;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

چگونگی خرید اکسسوری زنانه لاکچری و جذاب

1398/6/23 - 4:19 بعد از ظهر

اکسسوری های زنانه لاکچری و مورد پسند و همچنین  شیک، قسمت لاینفک از تیپ های بانوان مشکل پسند را شامل می شود که جهت ساخت ترند و لباسشان همیشه از آراستگی هایی جهت  کامل کردن تیپ خود استفاده می کنند. اکسسوری زنانه ، بخش زیادی از وسایل را نسبت به اکسسوری مردانه شامل می شود که شال  و روسری و بدلیجاتی مانند گوشواره های کریستال و لباس های پرمعنای فصول سال، را نیز شامل می شود. اگر  می خواهید تا به نسبت  تهیه  اکسسوری زنانه برای کامل شدن تیپ خود بهره ببرید، این متن به شما ۱۵ نکته با اهمیت در جذابیت با اکسسوری معرفی می کند.

 

 

اکسسوری چیست؟

اکسسوری  یا به زبان انگلیسی: ACCESSORY، کلمه ای خارجی می باشد که به هر آنچه که اضافه به چیز دیگری شود و وصل به آن شود موسوم است. در زمینه فشن، این کلمه در در دهه های اخیر خیلی استفاده شده و قسمت لاینفک از  تیپ های لاکچری و مراسمی و با کژوال  مردانه و خانم های شیک پسند را شامل می شود. اکسسوری  در جهان رنگارنگ ترند و فشن، توسط هر چیزی الا لاس که برای تزیین تیپ کاربرد دارد، به اکسسوری موسوم است. در حقیقت نقش مهم اکسسوری، کامل شدن مد در مراحل ساختار تیپ می باشد. بدین معنی که شما جهت شیک بودن تیپتان، بعد از بر تن کردن لباس، از تزییناتی برای آستن استایل بهره می برید تا گیرایی استایل شما بیشتر شود. پس، اکسسوری در عرصه مد می توان، وسیله ای جهت کامل شدن تیپ اصلی به شمار آورد.

اکسسوری زنانه به چه معناست؟

اکسسوری زنانه در حقیقت وسایلی تزیینی می باشد که خانم ها مخصوصا خانم های جوان برای کامل شدن تیپ از آن استفاده می کنند. به طور مثال  اکسسوری  بانوان ممکن است شالی که با زنجیرهای  نقره ای ریز آراسته شده باشد.  یا گوشواره های  سنتی  آمریکای  لاتین باشد که استایل شیکی برای تیپ های کژوال تابستانی به شمار می آید.  یا عینک های آفتابی باشد که فرمشان نیز مانند شکل تلفن های همراه، با STUD های رنگی  آراسته شده باشد و ترکیب رنگ جالبی با شال و گردن بند و دستبند را به یاد می آورد. اکسسوری های بانوان نسبت به استایل های آقایان رنگی تر و متنوع تر می باشد و طبعا، گیرایی زیادی را برای ساختار تیپ را به ارمغان خواهد آورد.

اکسسوری بانوان : شال و روسری

خانم هایی که فقط اکسسوری زنانه  آنها، شال و روسری  طرح دار یا ساده می باشند بسیارند. طرز  بستن شال و روسری، دارای توضیحات زیادی می باشد.  با بستن زیبای آن، معمولی ترین و کم قیمت ترین استایل و تیپ ها را می توان به انتخاب های شیکی مبدل کرد که بی شک اشکال بسیاری از انها را مشاهده کرده اید. برای خانم های ایرانی، مخصوصا در فضاهای شلوغ، ترکیب  چندرنگی از رنگ شال و روسری برای کمدهای لباس شیک پوشان پیشنهاد می شود تا همیشه  برای گزینه های عجله ای، تنوع رنگ جالبی از شال و روسری را داشته باشند.

اگر می خواهید اکسسوری زنانه ارزان قیمت و لاکچری دارا باشید، با شال و روسری خیلی خوب قادرید بازی کنی و تنوع جالبی را به وجود آورید.با کمک صفحه لیست قیمت روسری در سایت ایمالز از قیمت انواع روسری در فروشگاههای مختلف مطلع شوید

اکسسوری زنانه : ساعت

ساعت معمولا اکسسوری خیره کننده و جذاب  در ساختار تیپ مخصوصا با دستبندهای شیک به شمار می آید. ساعت ها، دارای قیمت های مختلفی می باشند  و در تهیه ان به عنون یک اکسسوری که مکمل استایل می باشد، باید توجه داشت، زیرا که نقش تزیینی آن بیش از استفاده فنی آن خواهد بود. از ساعت  تا گجت های پوشیدنی، هنگامی تهیه رنگ مناسب  با زمینه تیپ باشد و ترکیب  رنگ  و شکل، با دستبند را نگه دارد، می توان استایل لاکچری و حتی ارزانی  را به شما هدیه دهد.لطفا برای آگاهی از قیمت ساعت مچی زنانه به صفحه لیست قیمت آن در سایت ایمالز مراجعه کنید.

اکسسوری زنانه : عینک

اگر  احساس می کنید عینک آفتابی تنها مناسب برای روزهای آفتابی تابستان می باشد در اشتباهید. عینک نیز مانند کرم های ضد آفتاب (مثل MAC)  که به گفته ملکه یخی، باید همیشه و مکررا به کار رود باید در فصول سال بکار برده شود و از تیپ خان ها و مردان  جدا نشود. با عینک نیز  مانند شال و روسری، می توان خیلی خوب بازی کرد و رنگ های مختلف لاکچری تا فانتزی بوجود آورد.برای اطلاع از قیمت عینک آفتابی به صفحه لیست قیمت سایت ایمالز مراجعه کنید و خرید خود را از فروشگاههای معتبر این سایت انجام دهید.

اکسسوری زنانه : کلاه و گردن بند

کلاه  و گردن بند، هرچند اغلب با هم به کار برده نمی شود، ولی انتخابی عالی برای تیپ های اسپرت خانم ها در همه ی فصول می باشد. لازم نیست برای این اکسسوری های خانمانه، خرج بسایری روی دست خود بگذارید.اقسام و انواع گردن بند های  بدلی  زیبا و خوش ترکیب که گاهی قیمتشان از صد هزار تومان نیز کمتر است، عملکردی عالی در شیک شدن تیپ های معمولی و اسپرت دارا می باشد. بخصوص گونه هایی که در گردن خانم ها روزانه کمتر قابل مشاهده میباشد. کلاه هم مانند عینک در تیپ های تمام فصول سال (استایل اسپرت)، لازم و به یاد ماندنی می باشد.  ترکیب رنگ و شکل کلاه و عینک را می توانید در ساختار استایل  سلبریتی ها می توانید ببینید و از آها الگو بگیرید.

اکسسوری زنانه : گوشواره های درشت

گوشواره همواره حتما در ویترین طلا و جواهرات و همینطور اکسسوری خانم ها  در سنین و تیپ های متفاوت موجود باشد. استایل بانوان لاچری و با نمک را همیشه با گوشواره های معمولی  و  شیک، می توان فانتزی کرد که تیلور سویفت و ناتالی پورتمن، سلبریتی های موسیقی و سینما، نیز مانند کیت میدلتون، بانوی فشن دنیا، از خوش ذوق های این زمینه محسوب می شوند. گوشواره های درشت از خوشه ای تا کریستال و سکی سوراوسکی، باید  ترکیب با قد و وزن خان ها را دارا باشد. گوشواره های بلند اغلب انتخابی عالی برای خانم های هیکلی کوتاه قد مخصوصا افرادی که دارا گردن پری می باشند نخواهد بود. این نکته را در نظر داشته باشید

اگرچه لازم نیست که شما تیپتان را با اکسسوری های گوشواره ای فاخر آراسته شوید. گوشواره های پارچه ای نت ، سبک مناسبی برای اسپرت های خانمانه را دارا می باشد.

