ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف
1
0
0
0
0
0
0

مبدل های مدیا D-Link مدل DMC-1910T

قیمت از ۱,۷۶۵,۰۰۰ تا ۱,۸۶۸,۰۰۰ تومان

مشخصات مبدل های مدیا D-Link مدل DMC-1910T

مشخصات کلی
برند دی لینک D-Link
مشخصات بدون دسته بندی
Flow Control 802.3x Flow Contro
Conversion Scheme Pair of one-channel single-mode fiber media conversion , between 1000BASE-T and 1000BASE-LX
Wavelength TX: 1550 micron; RX: 1310 micron
Connectors 1000BASE-T : RJ-45 connector 1000BASE-LX: LC connector
Cables Single Mode
Full Duplex بله
Auto MDI/MDIX
Transmission Method Store-and-forward
Installation Methods Stand Alone / with chassis
Hot Swap
Distance 15km