ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف
5
1
1
0
0
0
0
Tenda - تندا

Tenda 10/100 Multi-Mode Media Converter TER850S

مبدل فیبر نوری به اترنت 10/100 سینگل مود تندا تی ای آر 850 اس

قیمت از ۱۱۲,۰۰۰ تا ۱۱۹,۰۰۰ تومان

مشخصات مبدل فیبر نوری به اترنت 10/100 سینگل مود تندا تی ای آر 850 اس ( Tenda 10/100 Multi-Mode Media Converter TER850S)

مشخصات کلی
نوع کارکرد چند حالته
ابعاد 26 × 70 × 94 میلی‌متر
اسکن
سرعت 100Mbps
سایر مشخصات
پهنای باند 400Mbps
گواهی‌نامه‌ها CE, RoHS
مشخصات فنی
رابط‌ها RJ-45 , رابط فیبر
منبع تغذیه AC100~240V 0.3A (Max) 50-60Hz
DC 9V 1A
استانداردها IEEE 802.3, 802.3u 100BASE-TX and 802.3u 100BASE-FX, IEEE 802.3x, IEEE 802.3
Nway Auto-Negotiation
مشخصات بیسیم
برد 2 کیلومتر
مشخصات کپی
حافظه 128 کیلوبایت
مشخصات سخت‌افزاری
جدول آدرس مک 2K
نمایشگر
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه و نمایش وضعیت سیستم
مشخصات بدون دسته بندی
Forwarding Scheme Store-&-Forwarding