ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف
1
0
0
0
0
0
0

Tenda MG100S Single Mode SFP Module

ماژول فيبر تندا مدل MG100S Single Mode

قیمت از ۵۷,۰۰۰ تا ۶۸,۵۰۰ تومان

مشخصات ماژول فيبر تندا مدل MG100S Single Mode ( Tenda MG100S Single Mode SFP Module)

مشخصات کلی
وزن 50 گرم
سایر مشخصات
طول موج Single Mode fiber 9/125 um
گواهی‌نامه‌ها FCC, CE
اسکن
سرعت 1.25Gbps
مشخصات فنی
رابط‌ها رابط فیبر
منبع تغذیه 3.3 ولت
استانداردها IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات نوع درگاه: LC/UPCنرخ انتقال: 1.25Gbpsحداکثر طول کابل: 10 کیلو مترنوع کابل: Single Mode Fiberطول موج: 9/125
مشخصات بدون دسته بندی
نوع کابل Single Mode Fiber
نرخ انتقال 1.25Gbps
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
نوع درگاه LC/UPC
ایمنی و انتشار FCC, CE
حداکثر طول کابل 10 کیلو متر
نو ع فیبر Single-mode 9/125 μm