ایمالز
جدیدترین‌ها
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
D-Link DMC-300SC Media Converter
D-Link DMC-515SC Media Converter
D-Link DMC-530SC Media Converter
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
D-Link DMC-810SC Media Converter
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
Tenda MG100S Single Mode SFP Module
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
DMC-805G
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM

لیست قیمت مبدل فیبر

لیست قیمت مبدل فیبر هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق ، خرید اینترنتی ، مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت مبدل فیبر از لیست قیمت مبدل فیبر کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، همچنین شما می توانید برای انتخاب دقیق تر از لیست برند های فوق استفاده کنید لازم به اشاره است که ایمالز یک بازار رقابتی می باشد و یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت درج شده برای هر مبدل فیبر کمترین قیمت فروشنده می باشد، برای مشاهده سایر پیشنهادات مانند گارانتی های مختلف و رنگ های مختلف می بایست بر روی هر کالا کلیک کنید تا علاوه بر مشخصات کامل سایر پیشنهادات کالا را نیز مشاهده کنید
ش عنوان قیمت (تومان)
۱ TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM
۴۷۹,۰۰۰
۲ D-Link DMC-515SC Media Converter
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC
۷۳۲,۱۰۰
۳ مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
۳۳۲,۳۰۰
۴ TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS
۳۳۲,۰۰۰
۵ TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
تی پی لینک ماژول multi-mode فیبر گیگابیت TL-SM311LM
۳۰۴,۰۰۰
۶ TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
تی پی لینک ماژول Single-mode فیبر گیگابیت TL-SM311LS
۳۱۶,۰۰۰
۷ TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
مبدل فیبر گیگابیتی و چند حالته تی پی-لینک MC100CM
۳۴۱,۰۰۰
۸ D-Link DMC-300SC Media Converter
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC
۵۹۴,۰۰۰
۹ D-Link DMC-530SC Media Converter
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-530SC
۸۶۳,۴۰۰
۱۰ D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC
۱,۱۹۰,۰۰۰
۱۱ D-Link DMC-810SC Media Converter
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC
۱,۷۲۶,۰۰۰
۱۲ ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5
۹۹,۰۰۰
۱۳ Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode
۱۸۹,۰۰۰
۱۴ D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
۵۲۶,۰۰۰
۱۵ D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
۴۱۱,۰۰۰
۱۶ ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
۱۹۸,۰۰۰
۱۷ مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
۳۹۵,۰۰۰
۱۸ مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
۵۰۵,۰۰۰
۱۹ ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
۹۰,۰۰۰
۲۰ ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
۱۳۹,۰۰۰
۲۱ TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
مبدل فیبر 14 اسلات تی پی-لینک مدل TL-MC1400
۲,۴۱۳,۰۰۰
۲۲ TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول فیبر تی پی لینک تک کاره مدل اس ام 321 ای
۷۲۳,۰۰۰
۲۳ TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
مبدل فیبر تی پی-لینک مدل MC111CS
۴۰۵,۰۰۰
۲۴ TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
مبدل فیبر تی پی-لینک مدل MC112CS
۳۹۵,۰۰۰
۲۵ ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D
۱۹۸,۰۰۰
۲۶ DMC-805G
۵۲۳,۴۰۰