از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK TL-SG2210P 8-Port Gigabit Smart Desktop Switch

سوییچ 8 پورت گیگابیت و دسکتاپ تی پیلینک مدل TLSG2210P

قیمت از
501,000 تا 530,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوییچ 8 پورت گیگابیت و دسکتاپ تی پی-لینک مدل TL-SG2210P ( TP-LINK TL-SG2210P 8-Port Gigabit Smart Desktop Switch)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
تعداد پورت 8 عدد
ابعاد 26 * 126 * 209 میلیمتر
جنس بدنه فلزی
ورودی خروجی و سایر پورت ها
ویژگی‌های پورت Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
سایر مشخصات
کنترل دسترسی L2~L4 package filtering based on source and destinationMAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,DSCP, protocol and VLAN IDTime Range Based
گواهینامه ها FCC, CE, RoHS
گواهی‌نامه‌ها CE, FCC, RoHS
مشخصات فنی
تعداد پورت‌ها 8 عدد
منبع تغذیه 100~240VAC, 50/60Hz
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
امنیت SSH v1/v2SSL v2/v3/TLSv1Port SecurityBroadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control802.1x and Radius : Authentication、IP-Mac-Port-VID Binding、ARP Inspection、DHCP Snooping、DoS Defend
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100/1000 Mbps
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 0/100/1000Mbps RJ45 2 اسلات 1000Mbps SFP
جدول آدرس مک 8k
مشخصات بدون دسته بندی
ظرفیت سوئیچینگ 20 گیگابیت بر ثانیه
QoS Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
توضیحات مدیریت Web-based GUI and CLI managementSNMP v1/v2c/v3
نوع سوئیچ 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
کابل های شبکه (10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m
(100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m
1000BASE-X: MMF, SMF
نرخ انتقال داده 14.88Mpps
Buffer Memory 512 کیلوبایت
تعداد پورت ها 8 عدد
نوع پورت 0/100/1000Mbps RJ452 اسلات 1000Mbps SFP
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
نوع مدیریت سوئیچ هوشمند
منبع تغذيه 100~240VAC, 50/60Hz
Gigabit Ethernet (1000Mbps Full-duplex)
امنيت SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control 802.1x and Radius Authentication、IP-Mac-Port-VID Binding、ARP Inspection、DHCP Snooping、DoS Defend
جدول مک آدرس 8k
توضیحات و ویژگی‌های پورت ها Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX
گواهي‌نامه‌ها CE, FCC, RoHS
ويژگي‌هاي پورت Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX
نوع سوييچ 10/100/1000Mbp/s
قابليت برنامه‌ريزي و مديريت
توضيحات مديريت Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
کنترل دسترسي L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based