معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

حتما تا به حال نام شرکت بزرگ تولید لوازم ورزشی آدیداس را شنیده اید،آدیداس از بهترین و معروف ترین شرکت های تولید کفش های ورزشی مردانه و زنانه  در اروپا بوده که به همراه نایک و اسیکس در آمریکا پیش تازان عرضه به روز ترین لوازم ورزشی با بکارگیری آخرین فناوری ها در طراحی و ساخت کفش های ورزشی ، مشتریان زیادی را در تمام دنیا و مخصوصا بازار ایران به دست آورده اند.کفش های ورزشی آدیداس در بخش پیاده روی و رانینگ در بیش از 600 مدل به بازار عرضه شده که در طراحی ها و کاربرد های مختلف مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود یکی از مدلهای مناسب را انتخاب و خریداری کنند. تشخیص کفش اصل از تقلبی در هنگام خرید کفش آدیداس برای مشتریان دغدغه مهمی محسوب می شود.

 

کفش رانینگ (دویدن)  مردانه آدیداس مدل اولترابوست آنکیجد

از گران ترین و آخرین محصولات عرضه شده توسط برند آلمانی آدیداس می توان کفش مخصوص دویدن (رانینگ)مردانه مدل اولترابوست آنکیجد را نام برد. وزن این کفش تقریبا 200 گرم بوده و در ساخت آن فیبر های مصنوعی به کار رفته است.برای کاهش فشار وارد شد به کف و پاشنه پا کف کفش با لاستیک مرغوب پوشیده شده است. شرکت آدیداس در مدل اولترا بوست با تجهیز کفش به فناوری بوست سبب کاهش فشار به پا در هنگام دویدن و انرژی بیشتر در پا شده است.  همچنین طراحی ساختار مشبک در کفش باعث تهویه هوا در کفش شده و که این موضوع فاکتور مهمی برای دوندگان دوهای طولانی مدت محسوب می شود. دونکته دیگر درطراحی کتانی بکارگیری فناوریPRIMKNIT  (پرایم نیت) بوده که باعث شده پا در هنگام دو های استقامت متحمل اصطحکاک کمتری شود، همچنین فناوری استرچ وب در قسمت زیرکفش سبب دوام و ماندگاری کفش گردیده است.کفش مدل(PURE BOOST)  هم از این سری محصولات آدیداس بوده که مشتریان بسیاری پیدا کرده است.

آدیداس کوپا 19 پلاس COPA 19 +

در ابتدای سال 2019 میلادی شرکت آدیداس با طراحی زیبا آدیداس کوپا 19 پلاس روند رو به رشد این سال ها در طراحی کفش را ادامه داد و همه را شگفت زده کرد. این مدل از چرم کانگورو ساخته شده و کاملا یک تیکه بوده که شکلی بسیار جالب و شیک دارد که کفشی خاطره انگیز و کلاسیک محسوب می شود.آدیداس مدل کوپا 19 پلاس نخستین کفش چرمی بدون بند در بازار بوده که خود یک نوآوری به شمار می آید.

آدیداس پردیتور 19 پلاس    PREDATOR 19+

این مدل از بهترین کفش های برند آدیداس در بازار بوده که در مورد کنترل توپ بسیار خوب عمل کرده و شرکت موفق شده با بکارگیری به روزترین فناوری ها کفشی ظریف و زیبا را به بازار مصرف عرضه کرده و مشتریان بسیاری را جذب کند. در ساخت کفش از فناوری (PRIMEKNIT) استفاده شده که پا را کاملا پوشش داده و با تعبیه برجستگی های پلکانی کفش به خوبی روی پا می نشیند و ضربات به توپ بادقت بسیار بالایی انجام می گیرد.

معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

Adidas Futurecraft 4D

این سری از محصولات آدیداس انقلابی در صنعت طراحی کفش به حساب می آید. ته کفش سبزرنگ بوده و شکل خاصی دارد، قسمت بالای کفش باطراحی ظریف و زیبا شکلی مانند بافت دارد. در ابتدا تعداد کمی از این مدل کفش تولید شد و شرکت اعلام کرد که در سال 2018 تولید انبوه را آغاز خواهد کرد. این برند آلمانی بر این عقیده است که با محدودیت تولید یک محصول، آن کالا دارای اعتبار شده به دنبال آن تقاضای مردم برای خرید افزایش می یابد.

