ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف
1
0
0
0
0
0
0

TP-LINK TL-SL2218WEB 16-Port Gigabit Web Smart Switch

سوییچ 16 پورت گیگابیتی هوشمند تی پیلینک مدل TLSL2218WEB

آخرین قیمت ۳۱۹,۰۰۰ تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

مشخصات سوییچ 16 پورت گیگابیتی هوشمند تی پی-لینک مدل TL-SL2218WEB ( TP-LINK TL-SL2218WEB 16-Port Gigabit Web Smart Switch)

مشخصات کلی
نوع 10/100Mbp/s
تعداد پورت 16
ابعاد 44 × 180 × 440 میلی‌متر
ورودی خروجی و سایر پورت ها
ویژگی‌های پورت 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cableEIA/TIA-568 100Ω STP100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cableEIA/TIA-568 100Ω STP1000BASE-X: MMF, SMF
شبکه های ارتباطی
VLAN Port Based VLAN, 802.1Q Tag-VLAN, MTU VLAN
مشخصات فنی
تعداد پورت‌ها 16 عدد
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
استانداردها IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.1q, 802.1p
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100Mbp/s
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 16 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100Mbps1 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100/1000Mbps1 عدد پورت گیگابیتی SFP
سرعت انتقال 5.36 مگابیت بر ثانیه
جدول آدرس مک 8k
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات سایز بافر: 2Mb MAC Address Auto-Learning and Auto-agingBroadcast, Multicast, Unknown unicast - Storm ControlPort MirroringFixed IP Address SettingVCT - visual cable testPort Flow Statistics, TFTP Upgrade
مشخصات بدون دسته بندی
توضیحات مدیریت Web (Http) Management,Remote Management