از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

ماژول فیبر تی پی لینک تک کاره مدل اس ام 321 بی

157,300 تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات ماژول فیبر تی پی لینک تک کاره مدل اس ام 321 بی ( TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module)

مشخصات کلی
وزن 50 گرم
سایر مشخصات
طول موج TX: 1310nm / RX: 1550nm
مشخصات فنی
منبع تغذیه 3.3 ولت
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات Suitable Products: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and MC200L
مشخصات بدون دسته بندی
نوع کابل Single-mode Fiber
نرخ انتقال 1.25Gbps
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
نوع درگاه LC/UPC
ایمنی و انتشار FCC, CE
حداکثر طول کابل 10km
نو ع فیبر Single-mode 9/125 μm