کفش رانینگ مردانه ریسپانس  آدیداس

کفش مردانه مدل ریسپانس آدیداس مخصوص رانینگ(دویدن) به رنگ مشکی بوده و جزو محصولات جدید شرکت محسوب می شود و قیمت بالایی دربازار دارد. جنس کف این کفش از لاستیک بوده در حالی که در برند نایک از تکنولوژی GEL استفاده می کند.   هر لنگه از کفش رانینگ ریسپانس 290 گرم وزن دارندو سبک محسوب می شوند. برای  مواقعی که فرد در دو های استقامت شرکت می کند یا فصول گرم سال، فناوری  به کار گرفته شده با تعبیه پنل های مشبک موجب جریافتن هوا و جلوگیری از تعریق و کاهش فشار به پا در کفش می شود.برای پیشگیری از اتلاف انرژی لایه میانی بکارگرفته شده است. استفاده از فناوری تورشن(TORSION) سبب شده کفش به خوبی به پا بنشیند و خاصیت کشسانی در قسمت زیر کفش ریسپانس مردانه بسیار برای دونده  نکته مهمی به شمار می رود.

بوست شماره سه

بوست  شماره  ۳ شرکت آلمانی هم از محصولات گران قیمت و جدید مخصوص رانینگ(دوندگی) می باشد. کفش آدیداس بوست شماره سه از تکنولوژی فبیر های مصنوعی در قسمت رویه کفش استفاده کرده است و وزن هر لنگه 288 گرم می باشد. دو مدل پیش از بوست شماره 3 نیز خصوصیاتی مشابه با این مدل دارند. همچون محصولات دیگر آدیداس جنس کفی از لاستیک ساخته شده و پنل های شبکه ای که در رویه کفش به کاررفته خاصیت کشسانی به آن بخشیده و سبب شده جریان هوا در کفش برقرارشود. کمپانی آدیداس معتقد است کفش های مخصوص رانینگ بایستی فیت بوده به همین دلیل از تکنولوژی فیت فریم (FITFRAME) استفاده کرده است. همچنین استفاده همزمان از دو تکنولوژی  (BOOST) و (TORSION) در این مدل موجب شده اتلاف انرژی در پا هنگام دویدن بسیار کاهش یابد، که نتیجه آن شادابی در تحرک به هنگام پیاده روی دوندگی است.

کتانی دویدن  مردانه گلکسی  ۲ آدیداس

یکی از کفش های مخصوص رانینگ مردانه کتانی گلکسی 2 آدیداس است که در طرح ها و اندازه های گوناگون در اختیار علاقه مندان به ورزش دو قرار گرفته است.  در طراحی این کفش رویه شبکه ای استفاده شده که علاوه بر تسهیل جریان هوا در کفش و جلوگیری از تعریق به سبک بودن کفش نیز کمک شایانی کرده است، وزن هر لنگه کفش 280 گرم گزارش شده است.استفاده از تکنولوژی ADIWEAR موجب شده تا در دو های استقامت فشار کمتری به پا وارد شود. ویژگی دیگر بکار گیری تکنولوژی در لایه میانی این محصول برند آلمانی بوده که فشار های وارد شده به کف پا را کاهش می دهد.

معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

کفش رانینگ آدیداس کتانی پور بوست شماره اس  ۸۱۹۹۵

یکی از به روز ترین و آخرین محصولات شرکت آلمانی  کفش رانینگ آدیداس کتانی پور بوست شماره اس  ۸۱۹۹۵ می باشد، این مدل با قیمت بالایی به بازار مصرف عرضه شده است و اندازه وطرح های گوناگونی دارد. این محصول مخصوص رانینگ و پیاده روی بوده و طراحی رویه کفش از جنس فیبرهای مصنوعی بوده کفی کفش از جنس لاستیک می باشد که هردو عامل سبب کاهش وزن کفش شده اند. در معرفی کفش توسط شرکت وزن هرلنگه 280 گرم گزارش شده است. به کارگیری فناوری سیماکول سبب تسریع جریان هوای 360 درجه ای به کفش شده و از عرق کردن پا پیشگیری می کند. دیگر فناوری مورد استفاده در کتانی فناوری بوست بوده که شوک های وارده به پاشنه پا را کاهش می دهد.