اکسسوری زنانه : کیف های رو دوشی

در تابستان و حتی در نیمه سرد سال، همیشه کیف های رو دوشی، تیپی بسیار جذاب را می تواند به خانم ها هدیه دهد. بخصوص کیف هایی که دارای نقش سنتی مانند گلیم و گبه  می باشد و آن ها را با استایل های معمولی اسپرت بتوان خیلی خوب بتوان هماهنگ کرد، انتخاب مناسب برای استایل های بهاره  و تابستانی خانمهای جوان بهمار می رود که با شکل های مانتو بهاره، عملکردی عالی خواهد داشت. در نیمه اول سال  از این اکسسوری های  خانمانه سبک بهره ببرید و تنوع رنگ آن هرجور که باشد، باید دارای ترکیب ایده آلی برای تیپ شما باشد.

دقت کنید که همیشه کیف های رو دوشی، قسمتی از نگاه ها  را به طرف خود می کشد  و اشکالات ساختار تیپ شما را تا حدودی پوشش می دهد. مارک های کیف زنانه  روشن در  روزهای طولانی نیمه  اول سال، همیشه توصیه مهم مدگراها جهت تهیه وسایل تزیینی خانم های شیک پوش محسوب می شود.

اکسسوری زنانه : صندل ها بسیار مهم اند

چه در بهار و چه در تابستان  و یا نیمه اول پاییز مخصوصا در نقاط گرم ایران،  صندل، اکسسوری زنانه  لاکچری می باشد  که قادر است تکمیل کننده تیپ های اسپرت و کژوال خیابانی خانم های جوان باشد. اگرچه باید صندل های فاخر تا ساده همیشه با مانیکورهایی با ترکیب رنگ مناسب همراه شود تا نقش تکمیل کننده آن را به نقش مخرب مبدل نکند. صندل های  بژ و گل بهی و یا سفید، به وسیله مشاهیر دنیا در ساختار تیپ های اسپرت بسیار کاربرد دارد که هرچند همراهی آن با زنجیره های ریزی که به قوزک پا بسته می شود، زیباییش را چند برابر خواهد کرد. صندل ها برای خانم هایی که در استایل های ساحلی، شلوارهای کوتاه و کلاه های حصیری  لبه دار می پوشند،  گزینه ای  مورد پسند  برای روزهای طولانی تابستانی می باشد.

اکسسوری مو : از کلیپس تا تور بند

برخی  از خانم های جوان دوست دارند که استایل های مراسمی و یا مجالس دوستانه  و فامیلی را با اکسسوری هایی  که در بافت مو استفاده می کنند، زیباتر جلوه دهند. تتو مو، نیز می تواند از انتخاب های مرد نظر باشد  که البته در کشور ما زیاد رواج ندارد، ولی در مناطق متفاوت دنیا مخصوصا نقاطی از جنوب شرق آسیا و آمریکای لاتین و آمریکای  جنوبی با استقبال بانوان همراه  شده است.

زنجیرسر را هم قسمتی زیبا از اکسسوری خانمانه مو می توان به شمار آورد که قادر است با زنجیرهای  طلایی یا نقره ای یا برنزی  و یا ترکیب این ها با کریستال استفاده شود. برای خانم هایی که دارای مو بلند می باشند و دوست دارند آرایش مو با مد و شکل  زیبا و جذابی باشد، کاربرد  مارک های زنجیری پیشنهاد میشود که در عوض  کش معمولی مو،  انتخابی مناسب جهت ساختار تیپ جذاب می باشد. اگرچه در اکسسوری های زنجیری مو زیاده روی نباید کرد و رنگ و سایز ان باید با ترکیب صورت و رنگ پوست و زمینه شکل تیپ هماهنگ باشد.

ممکن اسن احساس کنید که کش سر، ساده ترین اکسسوری مو می باشد که خانم ها مخصوصا جوان ها قادرن از ان استفاده کنند. ولی اینطور نیست! کش سر، یک وسیله تزیینی زیبا و ارزان می باشد که برای افرادی که دارای وقت طولانی برای ساخت تیپ های کژوال  نیستند، گزینه ی مناسبی برای برجسته شدن تیپ خواهد بود. همیشه در کمد لباس خود، کش های مو مختلف طرح دار و رنگی و معمولی  دم دست باشد که بسیاری از انحراف های استایل شما را معمولا به طرف خود می کشد  و این  راهی مناسب  برای  جلب  نظر بیننده  به تیپ شما به شمار می رود.

اگرچه کلیپس نیز جهت کامل شدن اکسسوری های مو می تواند بکار برده شود که در شکل و رنگ های مختلف در بازار موجود است. خانم هایی که دارای موی بلند می باشند و به طور منظم  نسبت به  رنگ مو و آرایش آن توجه نشان می دهند کاربرد کلیپس های دارای طرح معمولی یا رنگی که هماهنگی رنگ مناسبی با ساختار تیپ خانم ها به وجود آورد را مد نظر بگیرند.  مانند  گیرمو پارچه ای، پاپیونی، گیپور  دار، گیر مو ساتن،  کلیپس  مو حریر، گیرمو با تور، گیر مو با روبان و مانند آنها.  می بینید که تهیه گیر ساده، قادر است یک اکسسوری بانوان جذاب، تیپ های جذاب را برای بانوان سخت پسند یادآوری خواهد کرد.

بعلاوه گیر و زنجیر مو، گیره مو هم اخیرا بین خانم های جوان رواج پیدا کرده است. مانند انگشترهای نازک و نقره ای بلند که قسمتی از درازای  یک  انگشت را پوشش می دهد. گیره  مو نیز جهت آرایش مو، اکسسوری زیبایی می باشد و برای خانم هایی که دارای موی بلند می باشند، انتخابی مناسب جهت ساخت تیپ های کژوال مراسم  دورهمی  می باشد. گیره های مو خود دارای داستانی مفصل هستند که بر روی آن حرف بزنیم. گیره مو با نمد، گیره مو با روبان، گیره مو با نگین، گیره های مو با مروارید، گیره  مو پاپیونی، گیره مو سوسماری و گیره مو چرمی، ۸ مارک دل پسند گیره مو در لیست شکل های اکسسوری بانوان در کشورمان محسوب می شود.

هد بند هم اکسسوری خانمانه زیبای کم قیمت ولی  جهت تیپ های کژوال خانم ها می باشد  که با استایل های اسپرت، تناسب  زیبایی را به وجود خواهد آورد. خانم ها در تنیس  و ورزشهای گوناگون ازهد بند مانند یک اکسسوری خانمانه جذاب بکار می برند. هد بند نیز مثل کلیپس  و گیره  مو دارای ترکیب رنگ وشکل زیادی می باشد. ولی ده هد بند معروف در میان خانم ها: هد بند بافتنی جذاب، هد بند قلاب بافی، هدبند گل دار، هد بند پارچه ای،  هد بند پاپیون، هد بند کلاسیک، هد بند حوله  ای، هد بند چرم، هند بند کاموایی  و مرواریدی را می توان نام برد.

توربندها نیز یک اکسسوری خانمانه جذاب مخصوصا برای  خانم هایی که دوست دارند این ترکیب زیبا را جایگزین روسری  و شال مخصوصا در فضاهای خارج از منزل کنند، بکار ببرند. گزینه ی مناسبی می باشد و به وسیله ی سلبریتی های  سینمای کشورمان در مجالس داخلی و بین المللی بسیار استفاده می شود. نیکی کریمی، لیلا حاتمی و کتایون ریاحی از سلبریتی هایی  می باشمد که از توربند های شیک و جذاب مانند  اکسسوری خانمانه لاکچری در ساختار تیپ  خود استفاده می کنند.