از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

سوئیچ 24 پورت تی پی لینک مدل اس جی 5428

TPLINK TLSG5428 JetStream 24Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots

آخرین قیمت 1,076,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات TP-LINK TL-SG5428 JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots ( سوئیچ 24 پورت تی پی لینک مدل اس جی 5428)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
تعداد پورت 24 عدد
ابعاد 44 * 260 * 440 میلیمتر
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
سایر مشخصات
گواهینامه ها CE, FCC, RoHS
مشخصات فنی
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
مشخصات بدون دسته بندی
ظرفیت سوئیچینگ 8.8 گیگابیت بر ثانیه
نوع سوئیچ 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
کابل های شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
نرخ انتقال داده 41.6Mpps
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
نوع مدیریت سوئیچ مدیریتی