آدیداس توبولار رادیال

کفش آدیداس مدل توبولار رادیال ازآخرین محصولات این برندآلمانی به شماره می آید که علی رغم قیمت بالای آن مشتریان زیادی پیدا کرده است.این مدل مخصوص رانینگ ( دویدن) و پیاده روی بوده وزن هر لنگه 340 گرم گزارش شده که نسبت به دیگر مدل های مخصوص رانینگ از وزن بالاتری برخوردار است. شرکت در ساخت رویه کفش از فیبر های مصنوعی استفاده کرده است و تا حدودی شبیه جوراب است و به فرد حس پوشیدن جوراب را القا می کند. استفاده از فناوری  پلیمر انعطاف پذیر EVA  در زیره کفش تا فشار های عمودی به پاشنه پا را کم می کند، علاوه بر آن کف کفش از جنس پلاستیک ساخته شده است. این کتانی در مقایسه با دیگر محصولات برند آلمانی  رویه کفش  را جنس جیر ساخته است تا کفش بتواند به خوبی پا را پوشش دهد و دونده با ریتم یکنواخت بدود.

کفش آدیداس مردانه مدل اولترا بوست ترین شماره2

از پرطرفدارترین کفش های شرکت آدیداس بوده که از آخرین محصولات عرضه شده یه بازار توسط برند آلمانی محسوب می شود.آدیداس مردانه مدل اولترا بوست ترین شماره2 در فهرست گران ترین محصولات آدیداس جای می گیرد.این مدل در نوع زنانه نیز در طرح ها و اندازه های گوناگون در اختیار خریداران قرار گرفته است. مانند دیگر محصولات این سری در ساخت این کتانی با بکارگیری فیبرهای مصنوعی سعی شده تا وزن کفش کاهش یابد و از عرق کردن پا تا حد ممکن جلوگیری شود و احساس خوبی به مصرف کننده هنگام استفاده منتقل شود.

کفش آدیداس زد  ایکس ۷۵۰

این کتانی مخصوص دویدن های کوتاه مدت بوده و از سری محصولات راحتی مردانه شرکت آدیداس به شمارمی رود. در رویه کفش آدیداس زد ایکس ۷۵۰ از فیبر های مصنوعی استفاده شده است تا از با تسریع جریان هوا از عرق کردن پا در آن جلوگیری شود، همچنین قسمت زیره کفش از جنس پلاستیک می باشد. اگر قصد دارید برای پیاده روی های طولانی مدت کفشی را انتخاب کنید، آدیداس زد ایکس 750 می تواند انتخاب مناسبی باشد چون نسبت به سایر کتانی های برند آدیداس قیمت پایین تری دارد.

آدیداس ای کیو تی

از محصولات ارزان قیمت شرکت آدیداس در مقایسه با سایر مدل های معرفی شده آدیداس ای کیوتی را می توان نام برد. این کتانی، از سری محصولات مخصوص رانینگ (دویدن) شرکت آدیداس بوده و وزن هر لنگه 300 گرم گزارش شده است.از ویژگی های مورد توجه فیت شدن مناسب کفش با پا در محصولات برند آلمانی است که آدیداس ای کیوتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مقایسه با سایر محصولات مثلا کتانی های گلکسی یا اولترابوست در این مدل از رویه مشبک استفاده نشده است.

کفش آدیداس اوریجینال  ایکس پیر

کتانی ورزشی اوریجینال ایکس پیر از محصولات تقریبا گران قیمت  شرکت آدیداس به حساب می آید. این کتانی در اندازه ها و طرح های مختلف به بازار عرضه شده و مخصوص دو های طولانی مدت است.در ساخت رویه آدیداس اوریجینال  ایکس پیر  مانند دیگر محصولات برند آلمانی از فیبر های مصنوعی استفاده شده و هر لنگه کفش 300 گرم وزن دارد. به منظور پیشگیری از اتلاف انرژی کفی کفش از لاستیک بوده و در زیره با بکارگیری تکنولوژی انعطاف پلیمری  EVA  تلاش شده تا از فشار های وارده به پاشنه پا بکاهد. استفاده از فناوری اورتیلته موجب شده تا درون کفش، محیطی سالم و بهداشتی باشد.  یکی از ویژگی های مهم در کفش های مخصوص دویدن عدم تعرق پا در هنگام استفاده است که این مدل با استفاده از رویه های شبکه ای سبب شده تا هوا درون کفش جریان پیدا کند، هنگام دویدن جریان هوا درون کفش باعث خشک شدن داخل کتانی شده که سبب  جلوگیری از ابتلا به بیماری های قارچی در فرد می گردد.

