از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK TL-SG2424 24-Port Gigabit Smart Switch with 4 Combo SFP Slots

سوئیچ 24 پورت تی پی لینک مدل اس ال 2424

آخرین قیمت 678,500 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوئیچ 24 پورت تی پی لینک مدل اس ال 2424 ( TP-LINK TL-SG2424 24-Port Gigabit Smart Switch with 4 Combo SFP Slots)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
نوع 100/1000Mbp/s
تعداد پورت 24 عدد
ابعاد 44 * 180 * 440 میلیمتر
رابط ذخیره سازی
رابط 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
سایر مشخصات
استاندارد IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
گواهینامه ها CE, FCC, RoHS
تعداد فن بدون فن
گواهی‌نامه‌ها CE, FCC, RoHS
اقلام همراه کابل برق
شبکه های ارتباطی
VLAN پشتیبانی از 512 VLAN بطور همزمان
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100/1000 Mbps
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 24 پورت گیگابیتی RJ-45
سرعت انتقال 35.71Mpps
جدول آدرس مک 8K
امکانات نرم افزاری
سیستم عامل Windows
مشخصات فنی
تعداد پورت‌ها 24 عدد
منبع تغذیه 100~240VAC, 50/60Hz
نهایت مصرف: 23.2W (220V/50Hz)
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
امنیت AAA*
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
مشخصات بدون دسته بندی
مدیریت Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
ظرفیت سوئیچینگ 48 گیگابیت بر ثانیه
Ethernet 20Mbps -full duplex , 10Mbps - half duplex
نوع سوئیچ 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
کابل های شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
نرخ انتقال داده 35.71Mpps
تعداد پورت ها 24 عدد
نوع پورت Ethernet / Fast Ethernet
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
نوع مدیریت سوئیچ هوشمند
Fast Ethernet 200Mbps -full duplex , 100Mbps - half duplex
ابعاد به میلیمتر (440* 180* 44)
کنترل دستی L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL*
گواهی‌نامه‌ CE, FCC, RoHS
سایر مشخصات و توضیحات سیستم عامل مورد نیاز: Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
توضیحات و ویژگی‌های پورت ها Ethernet: 20Mbps -full duplex , 10Mbps - half duplex Fast Ethernet: 200Mbps -full duplex , 100Mbps - half duplex
محیط عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉)
دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم
ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
شبکه رسانه ای 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
سایر توضیحات شبکه و بی سیم _دارای 24 پورت 10/100/1000Mbps RJ45
_دارای 4 پورت 100/1000Mbps SFP
_وب / CLI مدیریت حالت، SNMP، RMON و ویژگی های مدیریت فراوان
_بدنه 19 اینچی مقاوم
_دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست
_با سرعت انتقال کامل و بالا در تمام درگاه های اترنت
_ ویژگی L2 + مسیریابی استاتیک
نرخ Forwarding 41.7Mpps
QoS پشتیبانی از 802.1p CoS/DSCP priority
توضیحات مدیریت مدیریت از طریق وب بصورت GUI و CLI