ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

دلیل اختلاف قیمت چیست؟

بازار اینترنتی ایمالز، یک فروشنده کالا نیست و این بازه قیمتی که شما مشاهده میکنید کمترین قیمت موجود در این بازار و بیشترین قیمت موجود در این بازار است که می‌تواند دلایل متعدد و مختلفی داشته باشد. از جمله:

1. داشتن یا نداشتن گارانتی
2. متفاوت بودن گارانتی‌های ارائه شده از سوی فروشندگان
3. تفاوت در رنگ برخی از محصولات باعث افزایش قیمت می‌شود.
4. برخی از فروشندگان در مکانی دورتر نسبت به محل زندگی شما قرار دارند و برای ارسال هزینه ارسال نیز به قیمت آنها اضافه می‌شود.
5. نوع بسته‌بندی و کیفیت خدمات پس از فروش برخی از فروشندگان باعث افزایش قیمت نهایی آنها می‌شود.
6. و ...

نکته‌ای که برای خرید از فروشگاه‌ها باید مد نظر قرار داشته باشید، دقت به شهرت و اعتبار فروشنده و نماد اعتماد الکترونیک آنها است. ما در ایمالز سعی کردیم با جمع آوری نظرات کاربران و بازخورد آنها در تعامل با فروشگاه‌های مختلف بتوانیم هر چه بیشتر شما را در انتخاب فروشنده مناسب یاری رسانیم.
5
1
1
0
0
0
0
TP-Link - تی پی-لینک

TP-LINK TL-SL2210WEB 8+2G Gigabit-Uplink Web Smart Switch

سوئیچ 10 پورت هوشمند تی پی لینک مدل اس ال 2210 وب

درحال حاضر امکان خرید این کالا وجود ندارد و هیچ فروشگاهی این محصول را برای فروش قرار نداده است
آخرین قیمت: 254,000 تومان

مشخصات سوئیچ 10 پورت هوشمند تی پی لینک مدل اس ال 2210 وب ( TP-LINK TL-SL2210WEB 8+2G Gigabit-Uplink Web Smart Switch)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
تعداد پورت 10 عدد
ابعاد 44 * 180 * 294 میلیمتر
جنس بدنه فلزی
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
سایر مشخصات
گواهینامه ها FCC, CE, RoHS
مشخصات فنی
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
مشخصات بدون دسته بندی
Gigabit Ethernet (1000Mbps Full-duplex)
کابل های شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) / 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable / 1000BASE-X: MMF, SMF
ظرفیت سوئیچینگ 5.6 گیگابیت بر ثانیه
نرخ انتقال داده 4.2Mpps
Buffer Memory 4.1 مگابایت
نوع سوئیچ 10/100 مگابیت بر ثانیه
نوع مدیریت سوئیچ هوشمند
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system