کفش پیاده  روی مدل  AQ3335

کتانی مخصوص پیاده روی مدل  AQ3335  از به روز ترین و گران ترین تولیدات این برند آلمانی است که در ماه های اخیر به بازار عرضه شده است، از UPPER MAERIAL با ساختار بند کشی  LACE-UP و تکنولوژی DMX و LINING MATERIAL استفاده می کند. کنار بند کفش، عنوان FAST SHELL مشاهده  می شود. این کتانی پیاده روی در رویه کفش از فیبرهای مصنوعی استفاده کرده است و کفی کتانی نیز از لاستیک ساخته شده است.

معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

آدیداس  پور  بوست  مدل اس  ۸۰۹۸۰

از محصولات جدید برند آلمانی بوده که به علت استفاده از تکنولوژی شبرنگ در ساخت آن ظاهر بسیار زیبایی در هنگام استفاده در شب به شما می بخشد.این فناوری به شما کمک میکند هنگامی که در شب برای پیاده روی می روید، وسایل نقلیه عبوری به آسانی شما را حتی در مواقع ابری و مه تشخیص دهند. نسبت به سایر محصولات عرضه شده برای پیاده روی و رانینگ از قیمت ارزان تری برخوردار است.  همچون دیگر محصولات این سری رویه کفش از فیبر مصنوعی و کفی کفش از جنس لاستیک ساخته شده اند. هر لنگه کتانی پور  بوست  مدل اس  ۸۰۹۸۰ حدود 290 گرم وزن دارد.

کتانی مخصوص  دویدن آدیداس  کلود فوم هشت  تی آی اس

کتانی آدیداس مدل کلود فوم هشت  تی آی اس از کفس های مخصوص رانینگ شرکت آلمانی بوده و در مقایسه با سایر محصولات معرفی شده قیمت ارزان تری دارد. در طراحی رویه کفش از فیبرهای مصنوعی استفاده گردید. وزن هر لنگه ۳۰۰ گرم گزارش شده است، مانند مدل های مشابه کفی کفش از جنس لاستیک می باشد.برای راحتی بیشتر پا در کفش شرکت از تکنولوژی  CLOUDFOAMبهره برده است. تعبیه ساختار  شبکه ای در کتانی موجب تسهیل و تسریع جریان هوا شده و کتانی را خشک و خنک نگه داشته است.

کفش ورزشی دویدن آدیداس مدل وی اس جوگ

این محصول برند آدیداس در طرحی کاملا متفاوت با دیگر محصولات این شرکت ساخته شده است. روی بدنه این کتانی سه نوار سفید که به نوعی لوگوی آدیداس محسوب می شوند زیبایی خاصی به کفش بخشیده است. در ساخت رویه کفش فیبرهای مصنوعی به کار رفته و کفی نیز لاستیکی می باشد. ساختار شبکه ای دررویه کتانی باعث تسهیل جریان هوا و جلوگیری از عرق کردن پا شده است. از ویژگی های مورد توجه کتانی اصطحکاک مناسبی است که در ته کفش وجود دارد که برای راه رفتن ودویدن های طولانی مدت فاکتور مهمی محسوب می شود.

آدیداس استان اسمیت

این کتانی از تولیدات ساده شرکت آلمانی است که کتانی های مشابه آن را در سایر برندها نیز مشاهده کرده اید.  در بدنه کفش سوراخ های ریزی تعبیه شده است تا جریان هوا درون کفش را تسهیل کنند. درطراحی آدیداس استان اسمیت فیبرمصنوعی به کاررفته تا تهویه هوا درون کفش انجام شود. کفی کتانی از جنس لاستیک ساخته شده و زیره سه لایه آن که پلیمری بوده و خاصیت کشسانی دارد به دونده احساس آسودگی در دویدن های طولانی می بخشد . در مجموع آدیداس استان اسمیت یک کتانی ارزان و زیبا برای دویدن و گردش محسوب می شود که برای خریداران گزینه مناسبی به شمار می آید.

