ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف
5
1
1
0
0
0
0

ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP دی-لینک DEM-311GT

Dlink DEM311GT

۱۵۲,۰۰۰ تومان

مشخصات D-link DEM-311GT ( ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP دی-لینک DEM-311GT)

مشخصات کلی
وزن ماژول فیبر-ترانسیور
سایر مشخصات
طول موج 850nm
استاندارد IEEE 802.3z
گواهینامه ها class 1 laser product complies with EN 60825-1
مشخصات فنی
منبع تغذیه 3.3V
مشخصات بدون دسته بندی
سایر توضیحات ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP (برد 50km با پشتیبانی از Power 3.3v)
پورت ها 1000BASE-SX port(IEEE 802.3z standard)
Storage Temperature -25 to 55C
OPERATING TEMPERATURE 0 to 50 C
OPERATING HUMIDITY 5%to95% non-condensing
نوع کانکتور فیبر Duplex LC connector
سرعت تبادل داده 1Gbps
Hot Pluggable
نوع SFP مینی_جیبیک
ماکزیمم مسافت کابل 50km
توان خروجی نور 550m