بگونه ای که دیگر این چاپگر را یک چاپگر جیبی گوشی نمی‌توان دانست و کمی زحمت جهت حمل و نقل آن دارید.

باتری این نوع پرینتر توانایی مجدد شارژ  داشته و توسط کابل یو اس بی، شارژ خواهد شد.

 ۴-چاپگر گوشی Canon IVY

چاپگر گوشی Canon IVY مارکی دارای کیفیت ساخت و رزولوشن تصاویر عالی  و مطمئن می باشد. این نوع چاپگر کوچک می باشد و خیلی راحت در کیف دستی شما جای می گیرد. این چاپگر کوچک برای هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید مورد استفاده است. هرچند اندروید باید از نسخه ۴٫۴ و بالاتر باشد و iOS 9 و بالاتر از ان هم روی گوشی هوشمند آیفون موجود باشد. فناوری پرینت این مدل مبتنی بر Zink Zero است و بدون کارتریج می باشد. در ارتباط با این چاپگر شعار کانن  این است که: “اگر تصویری دارای ارزش گذاشتن در اینستاگرام است، پس ارزش چاپ شدن را هم دارد!“

۵-چاپگر گوشی Hp Sprocket

این نوع چاپگر دارای کیفیتی  قابل توجه می باشد و در لیست ایده آل ترین چاپگرهای گوشی می باشد. HP Sprocket یک چاپگر با چاپ مستقیم از اینستاگرام است و پرکاربردترین نوع آن در این مدل می باشد. اتصال آن با بلوتوث بوده و به گوشی و تبلت راحت متصل می‌شود. همچنین مصرف کننده امکان کاربرد نرم افزار HP Sprocket (رایگان) را هم دارد و تصویر خود را به شکل دلخواه می‌تواند تغییر دهد.

عکسهای مورد نظر چاپگر اچ پی اسپروکت، در اندازه ی ۲ در ۳ پرینت می شوند و در آن کاغذهای پشت چسب‌دار می‌توانید بکارببرید. (البته برای اینکه بهترین کیفیت را دریافت کنید، کاغذهای پشت چسب‌دار اصل برند اچ پی بکاربرده و تصاویر با ماندگاری دراز مدتی بگیرید.)

۶-چاپگر گوشی کوداک داک Kodak Dock

چاپگر گوشی کوداک داک با متصل شدن وای فای به گوشی‌ و تبلت‌های اندروید و آی او اس، کار می کند. این نوع چاپگر خاصیت منحصر به فردی دارا است که تصویر را در سایز بزرگ می‌تواند پرینت کند و این، سبب شده تا از سایر چاپگرهای گوشی متمایز شود. جهت کاربرد این چاپگر، فقط باید عکس را جهت چاپ روی گوشی همراه انتخاب نمایید. بعد گوشی را در قسمت داک این چاپگر گذاشته و دکمه پرینت را بزنید. بعد از لحظاتی، تصویر را تحویل بگیرید. این چاپگر با رابط Micro USB به دستگاه‌های دیگر وصل می شود و دارای توانایی پرینت عکس از دوربین های عکاسی هم می باشد.

همچنین، با توجه به اینکه چاپگر گوشی Kodak Dock، کارتریج رنگی دارد؛ تصاویر را با کیفیت بسیارزیاد  پرینت می گیرد.

۷-چاپگر HP Officejet 200

این مدل توانایی پرینت تصاویر در اندازه های متنوع می باشد و به چاپ در سایز کوچک محدود نمی شود. به دو حالت کابل یو‌اس‌بی و وای فای می‌تواند متصل شود. چاپ تصاویر در آن به کیفیت ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi می باشد. این مدل نیز  از چاپگرهای HP کارتریجی بوده و به همان میزان تصاویر با طول عمر بالا با کیفیت و با دوام پرینت می گیرد.

۸-چاپگر گوشی Polaroid Mint

این مدل دارای فناوری چاپ تصاویر Znk می باشد. جهت متصل شدن آن به گوشی‌های هوشمند ، از اپلیکیشن Polaroid می‌توانید بکار ببرید و اگر می خواهید دارای تغییر کوچکی هم روی تصاویر باشید. بعد  از تهیه تصویر و ویرایش (در صورت نیاز)، در مدت  کمتر از یک دقیقه؛ عکس با  چاپگر Polaroid Mint پرینت می شود.

۹-چاپگر SereneLife PICKIT20

این مدل برای ، آی پد و گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند اندرویدی و آیفون ، مورد استفاده است. وزن واندازه ی جیبی و سبک آن، SereneLife را به چاپگری مناسب و قابل حمل و نقل، مبدل کرده است. با شارژ کامل باطری، هر دفعه امکان چاپ ۲۵ تصویر را با این دستگاه را دارید. این چاپگر گوشی بدون کارتریج است و برای شما هزینه اضافی در بر نخواهد داشت. جهت کاربرد آن و دارا بودن بالاترین استفاده، فقط باید اپلیکیشن PICKIT را دانلود کنید و قابلیت‌های ویرایش تصاویر آن را هم بکار ببرید

۱۰-چاپگر Paperang P1

چاپگر گوشی Paperang P1، با بلوتوث گوشی هوشمند یا تبلت وصل شده و کمتر از یک دقیقه تصاویر را پرینت می گیرد. علاوه بر این مدل پیپرانگ دارای باطری لیتیومی قابل شارژ می باشد.

مواردی جهت تهیه ایده آل ترین چاپگر گوشی

جهت تهیه هوشمندانه موقع خرید چاپگر گوشی، اول به استفاده خود دقت نمایید. چه میزان و یا تعداد از چاپ تصویر در روز یا هفته، دارا هستید؟ کیفیت تا چه حد برایتان  مهم است؟ تصاویر تا چه مدت طول عمر خواهند داشت؟ اندازه چاپگر و وزن آن، هم موردی مهم است که باید به آن توجه کرد.

با توجه به همه این موارد، یکی از  این چاپگرها انتخابی مناسب در بین مشهورترین و معتبرترین برندها می‌تواند باشد.