آدیداس مدل  بی  بی   3212

از تولیدات جدید برند آدیداس که به تازگی به بازار عرضه شده است، آدیداس مدل  بی  بی  3212 می باشد. این کتانی مخصوص رانینگ بوده و جنس رویه آن از فیبرهای مصنوعی است، زیره کفش نیز مانند اغلب محصولات آدیداس لاستیک می باشد.با هدف انعطاف پذیری و راحت بودن کفش برای دونده جنس لایه میانی بونسه (BOUNCE)   است.این کتانی از تولیدات کاملا به روز و با طراحی خاص فشارهای وارده به پا را کنترل کرده و و احسا خوبی به فرد هنگام دویدن های طولانی می بخشد.

معرفی چند مدل از کفش های جدید آدیداس

کفش دویدن وی  اس استار آدیداس

کتانی نسبتا ارزان شرکت آدیداس کفش دویدن وی  اس استار آدیداس است در دسته تولیدات بدون درز و راحت شرکت آلمانی لوازم ورزشی قرار می گیرد. رویه کفش از فیبرمصنوعی ساخته شده و کفی نیز از جنس لاستیک است که از فشار وارد شده به پا می کاهد.وزن هر لنگه کفش در مقایسه با بقیه تولیدات آدیداس سنگین تر و حدود 400 گرم است. کفش مخصوص دویدن اس استار شرکت آلمانی در مقایسه با دیگر مدل های ورزشی این شرکت، کمتر مورد توجه بوده و تکنولوژی خاصی نیز در آن به کار گرفته نشده است، دلیل ارزان قیمت بودن این مدل نیز همین است.

آدیداس کلاد فوم کلایر

از سری تولیدات جدید برندآلمانی که اخیرا روانه بازار شده آدیداس کلاد فوم کلایر است آدیداس زاپاتیلاس نئوکلاد فوم ازکالکشن CLOUDFOAM است. این کتانی دارای کفی از جنس لاستیک بوده و مانند اغلب تولیدات شرکت جنس رویه از فیبر مصنوعی ساخته شده است. در مقایسه بادیگر کتانی های مشابه وزن هر لنگه کفش سنگین تر بوده و حدود 450 گرم گزارش شده است. در طراحی رویه ساختار شبکه ای استفاده شده که جریان هوای خوبی در کفش ایجاد کرده و باعث خنک ماندن کفش می گردد. برای کاهش فشارهای وارده به پا زیرسازی سه لایه در کف کفش انجام شده است. 

آدیداس  ترکس رانینگ

این کتانی در طرح ها و اندازه های گوناگون ساخته شده و وزن هر لنگه حدود 400 گرم گزارش شده است. در طراحی آدیداس  ترکس رانینگ رویه از پارچه مش و مواد طبیعی استفاده شده است که باعث تسهیل جریان هوا درون کفش باعث خشک و خنک ماندن پا و جلوگیری از عرق کردن پا می شود. استفاده از تکنولوژی تراکسیون فشارهای وارده به پا کم کرده است. استفاده از زیره پلیمری منعطف EVA مانند دیگر تولیدات شرکت آلمانی باعث انعطاف پذیری برای فرد هنگام دوندگی می شود.

آدیداس  اوراکل مردانه

در دسته بندی کفش های مخصوص دویدن جای می گیرد که دررنگ های متنوع از جمله مشکی و نارنجی به بازار عرضه شده است.  وزن هر لنگه کفش آدیداس  اوراکل مردانه 300 گرم گزارش شده است.  جنس کفی از لاستیک بوده و با هدف تهویه مناسب کفش رویه از فیبرمصنوعی ساخته شده است. این کتانی نتوانست مانند دیگر محصولات آدیداس جایگاه مناسبی در بین مشتریان پیدا کند و مشهور نشد.

آدیداس  کلاد فوم لیته  ریسر

از کالکشن  CLOUDFOAMبوده و مدل محبوب ورزشکاران به حساب می آید و در مقایسه با سایر کتانی های ورزشی وزن سنگین تری دارد، وزن هرلنگه آدیداس کلاد فوم لیته ریسر 400 گرم گزارش شده است. رویه شبکه ای این کتانی باعث جریان آزادهوا درون کفش شده و جنس کفی از لاستیک است. از مواد مقاوم به اصطحکاک در ساخت زیره کفش استفاده شده تا انعطاف پذیری خوبی به کفش ببخشد و احساس خوبی هنگام دوندگی های طولانی مدت به فرد منتقل کند.

 


نظرات کاربران