ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

دلیل اختلاف قیمت چیست؟

بازار اینترنتی ایمالز، یک فروشنده کالا نیست و این بازه قیمتی که شما مشاهده میکنید کمترین قیمت موجود در این بازار و بیشترین قیمت موجود در این بازار است که می‌تواند دلایل متعدد و مختلفی داشته باشد. از جمله:

1. داشتن یا نداشتن گارانتی
2. متفاوت بودن گارانتی‌های ارائه شده از سوی فروشندگان
3. تفاوت در رنگ برخی از محصولات باعث افزایش قیمت می‌شود.
4. برخی از فروشندگان در مکانی دورتر نسبت به محل زندگی شما قرار دارند و برای ارسال هزینه ارسال نیز به قیمت آنها اضافه می‌شود.
5. نوع بسته‌بندی و کیفیت خدمات پس از فروش برخی از فروشندگان باعث افزایش قیمت نهایی آنها می‌شود.
6. و ...

نکته‌ای که برای خرید از فروشگاه‌ها باید مد نظر قرار داشته باشید، دقت به شهرت و اعتبار فروشنده و نماد اعتماد الکترونیک آنها است. ما در ایمالز سعی کردیم با جمع آوری نظرات کاربران و بازخورد آنها در تعامل با فروشگاه‌های مختلف بتوانیم هر چه بیشتر شما را در انتخاب فروشنده مناسب یاری رسانیم.
5
1
1
0
0
0
0
D-link - دی-لینک

D-Link DES-102F 2-Port 100Base-FX Fiber Module

مبدل فیبر نوری دی لینک DES102F FX Fiber

قیمت از 382,000 تا 384,000 تومان

مشخصات مبدل فیبر نوری دی لینک DES-102F FX Fiber ( D-Link DES-102F 2-Port 100Base-FX Fiber Module)

سایر قابلیت ها
سایر مشخصات درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber
دارای 2 پورت 100Mbps
استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX
سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps
سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX
قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت