از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

Tenda MG100M Multi Model SFP Module

ماژول فیبر تندا دو کاره مدل ام جی 100 ام

قیمت از
52,250 تا 77,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات ماژول فیبر تندا دو کاره مدل ام جی 100 ام ( Tenda MG100M Multi Model SFP Module)

مشخصات کلی
وزن 50 گرم
سایر مشخصات
طول موج 50/125um or 62.5/125um multimode fiber
مشخصات فنی
رابط‌ها رابط فیبر
منبع تغذیه 3.3 ولت
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات Standarde IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
مشخصات بدون دسته بندی
نوع کابل Multi Mode Fiber
نرخ انتقال 1.25Gbps
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
نوع درگاه LC/UPC
ایمنی و انتشار FCC, CE
حداکثر طول کابل 550 متر
نو ع فیبر 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode